SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Młodzieżowa reprezentacja Polski celuje w złoto Euro U21!

Młodzieżowa reprezentacja Polski celuje w złoto Euro U21!

08.06.2017, godz. 06:39
Młodzieżówka celuje w złoto
Młodzieżówka celuje w złoto foto:

Od poniedziałku w Arłamowie trwa zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 21, przygotowującej się do młodzieżowych mistrzostw Europy, które rozpoczną się 16 czerwca. Podopieczni Marcina Dorny (37 l.) są bardzo zmotywowani przed występem przed polską publicznością i zapewniają, że są w stanie zdobyć nawet złoto.

- Nie mamy łatwej grupy i nie możemy sobie pozwolić na porażkę, ale wierzę że stać nas na dużo. Nawet na złoty medal - powiedział "Super Expressowi" obrońca Zagłębia Lubin Jarosław Jach (23 l.). Wtóruje mu wypożyczony z Benfiki Lizbona do VfL Bochum Paweł Dawidowicz (22 l.): - Jesteśmy zmotywowani, gramy przed własną publicznością, więc dlaczego nie mamy mierzyć w najwyższe cele?

Nasza młodzieżówka do turnieju przygotowuje się w Arłamowie, w tym samym ośrodku, w którym była dorosła reprezentacja przed ubiegłorocznym Euro. Piłkarze Marcina Dorny w przerwie między treningami nie narzekają na nudę, bo do dyspozycji mają m.in. korty do tenisa, squash, dziewiętnastometrową ścianę wspinaczkową, dwie strzelnice czy pole golfowe.

Wczoraj nasi reprezentanci mieli aktywny dzień - najpierw było spotkanie z dziennikarzami, a przed popołudniowym treningiem mieli przymiarkę garniturów firmy Vistula. Pewne więc, że poza boiskiem będą prezentowali się efektownie. Oby tak samo było też na murawie.

autor: Mateusz Fudala (Arłamów) zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: