SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Wojciech Szczęsny zaśpiewał z Zenkiem. Kulisy wieczoru kawalerskiego piłkarza

Wojciech Szczęsny zaśpiewał z Zenkiem. Kulisy wieczoru kawalerskiego piłkarza

13.02.2017, godz. 17:25
Marina i Szczęsny - zdjęcia ze ślubu
foto: print screen Instagram

W maju ubiegłego roku Wojciech Szczęsny wziął ślub z Mariną Łuczenko. Para pobrała się w Grecji. Wcześniej odbył się tradycyjny wieczór kawalerski pana młodego. Bramkarz reprezentacji Polski długo ukrywał szczegóły tego wydarzenia. Teraz na jaw wyszły szczegóły - na imprezie golkiper śpiewał między innymi z Zenkiem Martyniukiem!

Wojciech Szczęsny potrafi się bawić! Taki wniosek można wysnuć z rewelacji zamieszczonych przez Sebastiana Staszewskiego na Twitterze. Dziennikarz Polsatu Sport opublikował szczegóły wieczoru kawalerskiego bramkarza reprezentacji Polski i AS Roma. Okazało się, że piłkarz założył się ze zgromadzonymi przyjaciółmi, że zadzwoni do uwielbianego nad Wisłą piosenkarza Zenona Martyniuka i wspólnie zaśpiewają jeden z hitów zespołu Akcent. Szczęsny wyzwanie wygrał, ponieważ znany z estrady muzyk telefon odebrał i chętnie wykonał z bramkarzem "Przez twe oczy zielone".

- Wojtek Szczęsny to dopiero agent. Na swoim wieczorze kawalerskim założył się z kolegami, że zaśpiewa ze mną w duecie. Nagle patrzę, dzwoni nieznajomy numer. Halo? - odbieram. "Dzień dobry panie Zenku, tu Wojtek Szczęsny. Możemy zaśpiewać razem, bo koledzy mi nie wierzą, że się pan zgodzi". Zaskoczony byłem, ale czemu miałem się nie zgodzić? Bo ile to roboty? No i pośpiewaliśmy, "Przez twe oczy zielone", ma się rozumieć. Dobry głos ma Wojtek, to trzeba mu przyznać - chwalił piłkarza Martyniuk.

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: