SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Włochy - Niemcy NA ŻYWO. Euro U-21 LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

Włochy - Niemcy NA ŻYWO. Euro U-21 LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

24.06.2017, godz. 13:06
Federico Bernardeschi, reprezentacja Włoch, Włochy, Euro U-21
3. Federico Bernardeschi foto: EAST NEWS

Włochy - Niemcy NA ŻYWO. Mecz Włochy - Niemcy LIVE w Internecie. Młodzieżowe mistrzostwa Europy ONLINE ZA DARMO. Euro U-21 STREAM. Transmisja w TV. Dwie potęgi w opałach! Czy Niemcy i Włosi awansują w komplecie do półfinałów Euro U-21! Karty rozdają nasi zachodni sąsiedzi. I jeśli oni wygrają, wyślą kolegów z Półwyspu Apenińskiego do domu! Gdzie transmisja w TV z meczu Włochy - Niemcy?

Włochy - Niemcy NA ŻYWO. Mecz Włochy - Niemcy LIVE w Internecie. Młodzieżowe mistrzostwa Europy ONLINE ZA DARMO. Euro U-21 STREAM. Transmisja w TV. Włosi przed turniejem byli w bojowych nastrojach. Deklaracje wydawały się jednoznaczne. Gramy o medal. To miał być cel. I o ile w pierwszym spotkaniu z Duńczykami zawodnicy Luigiego di Biagio nie zawiedli, o tyle porażka z Czechami 1:3 znacznie skomplikowała ich sytuację w tabeli.

Squadre Azzura do awansu potrzebuje trzech punktów. I goli. Wysokie zwycięstwo, przynajmniej trzema bramki - jeśli Czesi pokonają Duńczyków, tylko to uratuje zawodników z Półwyspu Apenińskiego. Sytuacja wydaje się więc ekstremalnie trudna.

Tym bardziej, że Niemcy dotychczas w Polsce nie zawodzą. Grają pewnie i wygrywają. Do tej pory strzelili pięć goli, nie stracili żadnego. By w ogóle ulegli Włochom, musiałaby się wydarzyć jakaś katastrofa. Na którą, przynajmniej na ten moment, się nie zapowiada.

Włochy - Niemcy NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Włochy - Niemcy rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:45. Transmisja z wydarzenia na antenie Polsatu Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: