SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna reprezentacja Polska - Portugalia. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Polska - Portugalia. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

29.02.2012, godz. 11:11
Jakub Błaszczykowski
Jakub Błaszczykowski foto:

W pierwszym meczu na Stadionie Narodowym Warszawie, reprezentacja Polski w meczu towarzyskim zmierzy się z Portugalią. Początek meczu o 20:45. Gwizdek24.pl jak zwykle przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi TVP 1 i TVP Sport. Transmisję na żywo w meczu Polska - Portugalia można też obejrzeć w internecie za darmo.

- Powtarzalność dobrej gry już jest widoczna. Nie zdarza się, że jeden mecz jest dobry, a drugi słabszy. Wygląda to lepiej. oczywiście mamy tylko trzy dni zgrupowania i nie da się wiele zrobić, ale graliśmy już wiele razy, więc każdy wie czego wymaga trener - powiedział Błaszczykowski w rozmowie z tvp.sport.pl

Polska - Portugalia live online
TRANSMISJA 1

– To jest dobry przeciwnik. Jeden z głównych kandydatów, żeby zagrać dobrze na mistrzostwach. Ma w swoich szeregach wielu dobrych zawodników, dużo indywidualności. Stworzą zespół, to druga strona medalu. Myślę, że to dobry sprawdzian tuż przed Euro - dodał Błaszczykowski.

Polska - Portugalia live w internecie

- Mecz z Hiszpanią przegrany 0:6 oraz ten z Portugalią pokażą jaką pracę wykonaliśmy. Będziemy mogli ocenić okres dwóch lat, kiedy pracowaliśmy z trenerem Smudą - oznajmił Błaszczykowski.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: