SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Seksowna sędzia podbija Rosję! Oto piękna Jekaterina Kostjunina [ZDJĘCIA]

Seksowna sędzia podbija Rosję! Oto piękna Jekaterina Kostjunina [ZDJĘCIA]

25.11.2016, godz. 21:35
Jekaterina Kostjunina
foto:

Jekaterina Kostjunina ma zaledwie 21 lat i dopiero zaczyna sędziowanie na najwyższym szczeblu, ale w Rosji już jest o niej niezwykle głośno. Jednak nie ze względu na jej dokonania na boisku, a... nadzwyczajną urodę! Czy to najpiękniejsza pani arbiter na świecie?

Kostjunina dopiero zaczyna swoją karierę sędziowską. Ma zaledwie 21 lat i póki co prowadzi mecze 3 ligi mężczyzn oraz 1 ligi kobiet, ale to nie dzięki temu stała się w Rosji tak popularna. Naprawdę głośno zrobiło się o niej z powodu... seksownych zdjęć, jakie wrzuca na swój profil na Instagramie. Śledzi go ponad 20 tysięcy użytkowników, którzy zachwycają się wyjątkową urodą młodej sędzi.

Wielka popularność, jaką zyskała sobie w mediach społecznościowych, może mieć jednak dość zgubny wpływ na... prowadzone przez nią mecze. Trudno bowiem wyobrazić sobie mężczyznę, który przeszedłby obok niej obojętnie. I to samo tyczy się piłkarzy. Czy będą potrafili się skoncentrować, gdy ich spotkanie poprowadzi piękna pani arbiter? Szczerze wątpimy!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: