Robert Lewandowski, reprezentacja Polski

Autor: Eastnews

Szkocja - Polska 2:2. Zobacz SKRÓT WIDEO i wszystkie GOLE z Glasgow! [WIDEO]

2015-10-09 15:30

Polska zremisowała ze Szkocją 2:2 w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2016. Biało-czerwoni znakomicie rozpoczęli to spotkanie, jednak później do głosu doszli gospodarze. W drugiej połowie wyszli na prowadzenie i gdy wydawało się, że sięgną po trzy punkty, na ratunek przybył Robert Lewandowski. Zobacz skrót wideo i gole z meczu Szkocja - Polska. Zobacz dwie bramki Roberta Lewandowskiego.

Mecz Szkocja - Polska rozpoczął się dla biało-czerwonych jak wspaniały sen. Już w 3. minucie Robert Lewandowski otworzył wynik spotkania i awans do Euro 2016 był dla ekipy Adama Nawałki na wyciągnięcie ręki. Wydawało się, że nasi reprezentanci kontrolują boiskowe wydarzenia, jednak tuż przed przerwą rywale zdołali wyrównać.

Szkocja - Polska: ZOBACZ bramki [WIDEO]

W drugiej części gry widocznie uskrzydleni żywiołowym dopingiem swoich kibiców Szkoci rzucili się do ataku. W efekcie wyszli na prowadzenie. Gdy wydawało się, że Polacy do kraju wrócą bez punktowej zdobyczy w ostatniej sekundzie spotkania do remisu doprowadził niezawodny kapitan kadry Lewandowski.

Zobacz: MEMY po meczu Szkocja - Polska. Lewandowski zamawia szkocką, Wawrzyniak bohaterem? [GALERIA]

Po meczu Szkocja - Polska gospodarze stracili już zupełnie szanse na awans do europejskiego czempionatu we Francji. Biało-czerwoni pozostali na 2. miejscu w tabeli grupy eliminacyjnej i decydujące spotkanie o przepustkę na finały Euro rozegrają w niedzielę w Warszawie z Irlandią.