SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Robert i Anna Lewandowscy świętowali na Warmii [ZDJĘCIE]

Robert i Anna Lewandowscy świętowali na Warmii [ZDJĘCIE]

27.12.2016, godz. 02:00
LEWANDOWSKI BUDUJE KLINIKĘ
LEWANDOWSKI BUDUJE KLINIKĘ foto:

Na świąteczne chwile Robert i Ania Lewandowscy (oboje 28 l.) czekają cały rok. To ich ostatnie takie Boże Narodzenie. Kolejne spędzą już z córeczką, która przyjdzie na świat w maju. Lewandowscy świętowali na Warmii, w zbudowanym kilka lat temu pięknym domu.

Dzień przed Wigilią ubierali choinkę, a Robert osobiście wykonał najważniejsze zadanie. "Gwiazda zawiesza gwiazdę" - zażartowała Anna, gdy Robert umieścił na szczycie drzewka najważniejszą ozdobę. Wigilia była czasem świątecznej krzątaniny. Ania gotowała barszcz, pod choinką pojawiły się dziesiątki prezentów. Lewandowscy pochwalili się zdjęciem, na którym szczęśliwi i odświętnie ubrani pozują przed świątecznym drzewkiem, a piłkarz trzymał żonę za ciążowy brzuszek.

"Świętuję ten magiczny czas z ukochanymi osobami" - napisał pod fotografią Robert. Pierwszy dzień świąt spędzili na grach rodzinnych, wybrali się także na spacer. "Życzymy Wam i sobie, żebyśmy mogli jak najdłużej pozostać w duchu przyjaźni i miłości. Niech Nowy Rok będzie dla Was pomyślny i spełnią się Wasze marzenia! Ania i Robert" - napisała w mediach społecznościowych Lewandowska.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: