SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna reprezentacja Seksowna Celia Jaunat przesyła gorące buziaki z Włoch [WIDEO]

Seksowna Celia Jaunat przesyła gorące buziaki z Włoch [WIDEO]

01.05.2017, godz. 12:26
Celia Jaunat
Celia Jaunat, partnerka Grzegorza Krychowiaka. foto: Instagram

Celia Jaunat to jedna z najgorętszych partnerek piłkarzy na świecie. Dziewczyna Grzegorza Krychowiaka jest znaną modelką i bardzo często na Instagramie zamieszcza zdjęcia, które wywołują wielkie poruszenie wśród fanów. Tym razem Jaunat znalazła się we Włoszech, gdzie skąpo ubrana zażywała słonecznych kąpieli. Ze internautami podzieliła się filmikiem, na którym wysyła gorące buziaki!

Grzegorz Krychowiak nie ma ostatnio najlepszego czasu. Wydawało się, że jego transfer do Paris Saint-Germain to strzał w dziesiątkę. Do stolicy Francji sprowadził go trener Unai Emery, z którym współpracował w Sevilli. Teoretycznie "Krycha" powinien mieć więc na wstępie łatwiej. Problem w tym, że sam piłkarz przeżywał spory regres formy, a później przytrafiła mu się kontuzja. W efekcie nie gra prawie wcale i po sezonie zmieni najprawdopodobniej barwy klubowe.

Jego partnerka Celia Jaunat wspiera go na każdym kroku. Mimo, że Krychowiakowi ostatnio nie idzie, to piękna dziewczyna zawodnika z dnia na dzień jest coraz piękniejsza. Z taką osobą u boku z pewnością jest mu lżej. Tylko czy nie jest zazdrosny, gdy seksowna Celia w Internecie zamieszcza filmiki, na których przesyła buziaki z gorących Włoch milionom użytkowników Instagrama?!

Kiss from #Catania #Sicilia #italianvibes #retrostyle #enjoy #dayoff

Post udostępniony przez Célia Jaunat (@celiajaunat) 1 Maj, 2017 o 3:00 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: