SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Tomasz Hajto krytykuje... siebie sprzed lat. Komiczna przeróbka hitem sieci [WIDEO]

Tomasz Hajto krytykuje... siebie sprzed lat. Komiczna przeróbka hitem sieci [WIDEO]

21.06.2017, godz. 07:19
Tomasz Hajto
Tomasz Hajto foto: CYFRASPORT

Po poniedziałkowym meczu Euro U-21 Polska - Szwecja głośno zrobiło się o słowach Tomasza Hajty, który niemiłosiernie krytykował Pawła Dawidowicza. Niektórzy postanowili jednak udowodnić byłemu reprezentantowi, że przed laty on sam też nie był piłkarskim geniuszem. Z tej okazji zestawiono jego komentarz z ostatnich spotkań biało-czerwonych z meczami z Koreą i Portugalią na MŚ 2002, w których sam brał udział. Efekt jest komiczny!

Paweł Dawidowicz był najsłabszym ogniwem reprezentacji Polski w meczach Euro U-21 ze Słowacją i Szwecją. Komentujący oba te spotkania Tomasz Hajto nie oszczędzał młodego piłkarza, któremu szczególnie mocno dostało się w tym drugim starciu, kiedy to były reprezentant swoimi słowami wręcz zrównał zawodnika VfL Bochum z ziemią.

Jeszcze przed ostatnim gwizdkiem sędziego kibice oglądający poczynania biało-czerwonych podzielili się na dwie grupy - jedną, która przyznawała rację Hajcie i krytykowała Dawidowicza i drugą, która broniła zawodnika, a komentatorowi zarzucała, że nie jest on odpowiednią osobą do oceniania innych zawodników z powodu niezbyt wysokiego poziomu piłkarskiego, jaki sam prezentował w przeszłości. Część fanów zaczęła przypominać Hajcie m.in. jego popisy podczas mistrzostw świata w Korei i Japonii w 2002 roku, gdzie Polacy sromotnie przegrali dwa pierwsze spotkania z Koreą Południową i Portugalią, a obecny komentator Polsatu był wówczas niemiłosiernie ogrywany przez rywali.

I jak się okazuje marzenia się spełniają. Jeden z internautów zadał sobie sporo trudu, by stworzyć krótki filmik wideo, na którym zestawił beznadziejne interwencje i boiskowe zachowania Hajty z mundialu w 2002 roku z jego komentarzem ostatnich spotkań młodzieżówki! Efekt jest naprawdę komiczny.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: