SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Stępiński: Lewandowski to ikona! Nie jestem godny komentować jego słów

Stępiński: Lewandowski to ikona! Nie jestem godny komentować jego słów

29.03.2017, godz. 13:52
Mariusz Stępiński, Euro U-21, reprezentacja Polski
Mariusz Stępiński, Euro U-21, reprezentacja Polski foto: CYFRA SPORT

Napastnik reprezentacji Polski - Mariusz Stępiński, w dorosłej kadrze nie grał zbyt dużo, więc pomoże kolegom z drużyny U-21 na młodzieżowych mistrzostwach Europy. Chętnie zagra na wielkim turnieju w Polsce. W "Przeglądzie Sportowym" mówił, że jest podekscytowany, ale najważniejszy temat uciął krótko i dosadnie.

Robert Lewandowski to kapitan reprezentacji Polski. Gdy on coś mówi, inni słuchają. Przed spotkaniem z Czarnogórą zabrał głos w sprawie młodzieżowych mistrzostw Europy, które rozpoczną się 16 czerwca w naszym kraju. "Lewy" jest zdania, że piłkarze tacy jak Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik - ważni zawodnicy podstawowej kadry, nie powinni pomagać "młodzieżówce".

Trener kadry U-21 - Marcin Dorna, nie był zadowolony z tej wypowiedzi napastnika Bayernu. Wyszła z tego nawet mała wojenka na słowa. "Przegląd Sportowy", przy okazji rozmowy z Mariuszem Stępińskim, który choć łapie się do kadry Adama Nawałki, to zagra na MME, postanowił zapytać młodego napastnika o kontrowersyjną wypowiedź Lewandowskiego.

- Jest doświadczony i ma prawo do takich komentarzy. Nie czuje się godny komentować słów Roberta Lewandowskiego. To ikona polskiej piłki - mówił z ogromnym szacunkiem Stępiński, dodając, że wybór powinien należeć do zawodników.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: