SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Robert Lewandowski buduje KLINIKĘ w Warszawie! Kolejna inwestycja kapitana kadry

Robert Lewandowski buduje KLINIKĘ w Warszawie! Kolejna inwestycja kapitana kadry

28.12.2016, godz. 07:29
LEWANDOWSKI BUDUJE KLINIKĘ
LEWANDOWSKI BUDUJE KLINIKĘ foto:

Robert Lewandowski (28 l.) nie próżnuje nie tylko na boisku, lecz także poza nim. Na warszawskiej Ochocie rusza właśnie kolejna bardzo ciekawa inwestycja kapitana reprezentacji Polski. Jak dowiedział się "Super Express", piłkarz buduje klinikę zajmującą się medycyną sportową!

Klinika ma powstać już w przyszłym roku na obiektach WKT Mera w pobliżu parku Szczęśliwickiego. Poza trzema salami operacyjnymi pacjenci będą mogli korzystać m.in. z najnowocześniejszego sprzętu do rehabilitacji. Luksusowa klinika niczym nie będzie ustępować podobnym placówkom w Niemczech, gdzie najczęściej przechodzą zabiegi kontuzjowane gwiazdy. Najlepszy personel medyczny operować będzie sportowców, ale pacjentami będą również oczywiście osoby prywatne.

To kolejna interesująca inwestycja Lewandowskiego, który jest coraz bardziej aktywny w biznesie. W lipcu "Super Express" jako pierwszy informował o tym, że gwiazdor Bayernu Monachium został deweloperem i jako wspólnik firmy LS Investments buduje budynki mieszkalne w Warszawie. Co ciekawe, ta inwestycja powstaje też w pobliżu parku Szczęśliwickiego (przy ul. Figiel), niedaleko miejsca, gdzie powstanie klinika. To z pewnością nie koniec podobnych projektów "Lewego". Jednym z pomysłów jest budowa w stolicy biurowca.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: