SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna reprezentacja Polska - Białoruś. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Polska - Białoruś. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

11.10.2011, godz. 13:40
Franciszek Smuda
foto:

Po remisie 2:2 i niezłej grze w meczu z Koreą Południową, reprezentacja Polski podejmuje Białoruś w niemieckim Wiesbaden. Poczatek meczu o 20:30. Gwizdek24.pl tradycyjnie przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi telewizja TVP 1. Mecz będzie można obejrzeć za darmo w internecie.

- Szkoda, że nie gramy w Polsce. Fajnie byłoby wystąpić na stadionie Legii. Bardzo dobrze wspominam ten klub. Wygrywaliśmy dużo meczów, zdobyliśmy mistrzostwo. Nigdzie nie spotkałem tak fanatycznych kibiców - powiedział w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" - obrońca reprezentacji Białorusi - Sergiej Omieljanczuk.

POLSKA - BIAŁORUŚ LIVE ONLINE
TRANSMISJA 1

- Przeciwnik nie jest łatwy i liczę, że obrona zagra wreszcie dobrze. Perquisowi nie przeszkadza to, że ciągle gra na środku obrony z kimś innym, a jutro zagra z Wasilewskim. Obrona to nasza największa bolączka, bo nie ma z czego wybierać. Jak wszyscy będą zdrowi, to dobrą obronę również uda się mi złożyć - powiedział  trener Smuda.

POLSKA - BIAŁORUŚ NA ŻYWO W TV

- Presja trochę opadła. Na ostatnie miesiące przygotowań do mistrzostw Europy nie musimy czekać w nerwach. Nikt nie mówi, że jest już super i ekstra, ale wreszcie się wydaje, że droga, którą wybraliśmy, prowadzi do celu. Zweryfikuje to jednak dopiero Euro - stwierdził na łamach "Rzeczpospolitej" - Jakub Błaszczykowski.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: