SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Piękna polska bramkarka rzuciła wyzwanie Zbigniewowi Bońkowi!

Piękna polska bramkarka rzuciła wyzwanie Zbigniewowi Bońkowi!

15.03.2017, godz. 12:19
KIEDRZYNEK NIE POWSTRZYMAŁA FRANKFURTU
PIŁKA NOŻNA KOBIET, KIEDRZYNEK KATARZYNA, MECZ, PRZEGRANA, BERLIN foto:

Katarzyna Kiedrzynek to najlepsza polska bramkarka, a w tej chwili trzecia zawodniczka na swojej pozycji na świecie. Piłkarka PSG pokazała też, że bez zarzutu radzi sobie w polu. W słynnym programie "Turbokozak" w Canal+Sport wypadła wręcz znakomicie, a niedługo później rzuciła wyzwanie Zbigniewowi Bońkowi! Czy prezes PZPN podejmie rękawicę i zmierzy się z nią na boisku?

Katarzyna Kiedrzynek to jedna z najlepszych bramkarek na świecie. Kilka dni temu w głosowaniu FIFPro została wybrana trzecią najlepszą zawodniczką na swojej pozycji na świecie, a FIFA nominowała ją do żeńskiej "jedenastki" roku. Zawodniczka PSG to też etatowa reprezentantka Polski, ale ostatnio pokazała, że równie dobrze co między słupkami radzi sobie w polu.

Została bowiem zaproszona przez stację Canal+Sport do udziału w słynnym programie "Turbokozak". Uczestnicy muszą w nim m.in. strzelać rzuty karne, obijać poprzeczkę czy wkręcać do bramki z rzutów rożnych. Kiedrzynek wypadła wyśmienicie i wyprzedziła wielu kolegów po fachu, którzy wcześniej też stawiali czoła wyzwaniom Canal+.

Występ ten nie umknął uwadze prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, który pogratulował zawodniczce świetnego występu. Tej było jednak chyba mało rywalizacji, bo... rzuciła wyzwanie "Zibiemu" i zaprosiła go na boisko! Zaproponowała, że w razie zwycięstwa dostanie od związku tzw. reprezentacyjne buty, a jeśli przegra, to postawi Bońkowi kolację. Ten jeszcze się nie ustosunkował do oferty, ale jesteśmy pewni jednego - taki pojedynek mógłby się okazać prawdziwym hitem!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: