SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Wojciech Kowalczyk kpi z osób chorych na nowotwór. OBRZYDLIWY wpis na Twitterze

Wojciech Kowalczyk kpi z osób chorych na nowotwór. OBRZYDLIWY wpis na Twitterze

10.03.2017, godz. 12:39
Wojciech Kowalczyk
foto: EAST NEWS

Kolejna skandaliczna wypowiedź byłego reprezentanta Polski Wojciecha Kowalczyka! Tym razem w żenujący zakpił z osób chorych na nowotwór i wywołał w sieci prawdziwą burzę. Do bulwersującego wpisu odniosło się mnóstwo internautów, w tym także m.in. zawodnik MMA i spiker Legii Warszawa Łukasz "Juras" Jurkowski oraz dziennikarz Krzysztof Stanowski, którzy nie szczędzili "Kowalowi" ostrych słów.

Czasem można odnieść wrażenie, że Wojciech Kowalczyk robi wszystko, byle tylko wywołać jakiś skandal. W myśl zasady "Nieważne jak mówią. Ważne, że mówią". Jakiś czas temu w idiotyczny sposób obraził legendarnego komentatora TVP Dariusza Szpakowskiego nazywając go "durniem totalnym", za co ostro skrytykowało go wiele osobistości świata sportu. Teraz jednak wszelkie granice zostały przekroczone.

Były reprezentant Polski niestety postanowił na swoim profilu na Twitterze poruszyć kwestie polityczne. Nigdy specjalnie nie krył się z tym, że nie lubi Jarosława Kaczyńskiego, ale sposób, w jaki ostatnio się do niego odniósł, wywołał wielkie oburzenie w sieci. Krytykując szefa PiS "Kowal" zakpił też bowiem z osób walczących z chorobą nowotworową i poddających się chemioterapii!

Nie trzeba było długo czekać na reakcje internautów, którzy natychmiast zrównali z ziemią Kowalczyka i jego kretyńskie wypowiedzi. Prym w tym wiedli dziennikarz weszło.com Krzysztof Stanowski oraz zawodnik MMA i spiker Legii Warszawa Łukasz Jurkowski. Dla "Jurasa" to już nie pierwszy raz, gdy otwarcie krytykuje byłego reprezentanta Polski. Najwyraźniej mocno za nim nie przepada. Z drugiej jednak strony trudno czuć sympatię i szacunek do człowieka, który "popisuje" się w sieci swoim chamstwem oraz prostactwem i wypisuje takie bzdury...

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: