SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Sławomir Peszko: Pępkowe u "Lewego"? Musi być!

Sławomir Peszko: Pępkowe u "Lewego"? Musi być!

17.06.2017, godz. 17:30
Robert Lewandowski i Sławomir Peszko
Robert Lewandowski i Sławomir Peszko foto: Instagram

Piłkarz Lechii Gdańsk i reprezentant Polski Sławomir Peszko znany jest z zamiłowania do wszelkiego rodzaju imprez. Kolejną okazją do świętowania są narodziny córki Roberta Lewandowskiego - Klary. Skrzydłowy w wywiadzie dla CKM-u zapowiedział, że nie odpuści i w odpowiednim czasie wyegzekwuje od "Lewego" należną imprezę.

U wielu kibiców postać Sławomira Peszki wywołuje jednoznaczne skojarzenia. Do tego zawodnika przylgnęła już łatka imprezowicza. Na szczęście on sam potrafi żartować ze swojego wizerunku i często daje fanom powody do żartów.

4 maja, kiedy urodziła się córka Roberta Lewandowskiego, powstało wiele memów, przedstawiających Peszkę, który opija zdrowie malutkiej Klary. Magazyn CKM postanowił spytać piłkarza Lechii, czy przewiduje imprezę, zwaną "pępkowym"?

- Pępkowego jeszcze nie było. Robert musiał przygotować się do meczu. Odezwę się do niego w tej sprawie w odpowiednim czasie. Pępkowe musi być, żeby dziecko było zdrowe - zapewniał Peszko.

W innym miejscu podzielił się z kibicami częścią swoich alkoholowych preferencji. Otóż okazało się, że Peszko nie przepada za piwem:

- Piję je tylko w sezonie letnim, głównie do grilla czy podczas wspólnego oglądania meczu z kumplami - przyznał skrzydłowy.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: