SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Robert Lewandowski trenował z żoną Anną [ZDJĘCIE]

Robert Lewandowski trenował z żoną Anną [ZDJĘCIE]

04.06.2017, godz. 15:11
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Robert Lewandowski z żoną foto: Anna Lewandowska Instagram

Przygotowania do meczu eliminacji mistrzostw świata z Rumunią (10 czerwca) w poniedziałek wejdą w najważniejszą fazę. A to dlatego, że na zgrupowaniu pojawi się kapitan Robert Lewandowski (29 l.). Najlepszy polski piłkarz według wytycznych powinien pojawić się w warszawskim hotelu Double Tree by Hilton do godziny 19., a treningi z drużyną rozpocznie we wtorek. Tego samego dnia weźmie też udział w konferencji prasowej.

Robert Lewandowski zakończył sezon przed dwoma tygodniami i korzystał z urlopu. Wraz z żoną i przyjaciółmi pojechał na wakacje do Włoch, poświęcił też trochę czasu na nagrywanie reklam i inne obowiązki. Nie oznacza to, że zupełnie zapomniał o sporcie. Trenował indywidualnie, a wczoraj ćwiczył na siłowni z żoną Anną Lewandowską (29 l.). Dla Ani to jedna z pierwszych aktywności fizycznych po urodzeniu córeczki Klary (wczoraj upłynął miesiąc od jej narodzin). "Powoli i stopniowo wracam do gry. Moje wsparcie ze mną!" - napisała na Instagramie Lewandowska. Tym wsparciem jest oczywiście ukochany mąż.

Reprezentacja Polski przygotowuje się do meczu z Rumunią w eliminacjach do mistrzostw świata od środy. Trenują głównie ci, którzy w ostatnich miesiącach mieli mniej praktyki meczowej. Ten intensywny czas ma doprowadzić do wyższej formy między innymi Grzegorza Krychowiaka, który jest tylko rezerowowym w Paris Saint Germain. Z kolei Lewandowski, który miał bardzo intensywny sezon, dostał od selekcjonera Adama Nawałki trochę więcej wolnego. Od wtorku reprezentacja będzie trenować już w komplecie.

 

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: