SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Partnerka Tomasza Iwana szczerze o swojej ciąży. "Prawie spadłam ze stołka"

Partnerka Tomasza Iwana szczerze o swojej ciąży. "Prawie spadłam ze stołka"

10.03.2017, godz. 13:50
Tomasz Iwan i Natalia Jakuła
foto:

Tomasz Iwan został ojcem! Jego partnerka Natalia Jakuła urodziła synka Wiktora, a niedługo przed porodem zdradziła kilka szczegółów dotyczących ciąży. Przyznała, że gdy dowiedziała się o niej od lekarzy, była w wielkim szoku. Wszystko przez to, że para o dziecko starała się aż pięć lat! Dla Jakuły to pierwszy potomek, z kolei dyrektor reprezentacji Polski ma dwójkę bliźniaków z poprzedniego związku.

Iwan i Jakuła są parą od sześciu lat, jednak mimo usilnych starań bardzo długo nie mogli doczekać się dziecka. W końcu jednak się udało, a kilka dni temu - w szóstą rocznicę związku - partnerka dyrektora reprezentacji ds. organizacyjnych urodziła synka Wiktora. Pochwaliła się tym na swoim profilu na Instagramie. "Dzień kobiet nabiera dla mnie nowego znaczenia. Dziękuję bardzo za życzenia. NAJSZCZĘŚLIWSZA" - podpisała zdjęcie ze szpitala.

Na kilka dni przed porodem w rozmowie z portalem plotek.pl Jakuła zdradziła kilka szczegółów dotyczących ciąży. Jak się okazuje para starała się o dziecko przez pięć lat, a w pewnym momencie partnerka Iwana zaczęła tracić nadzieję i myśleć o zapłodnieniu in vitro. Wtedy jednak podczas rutynowych badań dowiedziała się od lekarzy, że jest w stanie błogosławionym

- Dlatego absolutnie nie spodziewałam się tej ciąży i to wynikło z badania profilaktycznego u lekarza. Prawie spadłam ze stołka, gdy lekarz powiedział, że „nie ma pani problemów hormonalnych. To jest ciąża, a to jest całkiem fajny stan" - wspomina Jakuła.

- Poszłam do domu. Nie wiedziałam, jak to powiedzieć Tomkowi, bo po prostu stanęłam i prawie że się rozpłakałam. [...] A on już wiedział. Nie wiem, jak, ale on wiedział. Facet pewnie przeczuwa. Jeśli tylko zwraca uwagę na swoją kobietę, to pewnie zauważa - przyznała partnerka Iwana.

Dla 30-letniej Jakuły to pierwsze dziecko. Z kolei 45-letni Iwan ma dwójkę bliźniaków z poprzedniego związku.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: