SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Tomasz Hajto: Bartosz Kapustka nie zasłużył na Euro!

Tomasz Hajto: Bartosz Kapustka nie zasłużył na Euro!

04.06.2017, godz. 17:35
Bartosz Kapustka
Bartosz Kapustka foto: EAST NEWS

Tomasz Hajto nie może uwierzyć w jedną z decyzji Marcina Dorny, trenera młodzieżowej reprezentacji Polski, która już niebawem rywalizować będzie w Euro U-21. - Powołujemy do reprezentacji chłopaka, dlatego że jest utalentowany i ktoś o nim tak powiedział rok temu? - ironizował ekspert Polsatu Sport. Według niego Bartosz Kapustka nie zasłużył na występy w turnieju.

Trener Marcin Dorna podał już skład młodzieżowej reprezentacji Polski, która 16 czerwca rozpocznie zmagania w ramach UEFA EURO U21 POLSKA 2017. Decyzje szkoleniowca spotkały się z aprobatą większości piłkarskich ekspertów, jednak Tomasz Hajto ma zupełnie inne zdanie. Według byłego obrońcy reprezentacji Polski na powołanie nie zasłużył Bartosz Kapustka.

– Euro 2017 reklamuje chłopak, który od roku nie zagrał w poważną piłkę ani jednego meczu. Powołujemy do reprezentacji na finały mistrzostw Europy chłopaka, dlatego że jest utalentowany i ktoś o nim tak powiedział rok temu? Czy może powołujemy chłopaków, którzy grają w piłkę? On zagrał dziesięć spotkań i strzelił jednego gola w rezerwach Leicester City - powiedział Hajto w programie Cafe Futbol.

Bartosz Kapustka podpisał 3 sierpnia 2016 roku kontrakt z angielskim Leicester City. Od tamtej pory reprezentant Polski najczęściej występuje w drużynie rezerw "Lisów".

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: