SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna reprezentacja Robert Lewandowski o córce: Mam kolejną osobę, dla której mogę strzelać gole

Robert Lewandowski o córce: Mam kolejną osobę, dla której mogę strzelać gole

07.06.2017, godz. 07:30
Robert Lewandowski, Przemysław Ofiara, prezent
Robert Lewandowski z prezentem od Super Expressu foto:

Niewiele ponad miesiąc temu urodziła mu się córeczka, przyszedł zatem czas na prezent od "Super Expressu". Za pośrednictwem dumnego ojca przekazaliśmy dla maleńkiej Klary śpioszki z nadrukiem "Super Klara". - Dziękuję, prezent bardzo mi się podoba! - powiedział miło zaskoczony Robert Lewandowski (29 l.).

Klara Lewandowska przyszła na świat 4 maja. Kapitan reprezentacji Polski nie ukrywa, że w jego życiu w związku z tym zaszły zmiany. - Czuję się na pewno inaczej - przyznaje w rozmowie z "Super Expressem". - Zawsze jak ktoś mi mówił, że zostaje rodzicem, to myślałem sobie "fajnie" i się cieszyłem. Każdy czuje, jak to naprawdę jest, kiedy sam zostaje ojcem. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że jest to aż tak fantastyczne uczucie. Jeśli chodzi o "nieprzespane noce", to na razie nie mamy tego problemu - uśmiecha się.

Robert Lewandowski podkreśla, że narodziny pierworodnego dziecka dają mu dodatkową motywację do jeszcze lepszej gry. - Pewnie dopiero po wakacjach, jak minie trochę czasu, będę mógł powiedzieć, jak narodziny Klary na mnie podziałały. Mam jednak wrażenie, że to wydarzenie daje jakąś dodatkową moc. Mam kolejną osobę, dla której mogę grać i strzelać bramki. To fajne uczucie - zaznacza Robert.

Anna Lewandowska urodziła Klarę, kiedy sezon Bundesligi jeszcze trwał. Jednak Robert podkreśla, że oczekiwanie na córeczkę nie wpływało na jego przygotowanie mentalne do meczów. - Graliśmy raz w tygodniu, więc było trochę czasu na przygotowanie się do wszystkiego. Można więc powiedzieć, że poród przyszedł w najlepszym momencie - twierdzi.

autor: Przemysław Ofiara zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: