SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna reprezentacja Robert i Anna Lewandowscy w posiadłości na Warmii. ONA pompuje, ON ją fotografuje [ZDJĘCIA]

Robert i Anna Lewandowscy w posiadłości na Warmii. ONA pompuje, ON ją fotografuje [ZDJĘCIA]

27.07.2016, godz. 15:50
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Stanclewo
foto:

Ostatnio przebywali na gorącej wyspie Mykonos, ale najlepiej czują się w Polsce. Robert i Anna Lewandowscy (oboje 28 l.) ładują akumulatory na łonie natury - we własnej posiadłości na ukochanej Warmii. Zobaczcie jak wypoczywają Lewandowscy. Mamy dla Was ZDJĘCIA.

Najsłynniejsze polskie sportowe małżeństwo uwielbia Warmię. To tam się poznali, tam zrodziło się ich uczucie. Dlatego po latach wybudowali tam piękny dom i kiedy tylko mogą, wracają w ukochane strony. Również część tych wakacji spędzają w tym pięknym regionie Polski. "Lewy", miłośnik sportów wodnych, wczoraj pływał na desce na położonym w pobliżu jego posiadłości jeziorze. Nie mógł sobie też odmówić szaleństw na skuterze wodnym.

Natomiast Anna, fanatyczka zdrowego trybu życia, ćwiczyła, kiedy tylko mogła. Robiła pompki nawet na desce na jeziorze, a zafascynowany mąż uwieczniał jej wygibasy na zdjęciach.

To nie koniec urlopu Lewandowskiego - jego laba potrwa jeszcze ponad tydzień. Do treningów w Bayernie Monachium powróci 5 sierpnia.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: