SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna To dla nich tak pięknie strzelają. Kamil Grosicki i Piotr Zieliński dedykują gole ukochanym [ZDJĘCIA]

To dla nich tak pięknie strzelają. Kamil Grosicki i Piotr Zieliński dedykują gole ukochanym [ZDJĘCIA]

06.12.2016, godz. 07:36
Kadra grała, a Grosik się żenił
foto: Instagram

Kończy się rok, a nasi piłkarze nie spuszczają z tonu! Reprezentanci Polski strzelali w ubiegły weekend jak na zawołanie, a dwóch z nich gole dedykowało ukochanym kobietom. Piotr Zieliński (22 l.) pięknej partnerce Laurze Słowiak, a Kamil Grosicki (28 l.) - żonie Dominice.

Zaczął Zieliński, który rewelacyjnie zagrał w piątek w meczu włoskiej Serie A, a jego Napoli rozbiło wielki Inter 3:0. "Zielek" strzelił gola i zaliczył asystę. Tuż po bramce wykonał romantyczny gest dłońmi - serduszko dla pięknej Laury. Para jest razem od dłuższego czasu i mieszka wspólnie we Włoszech. Laura kibicowała Piotrowi podczas Euro 2016.

- Wiem, że dużo potrafi. Ma olbrzymie umiejętności, jest bardzo zaawansowany technicznie i nadal może się rozwijać. Poznałem go jako "dziesiątkę", ale dla mnie to klasyczny środkowy pomocnik - zachwyca się trener Napoli Maurizio Sarri.

Z kolei w niedzielę błysnął Kamil Grosicki. Skrzydłowy Rennes strzelił cudownego gola w meczu z St. Etienne (2:0). "Grosik", wzorem młodszego kolegi z reprezentacji, zadedykował trafienie małżonce.

- "Piękny GOL dla pięknej żonki" - napisał na Instagramie piłkarz Rennes.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: