SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja U-21: Polska - Czechy NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM LIVE ONLINE

U-21: Polska - Czechy NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM LIVE ONLINE

27.03.2017, godz. 16:47
Dawid Kownacki, reprezentacja Polski, Euro U-21
Dawid Kownacki, reprezentacja Polski, Euro U-21 foto: CYFRA SPORT

Polska - Czechy NA ŻYWO, mecz towarzyski reprezentacji U-21 LIVE ONLINE. Transmisja w TV i STREAM za darmo w Internecie. W ostatnim sprawdzianie przed czerwcowym Euro 2017 biało-czerwoni zmierzą się w Kielcach z ekipą naszych południowych sąsiadów. Czy tym razem uda im się wygrać? Sprawdź gdzie oglądać mecz U-21 Polska - Czechy w telewizji i online.

Reprezentacja prowadzona przez Marcina Dornę już w czerwcu powalczy na młodzieżowym Euro 2017 rozgrywanym w Polsce. Do startu turnieju coraz bliżej, a biało-czerwoni mają przed sobą ostatni sprawdzian przed niezwykle trudną rywalizacją ze Słowacją, Szwecją i Anglią.

Kilka dni temu w towarzyskim meczu w Krakowie przegrali z Włochami 1:2. Pierwszy z testów oblali, a już w poniedziałek 27 marca drugi z nich - sparingowe starcie z Czechami. Mecz odbędzie się na Kolporter Arenie w Kielcach, gdzie na co dzień gra miejscowa Korona. Należy się spodziewać, że Dorna i tym razem nie będzie kombinował ze składem, a do boju puści tych zawodników, którzy mają największe szanse na występ w podstawowej jedenastce na Euro U-21.

Mecz Polska - Czechy rozpocznie się w poniedziałek 27 marca o godz. 17:00. Transmisja NA ŻYWO na antenie Polsatu Sport. Żaden legalny stream online nie będzie dostępny.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: