SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna reprezentacja Milik błyskawicznie dochodzi do zdrowia! Już niedługo może wrócić na boisko

Milik błyskawicznie dochodzi do zdrowia! Już niedługo może wrócić na boisko

03.11.2016, godz. 17:01
Arkadiusz Milik
foto: Super Express

Arkadiusz Milik leczy się w błyskawicznym tempie i do gry może wrócić znacznie wcześniej niż zakładano. Prezydent Napoli Aurelio De Laurentiis zdradził, że przy odrobinie szczęścia Polak będzie jeszcze ważną częścią drużyny w tym sezonie. Podał nawet konkretną datę powrotu Milika!

De Laurentiis prawdopodobnie ma w Napoli szamanów z odległego świata, którzy potrafią oszukać znaną nam medycynę. Inaczej chyba nie da się wytłumaczyć ostatnich słów prezydenta Napoli, który miał dla kibiców Milika świetne wiadomości! Są one tak dobre, że aż trudno w nie uwierzyć. Co powiedział o zdrowiu Polaka i przyspieszonym powrocie na boisko? - Spodziewaliśmy się, że Milika nie będzie z nami bardzo długo. Ale teraz wydaje się możliwe, że do treningów powróci już 15 stycznia - szokował Włoch.

Przypomnijmy, że Milik zerwał więzadło krzyżowe w lewym kolanie podczas eliminacyjnego meczu z Danią. Takie kontuzje zazwyczaj oznaczają długą rozłąkę z futbolem. Na początku lekarze twierdzili, że snajper Napoli ma ten sezon z głowy. Później byli nieco bardziej optymistyczni, mówiąc o półrocznej przerwie. Jeśli rzeczywiście Milik powróci do grania już w połowie stycznia 2017 roku, trzeba to będzie uznać za cud!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: