SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Szaleństwo w Paryżu. Neymar powitany przez tłum kibiców PSG [WIDEO]

Szaleństwo w Paryżu. Neymar powitany przez tłum kibiców PSG [WIDEO]

05.08.2017, godz. 08:31
Neymar w PSG
Neymar w PSG foto: EAST NEWS

W czwartek wieczorem oficjalnie ogłoszono, że Neymar został nowy piłkarzem PSG. Już kilkanaście godzin później Brazylijczyk pojawił się w Paryżu, by podpisać kontrakt oraz wziąć udział w prezentacji. A przed siedzibą klubu miało miejsce prawdziwe szaleństwo. Zgromadziły się tam tysiące fanów, którzy gorąco powitali nowego piłkarza wicemistrzów Francji.

O tym transferze mówiło się od tygodni i w pewnym momencie zrobiła się z tego prawdziwa brazylijska telenowela, ale w czwartkowy wieczór wreszcie oficjalnie potwierdzono, że Neymar został nowym piłkarzem PSG. W piątek z samego rana były już skrzydłowy FC Barcelona wsiadł w samolot ze stolicy Katalonii do Paryża, gdzie podpisał kontrakt i został zaprezentowany kibicom.

Od dawna było wiadomo, że wicemistrzowie Francji chcą powitać piłkarza z wielką pompą, ale nikt chyba się nie spodziewał, że wśród kibiców paryżan zapanuje takie szaleństwo. Gdy Neymar pojawił się w siedzibie klubu, zgromadziły się pod nią tysiące fanów, którzy zniecierpliwieni czekali, by zobaczyć nową gwiazdę zespołu.

I Brazylijczyk mógł liczyć na naprawdę gorące powitanie. Nie dość, że śpiewano na jego cześć i skandowano jego nazwisko, to odpalono też race. Chyba nawet przyjście Cristiano Ronaldo z Manchesteru United do Realu Madryt nie wiązało się z aż taką euforią wśród fanów "Królewskich". Od razu widać, kto będzie nowym idolem kibiców z Parc de Princes.

Messi podziękował Neymarowi za grę w Barcelonie. Piękne WIDEO

Ronaldo może trafić do więzienia na 15 lat!

Przeżył katastrofę lotniczą klubu Chapecoense. Teraz zagra z Barceloną

Źródło: X-NEWS
autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: