SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Radosław Majdan ostro o Zbigniewie Bońku! To było poniżej pasa. Obraża się o każde słowo

Radosław Majdan ostro o Zbigniewie Bońku! To było poniżej pasa. Obraża się o każde słowo

29.10.2016, godz. 12:32
Majdan i Rozenek
Majdan i Rozenek po programie Azja Express stali się ulubieńcami tłumów foto: © AKPA

Zbigniew Boniek prezesem PZPN na kolejną kadencję. To najważniejsza informacja po piątkowych wyborach na szefa PZPN. Mimo miażdżącej przewagi jednego z najlepszych piłkarzy w historii polskiego futbolu, opozycja nie pogodziła się z porażką. Uaktywnił się zwłaszcza Radosław Majdan, który tuż po głosowaniu zaatakował Zibiego: - Każde słowo pod jego adresem traktuje jako obrazę i atak.

- Każde słowo pod jego adresem, które nie godzi się z jego idealnym myśleniem o sobie, jest obrazą i atakiem - stwierdził Majdan. A później kolejny raz przeszedł do wyliczania wad obecnego prezesa. - Chcieliśmy uzyskać transparentną odpowiedź, czy prezes mieszka we Włoszech i przebywa tam przez 183 dni w roku (zgodnie z włoskim prawem)? - zadał kolejny raz to samo pytanie były bramkarz reprezentacji Polski. A to był dopiero początek.

- Nie godzi się prezesowi reklamować szarej strefy.

- Nie wpuszczono osób z otoczenia Józefa Wojciechowskiego.

- Nie zorganizowano tajnego głosowania "na kartkach".

Ciekawe jest zwłaszcza to ostatnie. Przynajmniej zgodnie z wersją Majdana. - Mówiono nam, że jeśli załatwimy głosowanie na kartach, to oddamy głos. Inaczej, jeśli nie wygracie, będą wobec nas konsekwencje. Niestety, działacze PZPN ostatecznie nie zgodzili się na podobny sposób wyboru. Przeszła wersja tradycyjna, co spowodowało, że ostatecznie "szable" Józefa Wojciechowskiego zagłosowały na Bońka. Ten wygrał z miażdżącą przewagą.

I tylko smrodek pozostał.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: