SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Ten piłkarz OSZALAŁ! Znokautował trzech rywali i uciekł [WIDEO]

Ten piłkarz OSZALAŁ! Znokautował trzech rywali i uciekł [WIDEO]

14.12.2016, godz. 12:57
Piłkarz Mumbai City znokautował trzech rywali
foto: YouTube

Mecze o najwyższą rangę zawsze budzą skrajne emocje, ale niektórzy piłkarze zwyczajnie sobie z nimi nie radzą. Tak jak jeden z graczy Mumbai City, który nie mógł przeboleć braku awansu swojej drużyny do finału Superligi Indii. Wściekł się na tyle, że po końcowym gwizdku prezentując różne sztuki walki znokautował trzech rywali i uciekł!

W półfinale Superligi mierzyły się zespoły Mumbai City i Atletico de Kolkata. W pierwszym meczu ekipa z Mumbaju przegrała na wyjeździe 2:3, dlatego też by myśleć o awansie do finału musiała wygrać w rewanżu. Na nieszczęście gospodarzy ta sztuka im się nie udała, bo spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Nie wszyscy piłkarze mogli się jednak z tym pogodzić.

Po ostatnim gwizdku sędziego doszło bowiem do małych przepychanek, a wtedy w prawdziwą furię wpadł Thiago Cunha, piłkarz Mumbai City. Przypomniał sobie chyba wszystkie znane mu sztuki walki, bo ruszył na rywali i znokautował aż trzech z nich. Każdego innym ciosem! Najpierw huknął jednego potężnym lewym sierpowym, po chwili powalił kolejnego wejściem w stylu karate, aż wreszcie podbił oko trzeciemu soczystym uderzeniem wierzchem dłoni.

Wściekli przeciwnicy ruszyli za nim w pościg, ale Cunha zdołał już odskoczyć na dobrych kilka metrów. I nawet wtedy trzymał gardę i był gotów do dalszej konfrontacji. Jak widać niektórzy niestety wyjątkowo źle znoszą porażki.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: