SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Robert Lewandowski w modnym płaszczu! Kadrowicze Nawałki zjawili się na zgrupowaniu [ZDJĘCIA]

Robert Lewandowski w modnym płaszczu! Kadrowicze Nawałki zjawili się na zgrupowaniu [ZDJĘCIA]

08.11.2016, godz. 07:23
Zgrupowanie kadry przed meczem z Rumunią
foto:

Robert Lewandowski błysnął już pierwszego dnia podczas zgrupowania reprezentacji Polski. Jednak nie na boisku, a w hotelowym lobby, kiedy pojawił się w eleganckim płaszczu. Nie często można zobaczyć kapitana biało-czerwonych w takim stroju, lecz w podobnym można było już zobaczyć m.in. Grzegorza Krychowiaka, a jak wiadomo obydwaj bardzo się lubią. Dodatkowo pomocnik PSG znany jest ze swojego zamiłowania do mody, więc być może "Lewy" poradził się u niego, co jest teraz na czasie tym bardziej, że pogoda w Polsce nie rozpieszcza.

W poniedziałek rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami z Rumunią w eliminacjach mistrzostw świata 2018 i towarzyskim ze Słowenią we Wrocławiu. Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważne dla biało-czerwonych będzie piątkowe spotkanie, tym bardziej po wybuchu afery alkoholowej, która miała miejsce przed rywalizacją z Danią i Armenią. Ci, którzy byli w nią zamieszani będą chcieli udowodnić wszystkim, że zdecydowanie za szybko postawili na nich krzyżyk.

W gronie zamieszanych pojawiało się m.in. nazwisko Łukasza Teodorczyka, który po przyjeździe udał się od razu do windy nie rozmawiając w ogóle z dziennikarzami. Tak samo postąpiła również większość kadrowiczów, a Artur Jędrzejczyk rzucił, że z chętnie by udzielił jakiejś wypowiedzi, ale boli go głowa, a na wtorek ma umówioną wizytę u fryzjera. Z przedstawicielami mediów pogadali tylko Jacek Góralski, Bartosz Bereszyński, Łukasz Fabiański oraz Maciej Rybus. Obrońca Olympique Lyon prawdopodobnie ze względu na uraz opuści zgrupowanie już we wtorek, lecz chce jeszcze skonsultować wszystko z doktorem Jackiem Jaroszewskim. 

Nie zabrakło również Roberta Lewandowskiego, który ubrany był w bardzo modny płaszcz, który w sklepach Vistula tylko inny kolor kosztuje około 1300 złotych. W końcu aura w Polsce w ostatnich dniach nie rozpieszcza, pada deszcz i jest bardzo zimno, więc kapitan kadry nie chciał się pewnie przeziębić przed arcyważną potyczką z Rumunią. Nie wiadomo, czy swój ubiór konsultował z Grzegorzem Krychowiakiem, który słynie z zamiłowania do eleganckich strojów. Jakiś czas temu "Krycha" również pojawił się na kadrze w bardzo drogim płaszczu, czym zwrócił na siebie uwagę fotoreporterów. Tym razem ta sztuka udała się "Lewemu". Największe gwiazdy reprezentacji Adama Nawałki m.in. Lewandowski, Fabiański i Glik nie opędzili się oczywiście od łowców autografów, lecz zachowali się bardzo kulturalnie, zatrzymali się na chwilę i złożyli podpisy na koszulkach.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: