SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Robert Lewandowski i Donatan zagrają razem w piłkę? Zagadkowy zakład!

Robert Lewandowski i Donatan zagrają razem w piłkę? Zagadkowy zakład!

29.03.2017, godz. 15:27
Robert zagraj jak z nut
Robert Lewandowski spotkał się z Donatanem foto: PAPS

Kilka dni temu do sieci trafiły zdjęcia, na których przyłapano wspólnie przechadzających się Roberta Lewandowskego i słynnego producenta Donatana. Internauci natychmiast zaczęli spekulować, czy może "Lewy" bierze udział w jakimś projekcie muzycznym, ale wątpliwości rozwiał sam Donatan. Przyznał, że kapitan reprezentacji Polski musi nauczyć go grać w piłkę, bo.. założył się o to z kolegami z kadry!

Robert Lewandowski i Donatan spotkali się jeszcze przed wylotem reprezentacji do Czarnogóry. Kapitan wyrwał się ze zgrupowania kadry, a na zdjęciach widać, jak wspólnie ze słynnym producentem przechadzają się rozmawiając i łapiąc wiosenne promienie słońca. Początkowo zagadką był temat tej dyskusji, ale już wszystko jasne!

Na swoim profilu na Facebooku Donatan wrzucił zdjęcie z "Lewym" i wyjaśnił wszystkim powód tego spotkania. Otóż czytając opis fotografii możemy się dowiedzieć, że napastnik Bayernu Monachium zawarł z kolegami z kadry ciekawy zakład. Mianowicie ma nauczyć producenta grać w piłkę, by za rok wspólnie wybiegli na boisko! Ciekawe, czy w tym wszystkim pomoże Lewandowskiemu jego żona, która przecież jest uznaną trenerką fitness.

Mimo wszystko powyższe tłumaczenie trudno wziąć na poważnie. Nie spodziewalibyśmy się, że "Lewy" przerzuci się z zawodu piłkarza na trenera personalnego. Dlatego można się spodziewać, że już niedługo panowie ogłoszą jakiś wspólny projekt. Jednego możemy być pewni - będzie ciekawie!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: