SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Szczęsny złożył Fabiańskiemu urodzinowe życzenia. Pokazał wspólne zdjęcie sprzed lat!

Szczęsny złożył Fabiańskiemu urodzinowe życzenia. Pokazał wspólne zdjęcie sprzed lat!

18.04.2017, godz. 16:41
Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęsny w młodości
foto: Instagram

Wojciech Szczęsny i Łukasz Fabiański to nie tylko dwaj czołowi bramkarze reprezentacji Polski. Łączy ich jeszcze coś innego. A mianowicie data urodzenia! Obaj świętują 18 kwietnia, a pierwszy z nich postanowił złożyć drugiemu komiczne życzenia. Do sieci wrzucił wspólne zdjęcie sprzed lat z podpisem: "Pamiętasz jak byliśmy młodzi, piękni i mieliśmy blond włosy?". Fotografia robi wśród internautów prawdziwą furorę!

Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęsny to od pewnego czasu dwaj czołowi bramkarze reprezentacji Polski. Obecnie podstawowym golkiperem jest ten pierwszy, ale walka o miejsce w bramce drużyny narodowej nie ustaje i Adam Nawałka na każdym zgrupowaniu może mieć ból głowy. Ale taki problem chciałby mieć chyba każdy selekcjoner na świecie.

Zaciekła rywalizacja nie przeszkadza jednak obu zawodnikom w dobrych relacjach koleżeńskich. A tym, co dodatkowo ich łączy, jest data urodzenia! Zarówno Fabiański jak i Szczęsny świętują tego samego dnia, czyli 18 kwietnia. I okazuje się, że choć pierwszy z nich jest o pięć lat starszy od drugiego, to w młodości też grali razem!

Przypomniał o tym golkiper AS Roma, który do sieci wrzucił komiczne życzenia dla kolegi. Udostępnił wspólne zdjęcie z przeszłości i podpisał je: "Wszystkiego najlepszego Łukasz. Pamiętasz jak byliśmy młodzi, piękni i mieliśmy blond włosy?". Nic dziwnego, że fotografia rozbawiła do łez internautów. Zobaczcie sami!

Wszystkiego najlepszego @lukasz.fabianski Pamietasz jak bylismy młodzi, "piekni" i mielismy blond włosy?

Post udostępniony przez Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1) 18 Kwi, 2017 o 6:19 PDT

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: