SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna Serie A. Piotr Zieliński przejdzie do AC Milan? Transfer bardzo blisko!

Serie A. Piotr Zieliński przejdzie do AC Milan? Transfer bardzo blisko!

12.07.2016, godz. 14:00
Piotr Zieliński
Piotr Zieliński zagra jednak w AC Milan? foto: EAST NEWS

Piotr Zieliński w przeciągu kilku dni może zostać nowym piłkarzem AC Milan - poinformował włoski dziennikarz Gianluca di Marzio. Jego zdaniem klub z Mediolanu i Udinese dogadały się już co do kwoty odstępnego. Pozostało jedynie uzgodnić warunki indywidualnego kontraktu z polskim piłkarzem. Czy tym razem faktycznie dojdzie do transferu?

Piotr Zieliński i jego saga transferowa to jeden z głośniejszych tematów tego lata. Gdzie on już nie grał zdaniem mediów? Był mocno łączony z Liverpoolem, później dopinał ostatnie szczegóły z Napoli, a co z tego wszystkiego wyszło, dobrze wiemy. Polski pomocnik wciąż jestm piłkarzem Udinese, ale to ponoć ma się szybko zmienić. AC Milan miał dogadać się z obecnym klubem Polaka w sprawie transferu. Zieliński, jak podaje Gianluca di Marzio, miałby trafić na San Siro za 18-19 mln euro plus bonusy. Dlaczego ekipa z Mediolanu nagle zainteresowała się naszym pomocnikiem?

Są dwa powody. Pierwszy to taki, że nie uda się sprowadzić Marka Pjacy z Dinama Zagrzeb, który był głównym celem transferowym. Drugim powodem jest nowy trener drużyny Vincenzo Montella. Ponoć osobiście poprosił władze AC Milan o transfer Zielińskiego. To właśnie zdecydowana postawa szkoleniowca ma być kluczowa przy całej transakcji. Czy piłkarz reprezentacji Polski zmieni klub i raz na zawsze utnie wszelkie spekulacje?

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: