SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Rumunia - Polska: Co za luksus! W tym hotelu zamieszkają Polacy [ZDJĘCIA]

Rumunia - Polska: Co za luksus! W tym hotelu zamieszkają Polacy [ZDJĘCIA]

07.11.2016, godz. 13:26
Radisson Blu Bukareszt
foto: radissonblu.com

W piątek czeka nas mecz Rumunia - Polska w ramach eliminacji mistrzostw świata 2018. Biało-czerwoni zgrupowanie w Warszawie rozpoczną w poniedziałek. We czwartek podopieczni Adama Nawałki wylecą do Bukaresztu, gdzie spać będą w luksusowych warunkach w samym centrum miasta. Zobaczcie jak wygląda ten hotel.

Przed meczem Rumunia - Polska i po nim nasi reprezentanci przebywać będą w hotelu Radisson Blu. Zlokalizowany jest on w samym centrum Bukaresztu, ale piłkarze nie będą musieli nawet nigdzie wychodzić, ponieważ miejscu ich zakwaterowania nie brakuje niczego. Biało-czerwoni zamieszkają w luksusowych pokojach, a do ich dyspozycji oddane zostaną także nowoczesne sprzęty do odnowy biologicznej. Oprócz tego podopieczni Adama Nawałki będą mogli zrelaksować się w dwóch hotelowych basenach.

Nie może dziwić fakt, że Polski Związek Piłki Nożnej postanowił zagwarantować piłkarzom takie warunki. Wyjazdowe spotkanie z Rumunią może być bardzo ważne w kontekście awansu na rosyjski mundial. Po trzech meczach Robert Lewandowski i spółka mają na koncie siedem punktów i zajmują drugie miejsce w tabeli grupy E. Ich najbliższy rywal plasuje się lokatę niżej i ma dwa "oczka" mniej.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: