SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Pierwszy Dzień Ojca Roberta Lewandowskiego. Magiczne ZDJĘCIE

Pierwszy Dzień Ojca Roberta Lewandowskiego. Magiczne ZDJĘCIE

23.06.2017, godz. 21:39
Robert Lewandowski całuje córeczkę
Robert Lewandowski nie posiada się z dumy odkąd został szczęśliwym tatą córeczki Klary foto: Instagram

Dzień 23 czerwca jest wyjątkowy dla wszystkich ojców. Wtedy to dostają przepiękne życzenia od swoich pociech. Dzień Ojca jest okazją, by dzieci wyrażały swoją wdzięczność dla tatusiów, wkładających trud w wychowanie potomstwa. Po raz pierwszy obchodzi go Robert Lewandowski. Choć jego córeczka jest zbyt mała, by życzyć czegokolwiek, to jej obecność stanowi dla kapitana reprezentacji Polski wystarczający prezent.

Robert Lewandowski po wyczerpującym sezonie ma wreszcie czas dla rodziny. Każdą wolną chwilę stara się spędzać w otoczeniu ukochanej żony Ani i córeczki Klary. To właśnie pociecha jest oczkiem w głowie kapitana reprezentacji Polski i snajpera Bayernu Monachium. "Lewy" nie ukrywa, że od momentu jej narodzin jest znacznie szczęśliwszy i chce zrobić wszystko, by maleńkiej Klarze nie brakowało niczego.

Tajemniczy post Lewandowskiego: Czasami trzeba czytać między wierszami

Snajper po raz pierwszy w życiu 23 czerwca obchodził Dzień Ojca. Choć jego pociecha jest zbyt mała, by złożyć mu życzenia lub namalować przepiękną laurkę, to sam fakt spędzonego razem czasu wydaje się wystarczający. Robert Lewandowski na Instagramie zamieścił wzruszające zdjęcie, na którym całuję Klarę w czoło i błyskawicznie wywołał lawinę pozytywnych reakcji fanów.

 

My first Father's day. Love

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on Jun 23, 2017 at 10:10am PDT

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: