SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Sławomir Peszko ambasadorem imprezy!

Sławomir Peszko ambasadorem imprezy!

25.05.2017, godz. 19:06
Sławomir Peszko, Euro 2016, reprezentacja Polski
foto: EAST NEWS

Siatkarskie mistrzostwa Europy coraz bliżej! Najlepsze drużyny ze Starego Kontynentu, w tym biało-czerwoni pod wodzą Ferdinando De Giorgiego, rozpoczną swoje zmagania już 24 sierpnia. W tym roku wielki turniej odbędzie się w Polsce, a ambasadorem gdańskiej części imprezy zostanie... Sławomir Peszko!

Jedno jest pewne - Sławomir Peszko rozkręci imprezę jak nikt inny! Wiedzą o tym organizatorzy siatkarskich mistrzostw Europy, które rozpoczną się już 24 sierpnia. Poprzeczka sportowych imprez w Polsce jest zawieszona naprawdę wysoko, bowiem zarówno piłkarskie Euro 2012, jak i siatkarskie MŚ 2014 były historycznymi wydarzeniami.

Jesteśmy pewni, że nasi siatkarze, pod wodzą nowego trenera Ferdinando De Giorgiego, dadzą z siebie wszystko. Czy podołają również organizatorzy imprezy? Jak do tej pory idzie im wyśmienicie! Ambasadorami gdańskiej części turnieju zostały wyjątkowo medialne twarze. W siedmioosobowym gronie promujących osób są między innymi były trener reprezentacji Polski Andrea Anastasi, siatkarz Mateusz Mika, legendarny libero Piotr Gacek oraz piłkarz Lechii Gdańsk Sławomir Peszko.

W Gdańsku biało-czerwoni rozegrają dwa mecze - 26 sierpnia z Finlandią oraz 28 z Estonią. Miejmy nadzieję, że reprezentacja Polski przetrwa imprezę z "Peszkinem".

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: