SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Wielkie zainteresowanie Euro U21. Bilety na mecze Polski rozeszły się migiem

Wielkie zainteresowanie Euro U21. Bilety na mecze Polski rozeszły się migiem

22.02.2017, godz. 17:55
Kolporter Arena, stadion Kielce
foto: CYFRA SPORT

Zaledwie kilkanaście minut wystarczyło, by w systemie sprzedaży biletów na Euro U21 w Polsce zabrakło wejściówek na spotkania biało-czerwonych! Wszyscy, którzy liczyli na zakup w późniejszym terminie, muszą obejść się smakiem. Mecze podopiecznych Marcina Dorny w fazie grupowej, w Lublinie i Kielcach, śledzić będzie komplet widzów.

Reprezentacja Polski na Euro U21 zagra w fazie grupowej trzy mecze. Biało-czerwoni turniej rozpoczną 16 czerwca. W meczu otwarcia nasi młodzieżowcy zmierzą się w Lublinie ze Słowacją. Trzy dni później również na wschodzie kraju czeka ich rywalizacja ze Szwecją. Pierwszą fazę imprezy podopieczni Marcina Dorny zakończą 22 czerwca. Wtedy o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie Polaków z Anglią w Kielcach.

Sprzedaż biletów na turniej rozpoczęła się 21 lutego o godzinie 1:00. Wszyscy, którzy zakup zostawili na rano, mogli czuć się rozczarowani. Zaledwie kilkunastu minut fani Polaków potrzebowali na zaopatrzenie się we wszystkie możliwe bilety. Najszybciej rozeszły się wejściówki na mecz z Anglią. Polski Związek Piłki Nożnej znacznie ułatwił dostęp do prawa wejścia na stadion. Bilety mogli kupić wszyscy, nie tylko należący do Klubu Kibica reprezentacji, a jeden użytkownik mógł zaopatrzyć się w osiem wejściówek.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: