SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna reprezentacja Wojciech Szczęsny ma torebki za 22 tys. zł! [ZDJĘCIA]

Wojciech Szczęsny ma torebki za 22 tys. zł! [ZDJĘCIA]

09.11.2016, godz. 02:00
Szczęsny ma torebki za 22 tys. zł
Wojciech Szczęsny foto: Paweł Dąbrowski/Super Express

Wojciech Szczęsny (25 l.) wyrasta na jednego z liderów reprezentacji pod względem. dbałości o wygląd. Na zgrupowanie kadry przyjechał niezwykle modnie ubrany, z nienagannie ułożoną fryzurą, a najpotrzebniejsze rzeczy niósł w superdrogich torebkach od Louisa Vuittona.

Szczęsny pomieścił wszystko w walizce wartej około 16 tys. zł oraz mniejszej torbie za około 6 tys. zł. Kwoty mogą szokować, ale w przypadku Louisa Vuittona ceny po kilkanaście tysięcy złotych to przecież nic nadzwyczajnego. Mała torebka czy plecak od tego francuskiego domu mody mogą kosztować co najmniej 10 tys. zł. Louis Vuitton to jedna z ulubionych firm naszych piłkarskich gwiazd.

Szczęsny błyszczy ostatnio w barwach włoskiej Romy, a teraz zadał szyku na zgrupowaniu kadry. Po hotelowych korytarzach przechadzał się uśmiechnięty, z radością rozdawał autografy. Jednak solą w jego oku z pewnością pozostaje fakt, że w kadrze wciąż jest rezerwowym, ustępując miejsca Łukaszowi Fabiańskiemu (31 l.). Czy selekcjoner w piątkowym meczu z Rumunią da jednak szansę Szczęsnemu?

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: