SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Polska - Słowenia NA ŻYWO w TV: Gdzie transmisja i darmowy STREAM ONLINE?

Polska - Słowenia NA ŻYWO w TV: Gdzie transmisja i darmowy STREAM ONLINE?

14.11.2016, godz. 19:20
Kuba Błaszczykowski, Polska - Armenia, el. MŚ 2018
foto: EAST NEWS

Polska - Słowenia w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. Przed podopiecznymi Adama Nawałki ostatnie spotkanie w tym roku. Udane dwanaście miesięcy warto byłoby zakończyć efektownym zwycięstwem przed własną publicznością, która ma stawić się w komplecie we Wrocławiu. Sprawdź, gdzie w TV obejrzeć mecz Polska - Słowenia i czy będzie darmowy STREAM LIVE ONLINE.

RELACJA LIVE - KLIKNIJ

Po przekonującym zwycięstwie w Bukareszcie nad Rumunią 3:0 w eliminacjach mistrzostw świata czas na ostatnie rozdanie w tym roku. Podopieczni Adama Nawałki w obecności ponad 40 tysięcy kibiców zmierzą się w towarzyskim spotkaniu ze Słowenią. Wolne od selekcjonera dostali Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek i Kamil Glik, więc szansę dostaną zmiennicy, dla których będzie to doskonała okazja, aby pokazać, że należy im się miejsce w pierwszym składzie. - Powołanie do reprezentacji to dla każdego zawodnika zaszczyt i honor, liczę więc na pełną determinację. Wszyscy mają zagrać na sto procent możliwości - powiedział selekcjoner podczas konferencji prasowej.

Podkreślił również, że poniedziałkowy przeciwnik przypomina mu Czarnogórę, z którą przyjdzie nam zagrać na wyjeździe pod koniec marca o punkty w eliminacjach mistrzostw świata. Za kadencji Adama Nawałki graliśmy czterokrotnie we Wrocławiu. Przegraliśmy 0:2 ze Słowacją, zremisowaliśmy 2:2 ze Szwajcarią, a także wygraliśmy 3:1 z Czechami i 5:0 z Finlandią przed Euro 2016. Nie mamy nic przeciwko, aby w poniedziałkowy wieczór kadra pożegnała się z kibicami w tym udanym dla niej roku przekonującym zwycięstwem.

Mecz Polska - Słowenia odbędzie się 14 listopada o godzinie 20:45. Transmisja w telewizji na antenie TVP1 i TVP Sport. STREAM LIVE ONLINE dostępny w serwisie sport.tvp.pl.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: