SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna reprezentacja Robert Lewandowski ojcem. ZDJĘCIE córeczki kapitana reprezentacji Polski

Robert Lewandowski ojcem. ZDJĘCIE córeczki kapitana reprezentacji Polski

04.05.2017, godz. 13:35
Robert Lewandowski został ojcem!
Robert Lewandowski został ojcem! foto: Robert Lewandowski/FACEBOOK

W czwartek 4 maja doszło do tego, o czym w polskich mediach mówiono i pisano od kilku miesięcy Robert Lewandowski poinformował świat, że został szczęśliwym ojcem! Jego żona Anna wreszcie urodziła, a córeczka jest zdrowa i czuje się dobrze. Świeżo upieczonym rodzicom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dużo wytrwałości!

 

Od kilku dobrych miesięcy ciąża Anny Lewandowskiej była jednym z głównych tematów w polskich mediach. Ale nie ma się co dziwić – w końcu kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski, i jego żona to obecnie chyba najbardziej popularna para w naszym kraju. O wszystkim dowiedzieliśmy się w grudniu 2016 roku, a to za sprawą samego "Lewego". W spotkaniu Ligi Mistrzów Bayern Monachium – Atletico Madryt „Lewy” zdobył piękną bramkę z rzutu wolnego, po czym pobiegł po piłkę i schował ją pod koszulkę komunikując całemu światu, że wkrótce zostanie ojcem. Po zakończeniu meczu w wywiadzie przyznał, że jego żona jest w piątym miesiącu ciąży, a szybkie obliczenia wskazały, że rozwiązania można się spodziewać w kwietniu.

Od tamtej pory para szykowała się na poród m.in. przygotowując piękny pokój dla dziecka. Lewandowska nie rezygnowała jednak z pracy, bo nie dość, że nie zaprzestała treningów, to prowadziła też różne kursy i szkolenia dla kobiet w ciąży. Lewandowski o przyjściu na świat córeczki poinformował w czwartek 4 maja. Jest zdrowa i czuje się dobrze, a my mamy pełne przekonanie, że świeżo upieczeni rodzice stworzą jej najlepsze warunki do rozwoju i szczęśliwego dzieciństwa. Gratulacje!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: