SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna reprezentacja Polska - Ukraina 2013. TRANSMISJA LIVE w internecie. NA ŻYWO w TVP 1 i Polsat Sport oraz ipla TV

Polska - Ukraina 2013. TRANSMISJA LIVE w internecie. NA ŻYWO w TVP 1 i Polsat Sport oraz ipla TV

22.03.2013, godz. 20:10
Robert Lewandowski
foto: EAST NEWS

Polska - Ukraina 22.03.2013. Ten mecz w sporej mierze zadecyduje o losach Polski i Ukrainy w eliminacjach do MŚ w 2014. O 20:45 w Warszawie rozpocznie się spotkanie Polska - Ukraina. Gwizdek24.pl tradycyjnie przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzą TVP 1 i Polsat Sport. Mecz można też obejrzeć w internecie w ipla.tv.

- Mecz jest bardzo istotny dla układu tabeli, jednakże na nim eliminacje się nie kończą. Można zdobyć trzy punkty i zarówno my, jak i Ukraińcy będziemy chcieli je zdobyć - powiedział na konferencji prasowej trener Fornalik.

Polska - Ukraina live online
TRANSMISJA 1

- Liczymy na wsparcie każdego kibica, każdego Polaka, każdego, komu leży na sercu dobro polskiej piłki - dodał Fornalik.

Polska - Ukraina w internecie

- Obserwowaliśmy nie tylko mecz z Norwegią, ale i sięgnęliśmy do spotkań z Euro. Skład Ukrainy nie zmienił się bardzo, ale zdajemy sobie sprawę, że jakieś zmiany mogą nastąpić. Wierzymy, że znamy możliwości rywali - stwierdził selekcjoner.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: