SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Serie A: Bramkarz Sassuolo popełnił babola stulecia! Odegrał do swojej bramki [WIDEO]

Serie A: Bramkarz Sassuolo popełnił babola stulecia! Odegrał do swojej bramki [WIDEO]

17.04.2016, godz. 17:50
Piłka nożna
foto: SE/EAST NEWS

To prawdopodobnie najgłupsza bramka w dziejach świata! Andrea Consigli, golkiper Sassuolo, na długo zapamięta niedzielne spotkanie z Fiorentiną. W końcowych minutach 29-latek dopuścił się najbardziej idiotycznego zagrania w dziejach futbolu. Dostał podanie od partnera, miał sporo czasu, więcej miejsca, ale nieoczekiwanie zagrał futbolówkę... prosto do swojej bramki. Spójrzcie na ten spokój i precyzję. Po prostu profesor!

Trzeci gol dla Fiorentiny pognębił zawodników Sassuolo. Consigli po zagraniu nie wyglądał natomiast nawet na specjalnie zdziwionego. Ot, raczej mina "ależ zagrałem" i świadomość, że mama zobaczy syna w wieczornych wiadomościach. Co najlepiej o 29-latku, podstawowym golkiperze swojej drużyny, nie świadczy.

Tym bardziej, że to ten caly Consigli był pierwszy lepszy włoski ręcznik, tylko uczestnik igrzysk olimpijskich w Pekinie, a także podstawowy bramkarz młodzieżowych reprezentacji "Squadre Azzura". Od 2006 roku występował w barwach Atalanty Bergamo, a od dwóch lat należy do czołowych postaci Sassuolo.

Leicester City - West Ham 2:2. Najgorszy sędzia świata skrzywdził Lisy [WIDEO]

W końcowych minutach starcia Fiorentina - Sassuolo na murawie pojawił się też Jakub Błaszczykowski. Polak swojej drużyny nie zbawił i ma najpewniej coraz mniejsze szanse, by w ogóle jeszcze zaistnieć w tym sezonie.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: