SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Robert Lewandowski, jak na gwiazdę przystało, zawiesza... gwiazdę [ZDJĘCIE]

Robert Lewandowski, jak na gwiazdę przystało, zawiesza... gwiazdę [ZDJĘCIE]

24.12.2016, godz. 16:31
Robert Lewandowski ubiera choinkę
foto: Anna Lewandowska Instagram

Święta Bożego Narodzenia to magiczny okres, w którym spotykamy się ze swoją rodziną, pomagamy w ostatnich przygotowaniach, zdobimy choinkę. Tak też uczynił Robert Lewandowski, który osobiście dopilnował tego, aby na jej czubku nie zabrakło tradycyjnej gwiazdki. Ten moment uwieczniła jego piękna małżonka i skomentowała w zabawny sposób. - Gwiazda zawiesza gwiazdę - powiedziała Anna.

24 grudnia większość z nas zasiądzie wspólnie ze swoją rodziną do świątecznego stołu, aby skosztować wszystkie potrawy, podzielić się opłatkiem, pośpiewać kolędy, a co najważniejsze dla najmłodszych - znaleźć prezenty pod choinką!

Jednak zanim to zrobimy, najpierw trzebą ją ubrać, co nie dla wszystkich jest tak przyjemnym i łatwym, jakby się wydawało zadaniem. Bardzo dobrze poradził sobie z tym Robert Lewandowski, który jest niekwestionowaną gwiazdą reprezentacji Polski i całej Bundesligi. Osobiście dopilnował, żeby najważniejszy element świątecznego ubioru zawisł na samej górze i był widoczny dla wszystkich. Kapitan biało-czerwonych zawiesił gwiazdę na choince, a ten moment uwieczniła jego żona, która skomentowała: "gwiazda zawiesza gwiazdę". I trudno się nie zgodzić z tymi słowami. Dla nich będzie to szczególny okres, ponieważ Anna jest w ciąży i w przyszłym roku para spodziewa się dziecka. Życzymy im, aby odpoczęli i znaleźli dużo prezentów od św. Mikołaja. Może będzie też kilka dla ich przyszłego maleństwa?

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: