SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Wielka ANKIETA SE: Wybierzcie miss reprezentacji Polski! [ZDJĘCIA]

Wielka ANKIETA SE: Wybierzcie miss reprezentacji Polski! [ZDJĘCIA]

31.07.2017, godz. 02:00
Marina Łuczenko-Szczęsna
Marina Łuczenko-Szczęsna foto:

Wokół piłkarzy od zawsze kręcą się piękne kobiety, nic więc dziwnego, że reprezentanci Polski mogą pochwalić się wyjątkowo urodziwymi partnerkami. Czytelnikom „Super Expressu” proponujemy wyjątkową zabawę – wskażcie najpiękniejszą z nich!

Niektóre są dziewczynami piłkarzy, inne narzeczonymi, nie brakuje też żon. To one razem z kadrowiczami cieszą się ze zwycięstw, ale też jako pierwsze pocieszają po porażkach (na szczęście jeśli chodzi o reprezentację - bardzo nielicznych). Wśród nich są modelki, panie domu, jest piosenkarka, no i oczywiście była karateczka.

Aby zawęzić grono kandydatek do tytułu miss reprezentacji wzięliśmy pod uwagę tylko podstawową jedenastkę reprezentacji. Klasa sportowa ich mężów i chłopaków tym razem nie wychodzi na pierwszy plan, liczy się tylko gust naszych Czytelników. Głosować można na naszej stronie internetowej sport.se.pl, wybieramy pierwszą trójkę. Wyniki opublikujemy na łamach gazetowego i internetowego wydania „SE”.

Marina Łuczenko (28 l.), żona bramkarza Wojciecha Szczęsnego (27 l.)
Kiedyś spotykała się z wokalistą zespołu Afromental Wojciechem „Łozo” Łozowskim, a w 2013 roku związała się ze Szczęsnym. Dwa lata później para zaręczyła się, a 21 maja 2016 wzięła ślub. Jest piosenkarką i kompozytorką.

Ewa Piszczek (32 l.), żona prawego obrońcy Łukasza Piszczka (32 l.)
Łukasza poznała jeszcze w szkole średniej, piłkarz długo musiał walczyć o jej serce. Wzięli ślub w czerwcu 2009 roku, mają dwoje dzieci Sarę i Nelę. Mieszkają pod Dortmundem, a Ewa Piszczek poświęciła się opiece nad córkami.

Marta Glik (29 l.), żona stopera Kamila Glika (29 l.)
Jest żoną Kamila Glika od sześciu lat, ale znają się już szmat czasu (są parą od trzeciej klasy gimnazjum). Przyjaźni się z Anią Lewandowską i bierze udział w jej obozach motywacyjnych. Wraz z Kamilem wychowują 4-letnią córkę Victorię.

Dominika Pazdan (28 l.), żona stopera Michała Pazdana (30 l.)
Poznali się na imprezie urodzinowej u wspólnego znajomego. Wymienili się numerami telefonu, a niedługo później byli już parą. Mają synka Marcela. - Michał na boisku gra jako stoper, ale w domu to pomocnik – mówiła „Super Expressowi”.

Natalia Czubaj (27 l.), dziewczyna lewego obrońcy Macieja Rybusa (28 l.)
Piękna Natalia od kilku lat jest związana z Maciejem. Pracuje jako hostessa i modelka. Była m.in. I wicemiss fotomodelek Łodzi 2007 i II wicemiss Warszawy 2007. Choć Rybus będzie teraz grał w Moskwie, Natalia wciąż mieszka na warszawskim Wilanowie.

Agata Błaszczykowska (32 l.), żona pomocnika Jakuba Błaszczykowskiego (32 l.)
Jak wspominała pani Agata w jednym z wywiadów, Kubę poznała dzięki wspólnemu znajomemu. Para spotkała się kilka dni przed wylotem Wisły Kraków na obóz na Cypr. Mają dwoje dzieci – Oliwię i Lenę.

Celia Jaunat (25 l.), dziewczyna pomocnika Grzegorza Krychowiaka (27 l.)
Piękna Francuzka to fanka podróży i luksusowych torebek. Uwielbia modę i zakupy. Poznali się dawno temu, kiedy Krychowiak grał w Bordeaux. Tego lata wybrała się z Grzegorzem na długą wycieczkę po świecie.

Laura Słowiak (25 l.), narzeczona pomocnika Piotra Zielińskiego (23 l.)
Parą są od czterech lat, a kilka tygodni temu Zieliński postanowił oświadczyć się pięknej Laurze (wręczył jej ponad sto róż i piękny pierścionek). Para poznała się w Ząbkowicach Śląskich, a teraz mieszka w Neapolu. Planują ślub.

Dominika Grosicka (29 l.), żona pomocnika Kamila Grosickiego (29 l.)
Wzięli ślub w 2011 roku, a na weselu 200 gościom przygrywał słynny zespół discopolowy „Boys”. Kiedyś pracowała jako modelka, dziś zajmuje się dziećmi. Jak sama przyznaje, jest mamą na pełen etat.

Anna Lewandowska (29 l.) żona napastnika Roberta Lewandowskiego (29 l.)
Kiedyś karateczka z sukcesami, dziś żona najlepszego polskiego piłkarza i mama malutkiej Klary. Ania i Robert wzięli ślub w 2013 roku, a dziś są szczęśliwymi rodzicami. Jest fachowcem od zdrowego trybu życia.

Jessica Ziółek (22 l.), dziewczyna napastnika Arkadiusza Milika (23 l.)
Poznali się jeszcze kiedy byli nastolatkami, w jednym ze śląskich centrów handlowych. Jessica robiła zakupy z mamą, a Arek podszedł i poprosił ją o numer telefonu. Dziś są szczęśliwą parą i mieszkają w Neapolu.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: