SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Seksowna 22-latka rzuciła karierę modelki dla... piłki nożnej [ZDJĘCIA]

Seksowna 22-latka rzuciła karierę modelki dla... piłki nożnej [ZDJĘCIA]

08.05.2017, godz. 11:51
Camila Gallea
foto:

Camila Gallea do niedawna była wschodzącą gwiazdą wybiegu. Jako modelka zapowiadała się naprawdę dobrze ze względu na seksowną figurę i kształty. Sęk w tym, że karierę postanowiła rzucić dla swojej miłości, jaką jest... piłka nożna! 22-latka została zawodniczką River Plate i teraz czaruje na murawie.

Dla Camili Gallei piłka nożna to prawdziwa miłość i niemalże całe życie. 22-letnia obecnie Argentynka w futbol grała od najmłodszych lat i chciała zostać piłkarką, ale dynamicznie rozwijającą się karierę przerwała kontuzja. Dziewczyna postanowiła więc wykorzystać swoje warunki fizyczne i została modelką, ale w tej branży nie wytrzymała zbyt długo.

- Kilka lat temu moja mama bardzo chciała, bym została modelką. Ale ja cały czas grałam w piłkę, miałam na nogach mnóstwo siniaków i zadrapań, a to nie pasowało do wyglądu modelki. Rzuciłam to, bo moje życie jest na murawie, a nie na wybiegu - przyznała Gallea.

Bez piłki nie potrafiła żyć na tyle, że znów zaczęła zawodowo grać. Została zawodniczką argentyńskiego River Plate i przynajmniej na razie jest w tej branży bardzo szczęśliwa, co zresztą widać po zdjęciach z boiska, na których promienieje uśmiechem.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: