SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Robert Lewandowski strzelał dla kobiet swojego życia

Robert Lewandowski strzelał dla kobiet swojego życia

12.06.2017, godz. 02:00
Robert Lewandowski, Polska, karny
Robert Lewandowski strzela bramkę z rzutu karnego meczu Polska - Rumunia 3-1 w eliminacjach do mistrzostw świata 2018. foto: Super Express

Robert Lewandowski (29 l.) miał w meczu z Rumunią (3:1) specjalną motywację, by strzelać gole. Na trybunach siedziały ukochane kobiety piłkarza - mama Iwona i żona Anna. Myślał także z pewnością o miesięcznej córeczce Klarze.

To był jego wieczór. Oklaskiwało to 57 tysięcy kibiców, w tym celebryci, politycy czy sportowcy. On po raz kolejny nie zawiódł. Strzelił trzy gole, a po jednym z nich podbiegł do linii, wypatrzył w tłumie żonę Anię. Ukochana ułożyła z dłoni serce, widać było, że pęka z dumy. Podobnie jak mama piłkarza, pani Iwona Lewandowska.

Tuż po meczu Lewandowski wraz z mamą, żoną i przyjaciółmi udali się do jednej z modnych warszawskich restauracji, gdzie nasz kapitan świętował zwycięstwo i odpoczywał po ciężkim meczu. Z kolei w niedzielę spędzał czas już tylko z Anią i Klarą. Młodzi rodzice skorzystali ze świetnej pogody i wybrali się z córeczką na spacer. "Nareszcie razem" - napisała na Instagramie Lewandowska.

Teraz czas na odpoczynek (Lewandowski wraca do treningów w Bayernie 1 lipca) i planowanie chrzcin maleńkiej Klary.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: