SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna SKANDAL w reprezentacji Niemiec U-19. Dwaj piłkarze doprowadzili do pożaru w hotelu!

SKANDAL w reprezentacji Niemiec U-19. Dwaj piłkarze doprowadzili do pożaru w hotelu!

15.10.2016, godz. 17:09
pożar, straż pożarna
foto: Eastnews

Ostatnie wydarzenia w reprezentacji Polski z udziałem naszych zawodników odbiły się szerokim echem. Jednak swoje problemy pozaboiskowe mają również w kraju naszych zachodnich sąsiadów. Dwóch zawodników kadry do lat 19 zostało zawieszonych za palenie fajki wodnej w pokoju i w konsekwencji doprowadzenie do pożaru w hotelu w Albanii.

Wiele wskazuje na to, że Vitaly Janelt oraz Idrissa Toure nie pomogą swoim kolegom w kolejnych meczach w eliminacji mistrzostw Europy do lat 19. Wszystko za sprawą incydentu, do którego doszło z ich udziałem w hotelowym pokoju w Albanii przed spotkaniem z Irlandią. Dwójka młodych zawodników postanowiła umilić sobie czas za sprawą fajki wodnej. Nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie fakt, że obsługa hotelowa poinformowała o pożarze. Niemiecki Związek Piłki Nożnej dowiedział się o tym skandalu, do którego dopuścili obydwaj piłkarze i zdecydował, że muszą opuścić zgrupowanie, a także wrócić do kraju na własny koszt. - Trudno dyskutować z faktami. To zachowanie niegodne profesjonalistów i musieliśmy odesłać tych zawodników do domu - powiedział Frank Kramer, trener reprezentacji U-19.

To nie jedyna kara jaka spotkała dwójkę graczy, ponieważ zostali zawieszeni w narodowych barwach oraz wyrzuceni z akademii RB Lipsk. No cóż wszystko jest dla ludzi, ale trzeba umieć się bawić. Jak widać Vitaly Janelt i Idrissa Toure tego nie potrafią, więc będą musieli ponieść przykre konsekwencje swojego nonszalanckiego zachowania.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: