SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Ronaldinho będzie transmitował swoje imprezy. Jak będzie można je zobaczyć?

Ronaldinho będzie transmitował swoje imprezy. Jak będzie można je zobaczyć?

26.10.2016, godz. 12:28
Ronaldinho będzie transmitował swoje imprezy
foto: EAST NEWS

Mistrz świata z 2002 roku oraz zdobywca Złotej Piłki FIFA postanowił, że chce być bliżej swoich fanów. Do tego stopnia, że za pomocą specjalnej aplikacji będzie można oglądąć, jak żyje i imprezuje Ronaldinho. Jak zapowiada jego menedżer już trwają pracę nad aplikacją tak, aby każdy mógł śledzić poczynania genialnego przed laty na boisku Brazylijczyka.

Odkąd Ronaldino opuścił Fluminense we wrześniu 2015 roku nie rozegrał żadnego oficjalnego meczu, lecz wkrótce jego sytuacja może ulec zmianie. Czyżby szykował się wielki powrót do Europy? - Mamy trzy oferty do rozważenia. Na razie Ronaldinho cieszy się podróżami i imprezami - wyznał Roberto de Assis, który jest jednocześnie jego bratem i menedżerem.

Jednak to nie wszystko, ponieważ już niedługo każdy kibic na świecie będzie mógł być na bieżąco z tym, co dzieje się w życiu Brazylijczyka przez 24 godziny dobę. Trwają pracę nad uruchomieniem aplikacji, która da fanom mistrza świata z 2002 roku taką możliwość. - Ronaldinho jest popularny na całym świecie. Chcemy, aby jego fani mogli zobaczyć jak żyje, podróżuje i się bawi - dodaje.

W swojej bogatej karierze był zawodnikiem takich klubów jak: Gremio, Paris Saint-Germain, FC Barcelona, AC Milan, Flamengo, Atletico Mineiro, FC Queretaro i Fluminense. Największymi sukcesami Ronaldinho było zdobycie MŚ w 2002 w Korei i Japonii, Copa America, dwukrotnie mistrzostwa Hiszpanii, triumf w Champions League i Copa Lipertadores. Natomiast w 2005 roku zdobył Złotą Piłkę FIFA dla najlepszego piłkarza świata.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: