SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Szczęsny zarzucił kłamstwo Bońkowi?! "Mówi o rzeczach, które nie miały miejsca"

Szczęsny zarzucił kłamstwo Bońkowi?! "Mówi o rzeczach, które nie miały miejsca"

02.04.2017, godz. 14:37
Wojciech Szczęsny, Polska, reprezentacja Polski, piłka nożna
foto: CYFRA SPORT

Wojciech Szczęsny w szczerej rozmowie z włoskimi dziennikarzami odniósł się do ostatnich wypowiedzi Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN stwierdził, że dopóki menedżerem Arsenalu jest Arsene Wenger, bramkarz nie powinien wracać na Emirates Stadium. Przyznał też, że "Zibi" mówił o rzeczach, które nigdy się nie wydarzyły.

Wojciech Szczęsny wciąż nie zdradził swoich planów na przyszłość. Bramkarz reprezentacji Polski jest podstawowym golkiperem AS Roma, ale do klubu z Serie A jest tylko wypożyczony z londyńskiego Arsenalu. Nie można więc wykluczyć, że po zakończeniu sezonu zawodnik wróci do Premier League. Taki ruch odradza Zbigniew Boniek. Dziennikarze z Włoch poprosili Szczęsnego o skomentowanie słów prezesa PZPN. - Boniek mówi o wielu rzeczach, w tym o obiedzie, który nigdy nie miał miejsca. Nie wiem więc jak odnieść się do jego słów - powiedział bramkarz.

We wtorek AS Roma zagra rewanżowy mecz półfinału Pucharu Włoch. Jej przeciwnikiem będzie Lazio Rzym. Luciano Spaletti tradycyjnie w pucharowej konfrontacji da odpocząć Polakowi, którego zastąpi Alisson. Pierwsze spotkanie zakończyło się porażką klubu Szczęsnego 0:2. - Na razie nie patrzę dalej w przyszłość niż trzy dni do przodu. Moim celem jest pomóc w jak najlepszym przygotowaniu się do meczu Alissonowi - odpowiedział na pytanie, dotyczące swojej przyszłości 26-latek.

TABELA I WYNIKI SERIE A TUTAJ

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: