SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna Zbigniew Boniek świętuje 60. urodziny żony [ZDJĘCIE]

Zbigniew Boniek świętuje 60. urodziny żony [ZDJĘCIE]

14.07.2016, godz. 19:42
Tak Zbigniew Boniek świętuje urodziny żony
foto: Twitter

Prezes PZPN Zbigniew Boniek z pewnością jest niezwykle zapracowanym człowiekiem, ale nigdy nie brakuje mu czasu dla ukochanych osób. Niewiele ponad miesiąc temu obchodził 40. rocznicę ślubu ze swoją żoną Wiesławą, a dziś rano świętował jej 60-te urodziny, czym pochwalił sie na swoim profilu na Twitterze.

Zbigniew Boniek jest bardzo rodzinnym człowiekiem, co udowadnia na każdym kroku. Jakiś czas temu w sieci udostępniał zdjęcia ze wspólnych wakacji z wnukami, a dziś rano pochwalił się fotografią z żoną Wiesławą. Do postu na Twitterze dołączony był podpis: "Pani Wiesi stuknęła 60-tka. Wspólne śniadanie się należy".

Państwo Bońkowie niewiele ponad miesiąc temu (konkretnie 12 czerwca) obchodzili 40. rocznicę ślubu, a teraz mieli kolejną okazję do świętowania. Poznali się w 1972 roku i już po czterech latach stanęli na ślubnym kobiercu. Od tamtej pory wciąż tworzą zgraną parę, mają dwie córki (Karolinę i Kamilę) oraz troje wnucząt. Prezesowi PZPN i żonie gratulujemy imponującego stażu małżeńskiego, a samej jubilatce życzymy dużo zdrowia!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: