SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Russell Crowe gratuluje Robertowi Lewandowskiemu i namawia na transfer!

Russell Crowe gratuluje Robertowi Lewandowskiemu i namawia na transfer!

10.11.2016, godz. 18:30
Russell Crowe tweetuje o Robercie Lewandowskim
Russell Crowe tweetuje o Robercie Lewandowskim foto: EAST NEWS

Russell Crowe stał się naczelnym kibicem polskiej reprezentacji podczas Euro 2016. Na Twitterze wspierał naszych piłkarzy w każdym meczu! Po dłuższej przerwie znów przypomniał się biało-czerwonym. Gratulował Robertowi Lewandowskiemu nagrody i... namawiał na transfer. Gdzie aktor widzi naszego napastnika?

Reprezentacja Polski nie była tylko i wyłącznie wakacyjną miłością Russella Crowe. Znany aktor pokochał nasz zespół podczas mistrzostw Europy we Francji za walkę i nieustępliwość. Twierdził, że ekipa Adama Nawałki tworzy prawdziwy kolektyw, który przyjemnie się ogląda. Żałował, że biało-czerwoni nie awansowali do półfinału. Po tym wydarzeniu nastała cisza radiowa, a raczej tweeterowa, ze strony filmowego "Gladiatora". Nic nie pisał o naszych kadrowiczach, aż do teraz!

Osobiście pogratulował Robertowi Lewandowskiemu nagrody dla najlepszego piłkarza Bundesligi w październiku, ale to nie wszystko. Na końcu wpisu oznaczył konto swojego ukochanego angielskiego klubu, Leeds United, aby "rzuciło okiem" na naszego napastnika.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Ludzie zarządzający kontem Bundesligi na Twitterze żartowali, że Crowe może do woli podziwiać Lewandowskiego, ale nie ma mowy o żadnym transferze!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: