SPORT piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty

Tabele

żagle Rio 2016
Piłka Nożna - Tabele, wyniki
Piłka nożna - wyniki

Wyniki

Tabele

Ekstraklasa>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.04.2017 18:00 Arka Gdynia 1 : 1 Wisła Płock
22.04.2017 18:00 Cracovia 1 : 2 Legia Warszawa
22.04.2017 18:00 Górnik Łęczna 3 : 1 Wisła Kraków
22.04.2017 18:00 Korona Kielce 0 : 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.04.2017 18:00 Lech Poznań 3 : 0 Ruch Chorzów
22.04.2017 18:00 Piast Gliwice 0 : 1 Jagiellonia Białystok
22.04.2017 18:00 Pogoń Szczecin 3 : 1 Lechia Gdańsk
22.04.2017 18:00 Zagłębie Lubin 1 : 1 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.04.2017 18:00 Lechia Gdańsk 2 : 1 Arka Gdynia
17.04.2017 18:00 Wisła Kraków 1 : 0 Zagłębie Lubin
17.04.2017 15:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 : 0 Piast Gliwice
17.04.2017 15:30 Legia Warszawa 0 : 0 Korona Kielce
15.04.2017 20:30 Wisła Płock 0 : 3 Lech Poznań
15.04.2017 18:00 Jagiellonia Białystok 0 : 0 Cracovia
15.04.2017 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Pogoń Szczecin
15.04.2017 15:30 Śląsk Wrocław 2 : 2 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.04.2017 18:00 Korona Kielce 1 : 0 Ruch Chorzów
09.04.2017 18:00 Lech Poznań 1 : 2 Legia Warszawa
09.04.2017 15:30 Piast Gliwice 1 : 1 Lechia Gdańsk
08.04.2017 20:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 : 3 Wisła Kraków
08.04.2017 18:00 Pogoń Szczecin 5 : 1 Arka Gdynia
08.04.2017 15:30 Górnik Łęczna 2 : 3 Wisła Płock
07.04.2017 20:30 Zagłębie Lubin 3 : 4 Jagiellonia Białystok
07.04.2017 18:00 Cracovia 1 : 0 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.04.2017 18:00 Ruch Chorzów 0 : 0 Piast Gliwice
02.04.2017 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 0 Zagłębie Lubin
02.04.2017 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
01.04.2017 20:30 Legia Warszawa 2 : 0 Pogoń Szczecin
01.04.2017 18:00 Wisła Płock 4 : 1 Cracovia
01.04.2017 15:30 Arka Gdynia 2 : 4 Górnik Łęczna
31.03.2017 20:30 Wisła Kraków 0 : 0 Lech Poznań
31.03.2017 18:00 Śląsk Wrocław 3 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.03.2017 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 2 Legia Warszawa
19.03.2017 15:30 Korona Kielce 3 : 0 Cracovia
19.03.2017 15:30 Lech Poznań 0 : 0 Górnik Łęczna
18.03.2017 20:30 Pogoń Szczecin 0 : 0 Jagiellonia Białystok
18.03.2017 18:00 Zagłębie Lubin 0 : 1 Ruch Chorzów
18.03.2017 15:30 Piast Gliwice 3 : 2 Arka Gdynia
17.03.2017 20:30 Wisła Kraków 3 : 2 Wisła Płock
17.03.2017 18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 : 2 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.03.2017 18:00 Cracovia 1 : 1 Zagłębie Lubin
12.03.2017 18:00 Legia Warszawa 1 : 0 Wisła Kraków
12.03.2017 15:30 Górnik Łęczna 2 : 2 Pogoń Szczecin
11.03.2017 20:30 Jagiellonia Białystok 4 : 1 Korona Kielce
11.03.2017 18:00 Ruch Chorzów 2 : 1 Lechia Gdańsk
11.03.2017 15:30 Wisła Płock 1 : 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
10.03.2017 20:30 Arka Gdynia 1 : 4 Lech Poznań
10.03.2017 18:00 Śląsk Wrocław 3 : 4 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.03.2017 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 1 Wisła Płock
05.03.2017 18:00 Lech Poznań 1 : 0 Lechia Gdańsk
05.03.2017 15:30 Jagiellonia Białystok 4 : 1 Śląsk Wrocław
04.03.2017 20:30 Piast Gliwice 1 : 2 Wisła Kraków
04.03.2017 18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 : 0 Ruch Chorzów
04.03.2017 15:30 Cracovia 1 : 1 Arka Gdynia
03.03.2017 20:30 Zagłębie Lubin 1 : 3 Legia Warszawa
03.03.2017 18:00 Korona Kielce 2 : 1 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.02.2017 18:00 Ruch Chorzów 2 : 0 Śląsk Wrocław
26.02.2017 18:00 Legia Warszawa 1 : 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.02.2017 15:30 Górnik Łęczna 1 : 0 Piast Gliwice
25.02.2017 20:30 Wisła Kraków 3 : 1 Jagiellonia Białystok
25.02.2017 18:00 Lechia Gdańsk 4 : 2 Cracovia
25.02.2017 15:30 Wisła Płock 2 : 1 Zagłębie Lubin
24.02.2017 20:30 Pogoń Szczecin 0 : 3 Lech Poznań
24.02.2017 18:00 Arka Gdynia 4 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.02.2017 18:00 Zagłębie Lubin 1 : 0 Arka Gdynia
19.02.2017 18:00 Legia Warszawa 1 : 3 Ruch Chorzów
19.02.2017 15:30 Cracovia 1 : 1 Pogoń Szczecin
18.02.2017 20:30 Piast Gliwice 0 : 3 Lech Poznań
18.02.2017 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 0 Wisła Kraków
18.02.2017 15:30 Korona Kielce 4 : 2 Wisła Płock
17.02.2017 20:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 : 1 Lechia Gdańsk
17.02.2017 18:00 Jagiellonia Białystok 5 : 0 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.03.2017 18:00 Górnik Łęczna 0 : 1 Zagłębie Lubin
13.02.2017 18:00 Pogoń Szczecin 2 : 1 Piast Gliwice
12.02.2017 18:00 Lechia Gdańsk 3 : 0 Jagiellonia Białystok
12.02.2017 15:30 Wisła Płock 1 : 1 Śląsk Wrocław
11.02.2017 20:30 Arka Gdynia 0 : 1 Legia Warszawa
11.02.2017 18:00 Wisła Kraków 2 : 0 Korona Kielce
10.02.2017 20:30 Lech Poznań 3 : 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
10.02.2017 18:00 Ruch Chorzów 0 : 1 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.01.2017 18:15 West Ham United 0 : 2 Manchester United
19.12.2016 18:00 Zagłębie Lubin 2 : 1 Piast Gliwice
18.12.2016 18:00 Legia Warszawa 5 : 0 Górnik Łęczna
18.12.2016 15:30 Śląsk Wrocław 0 : 2 Arka Gdynia
17.12.2016 20:30 Cracovia 1 : 1 Lech Poznań
17.12.2016 18:00 Jagiellonia Białystok 1 : 2 Wisła Płock
17.12.2016 15:30 Korona Kielce 2 : 0 Lechia Gdańsk
16.12.2016 20:30 Ruch Chorzów 1 : 0 Wisła Kraków
16.12.2016 18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 : 0 Pogoń Szczecin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12.12.2016 18:00 Arka Gdynia 2 : 3 Jagiellonia Białystok
11.12.2016 18:00 Piast Gliwice 1 : 5 Legia Warszawa
11.12.2016 15:30 Lech Poznań 1 : 0 Korona Kielce
10.12.2016 20:30 Wisła Kraków 1 : 1 Cracovia
10.12.2016 18:00 Wisła Płock 4 : 3 Ruch Chorzów
10.12.2016 15:30 Górnik Łęczna 3 : 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
09.12.2016 20:30 Lechia Gdańsk 3 : 0 Śląsk Wrocław
09.12.2016 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 1 Zagłębie Lubin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.12.2016 18:00 Ruch Chorzów 1 : 2 Arka Gdynia
04.12.2016 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Lech Poznań
04.12.2016 15:30 Cracovia 1 : 1 Górnik Łęczna
03.12.2016 20:30 Wisła Kraków 3 : 0 Lechia Gdańsk
03.12.2016 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 1 Pogoń Szczecin
03.12.2016 15:30 Piast Gliwice 1 : 0 Korona Kielce
02.12.2016 20:30 Legia Warszawa 2 : 2 Wisła Płock
02.12.2016 18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 : 1 Zagłębie Lubin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.11.2016 18:00 Lechia Gdańsk 3 : 0 Górnik Łęczna
27.11.2016 18:00 Wisła Płock 0 : 0 Piast Gliwice
27.11.2016 18:00 Śląsk Wrocław 0 : 4 Legia Warszawa
26.11.2016 20:30 Wisła Kraków 5 : 1 Arka Gdynia
26.11.2016 18:00 Ruch Chorzów 1 : 2 Jagiellonia Białystok
26.11.2016 15:30 Korona Kielce 4 : 1 Pogoń Szczecin
25.11.2016 20:30 Zagłębie Lubin 0 : 3 Lech Poznań
25.11.2016 18:00 Cracovia 1 : 3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.11.2016 18:00 Korona Kielce 2 : 1 Zagłębie Lubin
20.11.2016 18:00 Lech Poznań 3 : 0 Śląsk Wrocław
20.11.2016 15:30 Arka Gdynia 1 : 3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.11.2016 20:30 Lechia Gdańsk 2 : 1 Wisła Płock
19.11.2016 18:00 Pogoń Szczecin 6 : 2 Wisła Kraków
19.11.2016 15:30 Górnik Łęczna 0 : 4 Ruch Chorzów
18.11.2016 20:30 Jagiellonia Białystok 1 : 4 Legia Warszawa
18.11.2016 18:00 Piast Gliwice 2 : 2 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.11.2016 18:00 Legia Warszawa 2 : 0 Cracovia
06.11.2016 15:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Zagłębie Lubin
06.11.2016 15:30 Wisła Kraków 3 : 2 Górnik Łęczna
05.11.2016 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 1 Pogoń Szczecin
05.11.2016 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 0 Piast Gliwice
05.11.2016 15:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 : 3 Korona Kielce
04.11.2016 20:30 Ruch Chorzów 0 : 5 Lech Poznań
04.11.2016 18:00 Wisła Płock 0 : 0 Arka Gdynia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.10.2016 18:00 Zagłębie Lubin 2 : 2 Wisła Kraków
30.10.2016 18:00 Arka Gdynia 1 : 1 Lechia Gdańsk
30.10.2016 15:30 Cracovia 1 : 3 Jagiellonia Białystok
29.10.2016 20:30 Lech Poznań 2 : 0 Wisła Płock
29.10.2016 18:00 Pogoń Szczecin 2 : 1 Ruch Chorzów
29.10.2016 15:30 Górnik Łęczna 0 : 3 Śląsk Wrocław
28.10.2016 20:30 Korona Kielce 2 : 4 Legia Warszawa
28.10.2016 18:00 Piast Gliwice 2 : 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.11.2016 18:30 Chelsea 2 : 1 Tottenham
24.10.2016 18:00 Ruch Chorzów 4 : 0 Korona Kielce
23.10.2016 18:00 Jagiellonia Białystok 1 : 2 Zagłębie Lubin
23.10.2016 15:30 Lechia Gdańsk 3 : 2 Piast Gliwice
22.10.2016 20:30 Legia Warszawa 2 : 1 Lech Poznań
22.10.2016 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 2 Cracovia
22.10.2016 15:30 Wisła Płock 1 : 2 Górnik Łęczna
21.10.2016 20:30 Wisła Kraków 2 : 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.10.2016 18:00 Arka Gdynia 0 : 3 Pogoń Szczecin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.10.2016 18:00 Korona Kielce 1 : 2 Śląsk Wrocław
16.10.2016 18:00 Lech Poznań 1 : 1 Wisła Kraków
16.10.2016 15:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 : 0 Jagiellonia Białystok
15.10.2016 20:30 Zagłębie Lubin 1 : 2 Lechia Gdańsk
15.10.2016 18:00 Piast Gliwice 2 : 1 Ruch Chorzów
15.10.2016 15:30 Górnik Łęczna 0 : 0 Arka Gdynia
14.10.2016 20:30 Pogoń Szczecin 3 : 2 Legia Warszawa
14.10.2016 18:00 Cracovia 1 : 0 Wisła Płock
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.10.2016 18:00 Jagiellonia Białystok 0 : 0 Pogoń Szczecin
02.10.2016 15:30 Cracovia 6 : 0 Korona Kielce
02.10.2016 15:30 Śląsk Wrocław 1 : 2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
01.10.2016 20:30 Legia Warszawa 3 : 0 Lechia Gdańsk
01.10.2016 18:00 Wisła Płock 2 : 3 Wisła Kraków
01.10.2016 15:30 Arka Gdynia 1 : 2 Piast Gliwice
30.09.2016 20:30 Górnik Łęczna 1 : 2 Lech Poznań
30.09.2016 18:00 Ruch Chorzów 1 : 2 Zagłębie Lubin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.09.2016 18:00 Piast Gliwice 1 : 1 Śląsk Wrocław
25.09.2016 18:00 Lech Poznań 0 : 0 Arka Gdynia
25.09.2016 15:30 Korona Kielce 1 : 2 Lechia Gdańsk
24.09.2016 20:30 Zagłębie Lubin 1 : 1 Cracovia
24.09.2016 18:00 Lechia Gdańsk 2 : 1 Ruch Chorzów
24.09.2016 15:30 Pogoń Szczecin 1 : 1 Górnik Łęczna
23.09.2016 20:30 Wisła Kraków 0 : 0 Legia Warszawa
23.09.2016 18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 : 0 Wisła Płock
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.09.2016 18:00 Arka Gdynia 1 : 0 Cracovia
18.09.2016 18:00 Legia Warszawa 2 : 3 Zagłębie Lubin
18.09.2016 15:30 Lechia Gdańsk 2 : 1 Lech Poznań
17.09.2016 20:30 Wisła Kraków 1 : 0 Piast Gliwice
17.09.2016 18:00 Wisła Płock 2 : 0 Pogoń Szczecin
17.09.2016 15:30 Górnik Łęczna 4 : 0 Korona Kielce
16.09.2016 20:30 Śląsk Wrocław 0 : 4 Jagiellonia Białystok
16.09.2016 18:00 Ruch Chorzów 0 : 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12.09.2016 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 2 Ruch Chorzów
11.09.2016 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Wisła Kraków
11.09.2016 15:30 Lech Poznań 3 : 1 Pogoń Szczecin
10.09.2016 20:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 : 1 Legia Warszawa
10.09.2016 18:00 Korona Kielce 1 : 0 Arka Gdynia
10.09.2016 15:30 Piast Gliwice 3 : 3 Górnik Łęczna
09.09.2016 20:30 Zagłębie Lubin 1 : 2 Wisła Płock
09.09.2016 18:00 Cracovia 0 : 1 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.10.2016 16:00 Sunderland 1 : 1 West Bromwich Albion
28.08.2016 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
28.08.2016 18:00 Ruch Chorzów 0 : 2 Legia Warszawa
28.08.2016 15:30 Lech Poznań 2 : 0 Piast Gliwice
27.08.2016 20:30 Arka Gdynia 1 : 1 Zagłębie Lubin
27.08.2016 18:00 Górnik Łęczna 0 : 2 Jagiellonia Białystok
27.08.2016 15:30 Pogoń Szczecin 1 : 1 Cracovia
26.08.2016 20:30 Wisła Kraków 1 : 5 Śląsk Wrocław
26.08.2016 18:00 Wisła Płock 1 : 2 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.08.2016 18:00 Korona Kielce 1 : 0 Wisła Kraków
21.08.2016 18:00 Jagiellonia Białystok 0 : 1 Lechia Gdańsk
21.08.2016 15:30 Zagłębie Lubin 0 : 0 Górnik Łęczna
20.08.2016 20:30 Legia Warszawa 1 : 3 Arka Gdynia
20.08.2016 18:00 Piast Gliwice 0 : 2 Pogoń Szczecin
20.08.2016 15:30 Cracovia 1 : 1 Ruch Chorzów
19.08.2016 20:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 : 0 Lech Poznań
19.08.2016 18:00 Śląsk Wrocław 0 : 0 Wisła Płock
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.08.2016 18:00 Wisła Płock 1 : 0 Jagiellonia Białystok
14.08.2016 18:00 Wisła Kraków 1 : 2 Ruch Chorzów
14.08.2016 15:30 Piast Gliwice 0 : 0 Zagłębie Lubin
13.08.2016 20:30 Pogoń Szczecin 5 : 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
13.08.2016 18:00 Górnik Łęczna 1 : 0 Legia Warszawa
13.08.2016 15:30 Arka Gdynia 2 : 0 Śląsk Wrocław
12.08.2016 20:30 Lech Poznań 2 : 1 Cracovia
12.08.2016 18:00 Lechia Gdańsk 3 : 2 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.08.2016 18:00 Ruch Chorzów 2 : 2 Wisła Płock
07.08.2016 18:00 Legia Warszawa 0 : 0 Piast Gliwice
07.08.2016 15:30 Zagłębie Lubin 1 : 1 Pogoń Szczecin
06.08.2016 20:30 Korona Kielce 4 : 1 Lech Poznań
06.08.2016 18:00 Śląsk Wrocław 0 : 0 Lechia Gdańsk
06.08.2016 15:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 : 1 Górnik Łęczna
05.08.2016 20:30 Cracovia 2 : 1 Wisła Kraków
05.08.2016 18:00 Jagiellonia Białystok 4 : 1 Arka Gdynia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.08.2016 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 2 Śląsk Wrocław
31.07.2016 18:00 Korona Kielce 1 : 1 Piast Gliwice
31.07.2016 15:30 Górnik Łęczna 0 : 0 Cracovia
31.07.2016 15:30 Zagłębie Lubin 2 : 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
30.07.2016 20:30 Wisła Płock 2 : 3 Legia Warszawa
30.07.2016 18:00 Lechia Gdańsk 3 : 1 Wisła Kraków
29.07.2016 20:30 Lech Poznań 0 : 2 Jagiellonia Białystok
29.07.2016 18:00 Arka Gdynia 3 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.07.2016 18:00 Górnik Łęczna 1 : 2 Lechia Gdańsk
24.07.2016 18:00 Lech Poznań 0 : 2 Zagłębie Lubin
24.07.2016 15:30 Piast Gliwice 2 : 1 Wisła Płock
24.07.2016 15:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3 : 2 Cracovia
23.07.2016 20:30 Legia Warszawa 0 : 0 Śląsk Wrocław
23.07.2016 18:00 Jagiellonia Białystok 4 : 1 Ruch Chorzów
22.07.2016 20:30 Arka Gdynia 3 : 0 Wisła Kraków
22.07.2016 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.07.2016 18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 : 0 Arka Gdynia
17.07.2016 18:00 Cracovia 5 : 1 Piast Gliwice
17.07.2016 15:30 Zagłębie Lubin 4 : 0 Korona Kielce
16.07.2016 20:30 Legia Warszawa 1 : 1 Jagiellonia Białystok
16.07.2016 18:00 Wisła Kraków 2 : 1 Pogoń Szczecin
16.07.2016 15:30 Ruch Chorzów 2 : 1 Górnik Łęczna
15.07.2016 20:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Lech Poznań
15.07.2016 18:00 Wisła Płock 2 : 1 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2016 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 0 Pogoń Szczecin
02.03.2016 20:30 Górnik Zabrze 0 : 2 Lech Poznań
02.03.2016 18:00 Termalica Nieciecza 3 : 0 Legia Warszawa
02.03.2016 18:00 Ruch Chorzów 2 : 3 Cracovia
01.03.2016 20:30 Zagłębie Lubin 1 : 0 Lechia Gdańsk
01.03.2016 18:00 Podbeskidzie 2 : 0 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.02.2016 18:00 Legia Warszawa 2 : 0 Ruch Chorzów
28.02.2016 15:30 Pogoń Szczecin 1 : 1 Termalica Nieciecza
28.02.2016 15:30 Lech Poznań 0 : 2 Jagiellonia Białystok
27.02.2016 20:30 Wisła Kraków 1 : 2 Podbeskidzie
27.02.2016 18:00 Lechia Gdańsk 3 : 1 Piast Gliwice
27.02.2016 15:30 Górnik Łęczna 3 : 2 Korona Kielce
26.02.2016 20:30 Cracovia 1 : 2 Zagłębie Lubin
26.02.2016 18:00 Śląsk Wrocław 0 : 0 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.02.2016 18:00 Wisła Kraków 1 : 1 Górnik Łęczna
21.02.2016 18:00 Górnik Zabrze 0 : 2 Ruch Chorzów
21.02.2016 15:30 Zagłębie Lubin 0 : 2 Legia Warszawa
20.02.2016 18:00 Termalica Nieciecza 1 : 1 Cracovia
20.02.2016 18:00 Podbeskidzie 4 : 1 Lech Poznań
20.02.2016 15:30 Korona Kielce 4 : 2 Lechia Gdańsk
19.02.2016 20:30 Piast Gliwice 0 : 0 Pogoń Szczecin
19.02.2016 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.02.2016 18:00 Pogoń Szczecin 3 : 2 Korona Kielce
14.02.2016 18:00 Legia Warszawa 4 : 0 Jagiellonia Białystok
14.02.2016 15:30 Lech Poznań 5 : 2 Termalica Nieciecza
13.02.2016 18:00 Lechia Gdańsk 5 : 0 Podbeskidzie
13.02.2016 18:00 Cracovia 3 : 0 Górnik Zabrze
13.02.2016 15:30 Górnik Łęczna 0 : 0 Piast Gliwice
12.02.2016 20:30 Śląsk Wrocław 1 : 0 Wisła Kraków
12.02.2016 18:00 Ruch Chorzów 0 : 0 Zagłębie Lubin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.12.2015 18:00 Podbeskidzie 0 : 1 Śląsk Wrocław
20.12.2015 18:00 Piast Gliwice 2 : 0 Lech Poznań
20.12.2015 15:30 Korona Kielce 1 : 3 Legia Warszawa
19.12.2015 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 2 Cracovia
19.12.2015 18:00 Górnik Łęczna 3 : 1 Lechia Gdańsk
19.12.2015 15:30 Termalica Nieciecza 0 : 1 Ruch Chorzów
18.12.2015 20:30 Wisła Kraków 0 : 1 Pogoń Szczecin
18.12.2015 18:00 Zagłębie Lubin 2 : 4 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.12.2015 18:00 Cracovia 2 : 2 Korona Kielce
13.12.2015 18:00 Legia Warszawa 1 : 1 Piast Gliwice
13.12.2015 15:30 Lech Poznań 2 : 0 Zagłębie Lubin
12.12.2015 18:00 Lechia Gdańsk 2 : 0 Wisła Kraków
12.12.2015 18:00 Górnik Zabrze 0 : 0 Termalica Nieciecza
12.12.2015 15:30 Pogoń Szczecin 2 : 0 Podbeskidzie
11.12.2015 20:30 Ruch Chorzów 0 : 4 Jagiellonia Białystok
11.12.2015 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 1 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.12.2015 18:00 Górnik Łęczna 2 : 3 Pogoń Szczecin
06.12.2015 18:00 Wisła Kraków 0 : 2 Legia Warszawa
06.12.2015 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Śląsk Wrocław
05.12.2015 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 Ruch Chorzów
05.12.2015 18:00 Piast Gliwice 2 : 2 Cracovia
05.12.2015 15:30 Korona Kielce 0 : 1 Lech Poznań
04.12.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 2 : 3 Górnik Zabrze
04.12.2015 18:00 Zagłębie Lubin 2 : 0 Termalica Nieciecza
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.12.2015 20:30 Lech Poznań 2 : 0 Wisła Kraków
02.12.2015 20:30 Cracovia 4 : 1 Podbeskidzie
02.12.2015 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 0 Lechia Gdańsk
02.12.2015 18:00 Legia Warszawa 2 : 1 Górnik Łęczna
01.12.2015 20:30 Zagłębie Lubin 0 : 2 Jagiellonia Białystok
01.12.2015 20:30 Górnik Zabrze 5 : 2 Piast Gliwice
01.12.2015 18:00 Termalica Nieciecza 1 : 1 Śląsk Wrocław
01.12.2015 18:00 Ruch Chorzów 2 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.12.2015 18:00 Termalica Nieciecza 2 : 0 Jagiellonia Białystok
29.11.2015 18:00 Wisła Kraków 1 : 2 Cracovia
29.11.2015 15:30 Podbeskidzie 2 : 2 Legia Warszawa
29.11.2015 15:30 Lechia Gdańsk 0 : 1 Lech Poznań
28.11.2015 20:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Pogoń Szczecin
28.11.2015 15:30 Górnik Zabrze 1 : 1 Górnik Łęczna
27.11.2015 20:30 Piast Gliwice 3 : 0 Ruch Chorzów
27.11.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 2 Zagłębie Lubin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.11.2015 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 2 Lech Poznań
22.11.2015 18:00 Cracovia 3 : 0 Lechia Gdańsk
22.11.2015 15:30 Podbeskidzie 1 : 2 Zagłębie Lubin
21.11.2015 18:00 Legia Warszawa 1 : 0 Śląsk Wrocław
21.11.2015 18:00 Górnik Łęczna 0 : 3 Ruch Chorzów
21.11.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Korona Kielce
20.11.2015 20:30 Górnik Zabrze 1 : 1 Wisła Kraków
20.11.2015 18:00 Termalica Nieciecza 3 : 5 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.11.2015 18:00 Legia Warszawa 1 : 0 Pogoń Szczecin
08.11.2015 15:30 Lech Poznań 3 : 1 Górnik Łęczna
08.11.2015 15:30 Górnik Zabrze 0 : 1 Korona Kielce
07.11.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 2 Piast Gliwice
07.11.2015 18:00 Ruch Chorzów 3 : 2 Lechia Gdańsk
07.11.2015 15:30 Termalica Nieciecza 0 : 2 Podbeskidzie
06.11.2015 20:30 Cracovia 4 : 1 Śląsk Wrocław
06.11.2015 18:00 Zagłębie Lubin 1 : 3 Wisła Kraków
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.11.2015 20:30 Podbeskidzie 1 : 1 Jagiellonia Białystok
02.11.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 1 Termalica Nieciecza
31.10.2015 20:30 Śląsk Wrocław 1 : 1 Lech Poznań
31.10.2015 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 3 Legia Warszawa
31.10.2015 15:30 Piast Gliwice 2:0 Zagłębie Lubin
30.10.2015 20:30 Wisła Kraków 0 : 0 Ruch Chorzów
30.10.2015 20:30 Górnik Łęczna 1 : 0 Cracovia
30.10.2015 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 1 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2015 18:00 Górnik Zabrze 0 : 2 Podbeskidzie
25.10.2015 18:00 Legia Warszawa 0 : 1 Lech Poznań
25.10.2015 15:30 Termalica Nieciecza 0 : 1 Lechia Gdańsk
24.10.2015 18:00 Zagłębie Lubin 0 : 0 Górnik Łęczna
24.10.2015 18:00 Piast Gliwice 0 : 1 Korona Kielce
24.10.2015 15:30 Cracovia 4 : 1 Pogoń Szczecin
23.10.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 1 : 4 Wisła Kraków
23.10.2015 18:00 Ruch Chorzów 1 : 0 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.10.2015 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 0 Zagłębie Lubin
18.10.2015 18:00 Legia Warszawa 3 : 1 Cracovia
18.10.2015 15:30 Wisła Kraków 0 : 0 Termalica Nieciecza
17.10.2015 18:00 Lech Poznań 2 : 2 Ruch Chorzów
17.10.2015 18:00 Górnik Łęczna 3 : 2 Jagiellonia Białystok
17.10.2015 15:30 Podbeskidzie 2 : 2 Piast Gliwice
16.10.2015 20:30 Śląsk Wrocław 0 : 1 Korona Kielce
16.10.2015 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 1 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.10.2015 18:00 Cracovia 5 : 2 Lech Poznań
04.10.2015 15:30 Zagłębie Lubin 1 : 1 Śląsk Wrocław
04.10.2015 15:30 Górnik Zabrze 2 : 2 Legia Warszawa
03.10.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 3 Lechia Gdańsk
03.10.2015 20:30 Piast Gliwice 1 : 0 Wisła Kraków
03.10.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 0 Podbeskidzie
03.10.2015 15:30 Termalica Nieciecza 1 : 1 Górnik Łęczna
02.10.2015 18:00 Ruch Chorzów 0 : 2 Pogoń Szczecin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2015 18:00 Pogoń Szczecin 2 : 1 Jagiellonia Białystok
27.09.2015 18:00 Legia Warszawa 1 : 1 Termalica Nieciecza
27.09.2015 15:30 Lechia Gdańsk 3 : 1 Zagłębie Lubin
26.09.2015 20:30 Lech Poznań 1 : 1 Górnik Zabrze
26.09.2015 18:00 Cracovia 2 : 1 Ruch Chorzów
26.09.2015 15:30 Górnik Łęczna 1 : 2 Podbeskidzie
25.09.2015 20:30 Śląsk Wrocław 1 : 2 Piast Gliwice
25.09.2015 18:00 Wisła Kraków 0 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 2 Górnik Łęczna
20.09.2015 18:00 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Lech Poznań
20.09.2015 15:30 Ruch Chorzów 1 : 4 Legia Warszawa
19.09.2015 20:30 Piast Gliwice 2 : 1 Lechia Gdańsk
19.09.2015 18:00 Podbeskidzie 0 : 6 Wisła Kraków
19.09.2015 15:30 Termalica Nieciecza 1 : 1 Pogoń Szczecin
18.09.2015 20:30 Zagłębie Lubin 4 : 2 Cracovia
18.09.2015 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.09.2015 18:00 Górnik Łęczna 1 : 0 Wisła Kraków
13.09.2015 18:00 Ruch Chorzów 1 : 0 Górnik Zabrze
13.09.2015 15:30 Pogoń Szczecin 3 : 1 Piast Gliwice
12.09.2015 20:30 Lech Poznań 0 : 1 Podbeskidzie
12.09.2015 18:00 Cracovia 2 : 3 Termalica Nieciecza
12.09.2015 15:30 Śląsk Wrocław 3 : 1 Jagiellonia Białystok
11.09.2015 20:30 Legia Warszawa 2 : 2 Zagłębie Lubin
11.09.2015 18:00 Lechia Gdańsk 0 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.08.2015 18:00 Jagiellonia Białystok 1 : 1 Legia Warszawa
30.08.2015 15:30 Górnik Zabrze 1 : 1 Cracovia
30.08.2015 15:30 Termalica Nieciecza 3 : 1 Lech Poznań
29.08.2015 20:30 Korona Kielce 1 : 1 Pogoń Szczecin
29.08.2015 18:00 Zagłębie Lubin 3 : 1 Ruch Chorzów
29.08.2015 15:30 Piast Gliwice 3 : 0 Górnik Łęczna
28.08.2015 20:30 Wisła Kraków 4 : 2 Śląsk Wrocław
28.08.2015 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.08.2015 18:00 Górnik Zabrze 2 : 2 Zagłębie Lubin
23.08.2015 18:00 Legia Warszawa 1 : 2 Korona Kielce
23.08.2015 15:30 Lech Poznań 0 : 1 Piast Gliwice
22.08.2015 20:30 Cracovia 1 : 1 Jagiellonia Białystok
22.08.2015 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 1 Podbeskidzie
22.08.2015 15:30 Ruch Chorzów 4 : 1 Termalica Nieciecza
21.08.2015 20:30 Lechia Gdańsk 3 : 1 Górnik Łęczna
21.08.2015 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 1 Wisła Kraków
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.08.2015 18:00 Podbeskidzie 2 : 3 Pogoń Szczecin
16.08.2015 18:00 Wisła Kraków 3 : 3 Lechia Gdańsk
16.08.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Ruch Chorzów
15.08.2015 20:30 Piast Gliwice 2 : 1 Legia Warszawa
15.08.2015 18:00 Górnik Łęczna 2 : 3 Śląsk Wrocław
15.08.2015 15:30 Termalica Nieciecza 3 : 0 Górnik Zabrze
14.08.2015 20:30 Zagłębie Lubin 2 : 1 Lech Poznań
14.08.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 3 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.08.2015 18:00 Ruch Chorzów 1 : 1 Podbeskidzie
09.08.2015 18:00 Legia Warszawa 1 : 1 Wisła Kraków
09.08.2015 15:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Lechia Gdańsk
08.08.2015 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 0 Górnik Łęczna
08.08.2015 15:30 Górnik Zabrze 1 : 3 Jagiellonia Białystok
07.08.2015 20:30 Termalica Nieciecza 1 : 0 Zagłębie Lubin
07.08.2015 18:00 Cracovia 1 : 2 Piast Gliwice
18.07.2015 20:30 Lech Poznań 0 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.08.2015 18:00 Korona Kielce 1 : 2 Ruch Chorzów
02.08.2015 18:00 Górnik Łęczna 0 : 2 Legia Warszawa
02.08.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 2 Zagłębie Lubin
02.08.2015 15:30 Śląsk Wrocław 2 : 0 Termalica Nieciecza
01.08.2015 20:30 Wisła Kraków 2 : 0 Lech Poznań
01.08.2015 18:00 Podbeskidzie 0 : 1 Cracovia
31.07.2015 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 1 Pogoń Szczecin
31.07.2015 18:00 Piast Gliwice 3 : 2 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.07.2015 18:00 Górnik Łęczna 2 : 1 Górnik Zabrze
26.07.2015 18:00 Legia Warszawa 5 : 0 Podbeskidzie
26.07.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 2 : 0 Termalica Nieciecza
26.07.2015 15:30 Pogoń Szczecin 1 : 1 Śląsk Wrocław
25.07.2015 20:30 Lech Poznań 2 : 1 Lechia Gdańsk
25.07.2015 18:00 Zagłębie Lubin 0 : 2 Korona Kielce
24.07.2015 20:30 Cracovia 1 : 1 Wisła Kraków
20.07.2015 18:00 Ruch Chorzów 2 : 0 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.07.2015 18:00 Piast Gliwice 1 : 0 Termalica Nieciecza
19.07.2015 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 4 Legia Warszawa
19.07.2015 15:30 Korona Kielce 3 : 2 Jagiellonia Białystok
18.07.2015 20:30 Lech Poznań 1 : 2 Pogoń Szczecin
18.07.2015 18:00 Zagłębie Lubin 1 : 1 Podbeskidzie
18.07.2015 15:30 Ruch Chorzów 0 : 2 Górnik Łęczna
17.07.2015 20:30 Lechia Gdańsk 0 : 1 Cracovia
17.07.2015 18:00 Wisła Kraków 1 : 1 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.06.2015 18:00 Legia Warszawa 2 : 0 Górnik Zabrze
07.06.2015 18:00 Lech Poznań 0 : 0 Wisła Kraków
07.06.2015 18:00 Jagiellonia Białystok 4 : 2 Lechia Gdańsk
07.06.2015 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 1 Pogoń Szczecin
05.06.2015 20:30 Korona Kielce 3 : 1 Podbeskidzie
05.06.2015 20:30 Górnik Łęczna 1 : 0 GKS Bełchatów
05.06.2015 20:30 Piast Gliwice 0 : 3 Cracovia
05.06.2015 20:30 Ruch Chorzów 3 : 2 Zawisza Bydgoszcz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.06.2015 20:30 Lechia Gdańsk 0 : 0 Legia Warszawa
03.06.2015 20:30 Wisła Kraków 0 : 1 Śląsk Wrocław
03.06.2015 20:30 Górnik Zabrze 1 : 6 Lech Poznań
03.06.2015 20:30 Pogoń Szczecin 1 : 3 Jagiellonia Białystok
02.06.2015 20:30 GKS Bełchatów 2 : 2 Korona Kielce
02.06.2015 20:30 Podbeskidzie 1 : 0 Górnik Łęczna
02.06.2015 20:30 Zawisza Bydgoszcz 0 : 0 Piast Gliwice
02.06.2015 20:30 Cracovia 1 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.05.2015 18:00 Lech Poznań 1 : 0 Pogoń Szczecin
31.05.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 3 : 2 Górnik Zabrze
31.05.2015 15:30 Legia Warszawa 1 : 0 Wisła Kraków
30.05.2015 20:30 Śląsk Wrocław 1 : 0 Lechia Gdańsk
30.05.2015 18:00 GKS Bełchatów 1 : 4 Zawisza Bydgoszcz
30.05.2015 15:30 Górnik Łęczna 0 : 1 Ruch Chorzów
29.05.2015 20:30 Korona Kielce 2 : 1 Piast Gliwice
29.05.2015 18:00 Podbeskidzie 0 : 3 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.05.2015 18:00 Ruch Chorzów 2 : 4 GKS Bełchatów
24.05.2015 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 2 Lech Poznań
24.05.2015 15:30 Piast Gliwice 2 : 1 Podbeskidzie
23.05.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Wisła Kraków
23.05.2015 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 1 Legia Warszawa
23.05.2015 15:30 Śląsk Wrocław 1 : 1 Górnik Zabrze
22.05.2015 20:30 Cracovia 1 : 1 Korona Kielce
22.05.2015 18:00 Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.05.2015 20:30 Legia Warszawa 1 : 0 Jagiellonia Białystok
20.05.2015 20:30 Wisła Kraków 2 : 2 Pogoń Szczecin
20.05.2015 18:00 Lech Poznań 3 : 0 Śląsk Wrocław
20.05.2015 18:00 Górnik Zabrze 0 : 1 Lechia Gdańsk
19.05.2015 20:30 Cracovia 3 : 1 Zawisza Bydgoszcz
19.05.2015 20:30 Piast Gliwice 6 : 3 GKS Bełchatów
19.05.2015 18:00 Korona Kielce 1 : 3 Górnik Łęczna
19.05.2015 18:00 Podbeskidzie 0 : 2 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.05.2015 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 1 Legia Warszawa
17.05.2015 15:30 Lech Poznań 1 : 3 Jagiellonia Białystok
17.05.2015 15:30 Górnik Zabrze 2 : 0 Pogoń Szczecin
16.05.2015 20:30 Ruch Chorzów 1 : 1 Piast Gliwice
16.05.2015 18:00 GKS Bełchatów - : - Podbeskidzie
16.05.2015 15:30 Górnik Łęczna 0 : 3 Cracovia
15.05.2015 20:30 Lechia Gdańsk 2 : 2 Wisła Kraków
15.05.2015 18:00 Zawisza Bydgoszcz 3 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2015 18:00 Piast Gliwice 2 : 3 Górnik Łęczna
10.05.2015 18:00 Cracovia 1 : 1 GKS Bełchatów
10.05.2015 15:30 Podbeskidzie 2 : 2 Zawisza Bydgoszcz
09.05.2015 20:30 Wisła Kraków 4 : 1 Górnik Zabrze
09.05.2015 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 3 Lechia Gdańsk
09.05.2015 15:30 Legia Warszawa 1 : 2 Lech Poznań
08.05.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 1 : 1 Śląsk Wrocław
08.05.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 2 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.04.2015 20:30 Cracovia 3 : 1 GKS Bełchatów
29.04.2015 20:30 Górnik Łęczna 1 : 2 Piast Gliwice
29.04.2015 20:30 Górnik Zabrze 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
29.04.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 2 : 0 Ruch Chorzów
29.04.2015 20:30 Korona Kielce 3 : 2 Lechia Gdańsk
29.04.2015 20:30 Legia Warszawa 2 : 1 Pogoń Szczecin
29.04.2015 20:30 Podbeskidzie 0 : 2 Lech Poznań
29.04.2015 20:30 Śląsk Wrocław 1 : 0 Wisła Kraków
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.04.2015 18:00 Wisła Kraków 2 : 0 Korona Kielce
26.04.2015 15:30 Lechia Gdańsk 2 : 0 Górnik Łęczna
26.04.2015 13:00 Piast Gliwice 0 : 0 Podbeskidzie
25.04.2015 20:30 Lech Poznań 2 : 0 Śląsk Wrocław
25.04.2015 18:00 GKS Bełchatów 0 : 0 Jagiellonia Białystok
25.04.2015 15:30 Pogoń Szczecin 3 : 1 Górnik Zabrze
24.04.2015 20:30 Ruch Chorzów 0 : 0 Legia Warszawa
24.04.2015 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 3 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.04.2015 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 GKS Bełchatów
19.04.2015 18:00 Legia Warszawa 2 : 0 Zawisza Bydgoszcz
19.04.2015 15:30 Górnik Łęczna - : - Lech Poznań
18.04.2015 20:30 Cracovia 0 : 1 Pogoń Szczecin
18.04.2015 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Piast Gliwice
18.04.2015 15:30 Śląsk Wrocław 3 : 0 Lechia Gdańsk
17.04.2015 20:30 Podbeskidzie 2 : 2 Wisła Kraków
17.04.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.04.2015 18:00 Górnik Łęczna 0 : 0 Podbeskidzie
12.04.2015 18:00 Lech Poznań 1 : 1 Korona Kielce
12.04.2015 15:30 GKS Bełchatów 1 : 4 Zawisza Bydgoszcz
11.04.2015 20:30 Pogoń Szczecin 2 : 0 Jagiellonia Białystok
11.04.2015 18:00 Piast Gliwice 2 : 0 Śląsk Wrocław
11.04.2015 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Legia Warszawa
10.04.2015 20:30 Wisła Kraków 1 : 1 Górnik Zabrze
10.04.2015 18:00 Ruch Chorzów 3 : 0 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2015 20:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 1 Pogoń Szczecin
06.04.2015 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 2 Wisła Kraków
06.04.2015 15:30 Górnik Łęczna 2 : 2 Ruch Chorzów
06.04.2015 13:00 Korona Kielce 2 : 0 Górnik Łęczna
04.04.2015 20:30 Legia Warszawa 2 : 0 Piast Gliwice
04.04.2015 18:00 GKS Bełchatów 1 : 2 Lech Poznań
04.04.2015 15:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Podbeskidzie
04.04.2015 13:00 Cracovia 3 : 2 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 18:00 Lech Poznań 2 : 1 Legia Warszawa
22.03.2015 15:30 Piast Gliwice 1 : 2 Korona Kielce
22.03.2015 15:30 Podbeskidzie 1 : 0 Jagiellonia Białystok
21.03.2015 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Górnik Zabrze
21.03.2015 18:00 Wisła Kraków 2 : 1 Cracovia
21.03.2015 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Zawisza Bydgoszcz
20.03.2015 20:30 Górnik Łęczna 2 : 2 Śląsk Wrocław
20.03.2015 18:00 Pogoń Szczecin 3 : 0 GKS Bełchatów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 18:00 Legia Warszawa 2 : 2 Wisła Kraków
22.03.2015 15:00 Korona Kielce 2 : 0 Śląsk Wrocław
21.03.2015 18:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 0 Lech Poznań
16.03.2015 18:00 GKS Bełchatów 0 : 1 Ruch Chorzów
14.03.2015 15:30 Górnik Zabrze 3 : 3 Podbeskidzie
14.03.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Górnik Zabrze
13.03.2015 20:30 Pogoń Szczecin 0 : 1 Lechia Gdańsk
13.03.2015 18:00 Cracovia 3 : 1 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.03.2015 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 3 Legia Warszawa
08.03.2015 15:30 Podbeskidzie 2 : 2 Korona Kielce
07.03.2015 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 0 GKS Bełchatów
07.03.2015 15:30 Wisła Kraków 0 : 1 Zawisza Bydgoszcz
07.03.2015 15:30 Piast Gliwice 2 : 2 Górnik Zabrze
06.03.2015 20:30 Lech Poznań 2 : 0 Jagiellonia Białystok
06.03.2015 18:00 Ruch Chorzów 2 : 1 Pogoń Szczecin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2015 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 1 Górnik Łęczna
01.03.2015 18:00 Legia Warszawa 3 : 0 Podbeskidzie
01.03.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 2 Korona Kielce
28.02.2015 18:00 Górnik Zabrze 3 : 3 Śląsk Wrocław
28.02.2015 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Piast Gliwice
28.02.2015 15:30 GKS Bełchatów 3 : 1 Wisła Kraków
27.02.2015 20:30 Cracovia 0 : 0 Lech Poznań
27.02.2015 18:00 Ruch Chorzów 1 : 1 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.02.2015 18:00 Piast Gliwice 3 : 1 GKS Bełchatów
22.02.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 0 Legia Warszawa
22.02.2015 15:30 Lech Poznań 2 : 1 Ruch Chorzów
21.02.2015 18:00 Śląsk Wrocław 0 : 1 Jagiellonia Białystok
21.02.2015 15:30 Lechia Gdańsk 0 : 0 Zawisza Bydgoszcz
21.02.2015 15:30 Górnik Łęczna 0 : 1 Górnik Zabrze
20.02.2015 20:30 Wisła Kraków 1 : 1 Pogoń Szczecin
20.02.2015 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 Cracovia
14.02.2015 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 5 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.02.2015 18:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Korona Kielce
15.02.2015 18:00 Legia Warszawa 1 : 3 Jagiellonia Białystok
15.02.2015 15:30 Cracovia 1 : 1 Śląsk Wrocław
14.02.2015 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 1 Lech Poznań
14.02.2015 15:30 Ruch Chorzów 2 : 0 Piast Gliwice
14.02.2015 15:30 GKS Bełchatów 1 : 2 Podbeskidzie
13.02.2015 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Wisła Kraków
13.02.2015 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 0 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.12.2014 18:00 Górnik Łęczna 3 : 1 Legia Warszawa
14.12.2014 18:00 Piast Gliwice 1 : 0 Pogoń Szczecin
14.12.2014 15:30 Podbeskidzie 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
13.12.2014 18:00 Lech Poznań 1 : 0 Lechia Gdańsk
13.12.2014 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Wisła Kraków
13.12.2014 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Górnik Zabrze
12.12.2014 20:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 GKS Bełchatów
12.12.2014 18:00 Korona Kielce 1 : 2 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2014 18:00 Ruch Chorzów 2 : 0 Podbeskidzie
07.12.2014 18:00 Wisła Kraków 1 : 2 Lech Poznań
07.12.2014 15:30 Lechia Gdańsk 3 : 1 Piast Gliwice
06.12.2014 18:00 Cracovia 1 : 1 Jagiellonia Białystok
06.12.2014 15:30 Pogoń Szczecin 2 : 0 Korona Kielce
06.12.2014 15:30 GKS Bełchatów 1 : 1 Górnik Łęczna
05.12.2014 20:30 Górnik Zabrze 0 : 4 Legia Warszawa
05.12.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 1 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2014 18:00 Legia Warszawa 2 : 0 Cracovia
30.11.2014 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 1 Pogoń Szczecin
30.11.2014 15:30 Lech Poznań 3 : 0 Górnik Zabrze
29.11.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 0 GKS Bełchatów
29.11.2014 15:30 Podbeskidzie 1 : 0 Lechia Gdańsk
29.11.2014 15:30 Jagiellonia Białystok 0 : 0 Zawisza Bydgoszcz
28.11.2014 20:30 Piast Gliwice 0 : 0 Wisła Kraków
28.11.2014 18:00 Górnik Łęczna 3 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 18:00 Cracovia 1 : 2 Górnik Zabrze
23.11.2014 18:00 Piast Gliwice 3 : 2 Lech Poznań
23.11.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 1 Jagiellonia Białystok
22.11.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 2 Zawisza Bydgoszcz
22.11.2014 15:30 Pogoń Szczecin 1 : 2 Podbeskidzie
22.11.2014 15:30 Wisła Kraków 2 : 0 Górnik Zabrze
21.11.2014 20:30 GKS Bełchatów 0 : 3 Legia Warszawa
21.11.2014 18:00 Ruch Chorzów 1 : 0 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 18:00 Pogoń Szczecin 2 : 1 Legia Warszawa
09.11.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Górnik Zabrze
09.11.2014 15:30 Ruch Chorzów 5 : 2 Jagiellonia Białystok
08.11.2014 20:30 Wisła Kraków 1 : 1 Śląsk Wrocław
08.11.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 1 Cracovia
08.11.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 2 Korona Kielce
07.11.2014 20:00 Lech Poznań 1 : 1 Podbeskidzie
07.11.2014 18:00 Piast Gliwice 0 : 0 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 1 GKS Bełchatów
03.11.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 4 Piast Gliwice
02.11.2014 18:00 Legia Warszawa 2 : 1 Ruch Chorzów
02.11.2014 15:30 Cracovia 1 : 0 Zawisza Bydgoszcz
02.11.2014 15:30 Śląsk Wrocław 1 : 1 Lech Poznań
02.11.2014 13:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Pogoń Szczecin
31.10.2014 20:30 Korona Kielce 3 : 2 Wisła Kraków
31.10.2014 18:00 Górnik Łęczna 1 : 1 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 1 Korona Kielce
26.10.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Legia Warszawa
26.10.2014 15:30 Lech Poznań 1 : 0 Górnik Łęczna
25.10.2014 18:00 Pogoń Szczecin 2 : 1 Cracovia
25.10.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 4 Śląsk Wrocław
25.10.2014 15:30 Piast Gliwice 0 : 2 Jagiellonia Białystok
24.10.2014 20:30 Wisła Kraków 3 : 2 Podbeskidzie
24.10.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 0 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 2 : 1 GKS Bełchatów
19.10.2014 18:00 Górnik Zabrze 0 : 5 Wisła Kraków
19.10.2014 15:30 Korona Kielce 2 : 2 Lech Poznań
18.10.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 5 : 0 Pogoń Szczecin
18.10.2014 15:30 Podbeskidzie 1 : 0 Górnik Łęczna
18.10.2014 15:30 Śląsk Wrocław 3 : 0 Piast Gliwice
17.10.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 0 Lechia Gdańsk
17.10.2014 18:00 Cracovia 1 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 18:00 Lech Poznań 5 : 0 GKS Bełchatów
05.10.2014 15:30 Piast Gliwice 3 : 1 Legia Warszawa
05.10.2014 15:30 Pogoń Szczecin 3 : 0 Zawisza Bydgoszcz
04.10.2014 20:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Zabrze
04.10.2014 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 0 Cracovia
04.10.2014 15:30 Górnik Łęczna 1 : 0 Korona Kielce
03.10.2014 20:30 Wisła Kraków 0 : 2 Jagiellonia Białystok
03.10.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 2 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 4 : 2 Podbeskidzie
28.09.2014 18:00 Cracovia 1 : 0 Wisła Kraków
28.09.2014 15:30 Górnik Zabrze 2 : 2 Lechia Gdańsk
27.09.2014 20:30 Legia Warszawa 2 : 2 Lech Poznań
27.09.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 0 Pogoń Szczecin
27.09.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 Ruch Chorzów
26.09.2014 20:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Górnik Łęczna
26.09.2014 18:00 Korona Kielce 1 : 0 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2014 18:00 Górnik Łęczna 0 : 0 Jagiellonia Białystok
21.09.2014 18:00 Wisła Kraków 0 : 3 Legia Warszawa
21.09.2014 15:30 Ruch Chorzów 0 : 1 GKS Bełchatów
20.09.2014 20:30 Lech Poznań 6 : 2 Zawisza Bydgoszcz
20.09.2014 18:00 Podbeskidzie 0 : 3 Górnik Zabrze
20.09.2014 15:30 Piast Gliwice 4 : 2 Cracovia
19.09.2014 20:30 Lechia Gdańsk 0 : 1 Pogoń Szczecin
19.09.2014 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 1 Podbeskidzie
14.09.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 1 Lechia Gdańsk
14.09.2014 15:30 Górnik Zabrze 1 : 2 Piast Gliwice
13.09.2014 20:30 Legia Warszawa 4 : 3 Śląsk Wrocław
13.09.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Lech Poznań
13.09.2014 15:30 Cracovia 2 : 1 Górnik Łęczna
12.09.2014 20:30 Pogoń Szczecin 1 : 1 Ruch Chorzów
12.09.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 2 : 4 Wisła Kraków
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 18:00 Lech Poznań 1 : 1 Cracovia
31.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 3 : 3 Ruch Chorzów
31.08.2014 15:30 Podbeskidzie 2 : 1 Legia Warszawa
30.08.2014 20:30 Korona Kielce 0 : 3 Jagiellonia Białystok
30.08.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Górnik Zabrze
30.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 4 : 2 Pogoń Szczecin
29.08.2014 20:30 Wisła Kraków 1 : 0 GKS Bełchatów
29.08.2014 18:00 Piast Gliwice 3 : 0 Zawisza Bydgoszcz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 0 : 0 Piast Gliwice
24.08.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 0 Lech Poznań
24.08.2014 15:30 Legia Warszawa 2 : 0 Korona Kielce
23.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 1 : 3 Śląsk Wrocław
23.08.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Górnik Łęczna
23.08.2014 15:30 Cracovia 1 : 3 Podbeskidzie
22.08.2014 20:00 Pogoń Szczecin 0 : 3 Wisła Kraków
22.08.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 2 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 GKS Bełchatów
17.08.2014 18:00 Wisła Kraków 3 : 1 Lechia Gdańsk
17.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Cracovia
16.08.2014 20:30 Lech Poznań 1 : 1 Pogoń Szczecin
16.08.2014 18:00 Piast Gliwice 0 : 1 Ruch Chorzów
16.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 5 : 2 Zawisza Bydgoszcz
15.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 3 Legia Warszawa
15.08.2014 18:00 Korona Kielce 0 : 3 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.08.2014 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 0 Piast Gliwice
10.08.2014 18:00 Wisła Kraków 2 : 2 Ruch Chorzów
10.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 2 Lech Poznań
10.08.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Podbeskidzie
09.08.2014 20:30 Legia Warszawa 5 : 0 Górnik Łęczna
09.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Śląsk Wrocław
08.08.2014 20:30 Górnik Zabrze 3 : 0 Jagiellonia Białystok
08.08.2014 18:00 Cracovia 2 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.08.2014 18:00 Górnik Łęczna 1 : 1 GKS Bełchatów
03.08.2014 18:00 Lech Poznań 2 : 3 Wisła Kraków
03.08.2014 15:30 Podbeskidzie 3 : 0 Ruch Chorzów
03.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
02.08.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 1 Górnik Zabrze
02.08.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 2 Pogoń Szczecin
01.08.2014 20:30 Piast Gliwice 1 : 3 Lechia Gdańsk
01.08.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.07.2014 18:00 Wisła Kraków 1 : 1 Piast Gliwice
27.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Lech Poznań
27.07.2014 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Łęczna
27.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 3 Jagiellonia Białystok
26.07.2014 20:30 Cracovia 1 : 3 Legia Warszawa
26.07.2014 18:00 Pogoń Szczecin 4 : 1 Śląsk Wrocław
25.07.2014 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Podbeskidzie
25.07.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Cracovia
20.07.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Ruch Chorzów
20.07.2014 15:30 Lech Poznań 4 : 0 Piast Gliwice
20.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Korona Kielce
19.07.2014 20:30 Legia Warszawa 0 : 1 GKS Bełchatów
19.07.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 2 Lechia Gdańsk
18.07.2014 20:30 Górnik Łęczna 1 : 1 Wisła Kraków
18.07.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 3 Pogoń Szczecin
drużyna mecze bramki punkty
1. Jagiellonia Białystok 30 56:31 30 (59)
2. Legia Warszawa 30 58:30 29 (58)
3. Lech Poznań 30 50:22 28 (55)
4. Lechia Gdańsk 30 46:37 27 (53)
5. Wisła Kraków 30 45:46 22 (44)
6. Pogoń Szczecin 30 47:40 21 (42)
7. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 30 31:38 21 (42)
8. Korona Kielce 30 39:55 20 (39)
9. Wisła Płock 30 42:44 20 (39)
10. Zagłębie Lubin 30 37:36 20 (39)
11. Śląsk Wrocław 30 34:45 17 (34)
12. Arka Gdynia 30 37:50 16 (31)
13. Cracovia 30 38:43 16 (31)
14. Piast Gliwice 30 31:49 15 (30)
15. Ruch Chorzów 30 37:46 15 (30)
16. Górnik Łęczna 30 36:52 15 (30)

Wyniki

Tabele

<Bundesliga>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.04.2017 17:30 1899 Hoffenheim - : - Eintracht Frankfurt
30.04.2017 15:30 FC Augsburg - : - Hamburger SV
29.04.2017 18:30 VfL Wolfsburg - : - Bayern Monachium
29.04.2017 15:30 Werder Brema - : - Hertha Berlin
29.04.2017 15:30 Darmstadt - : - SC Freiburg
29.04.2017 15:30 Borussia Dortmund - : - 1.FC Koeln
29.04.2017 15:30 FSV Mainz - : - Borussia M'gladbach
29.04.2017 15:30 RB Lipsk - : - Ingolstadt
28.04.2017 20:30 Bayer Leverkusen - : - Schalke 04
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.04.2017 17:30 Schalke 04 1 : 1 RB Lipsk
23.04.2017 15:30 SC Freiburg 2 : 1 Bayer Leverkusen
22.04.2017 18:30 Borussia M'gladbach 2 : 3 Borussia Dortmund
22.04.2017 15:30 Bayern Monachium 2 : 2 FSV Mainz
22.04.2017 15:30 Ingolstadt 2 : 4 Werder Brema
22.04.2017 15:30 Hertha Berlin 1 : 0 VfL Wolfsburg
22.04.2017 15:30 Hamburger SV 1 : 2 Darmstadt
22.04.2017 15:30 Eintracht Frankfurt 3 : 1 FC Augsburg
21.04.2017 20:30 1.FC Koeln 1 : 1 1899 Hoffenheim
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.04.2017 17:30 Darmstadt 2 : 1 Schalke 04
16.04.2017 15:30 Werder Brema 2 : 1 Hamburger SV
15.04.2017 18:30 Bayer Leverkusen 0 : 0 Bayern Monachium
15.04.2017 15:30 FC Augsburg 2 : 1 1.FC Koeln
15.04.2017 15:30 Borussia Dortmund 3 : 1 Eintracht Frankfurt
15.04.2017 15:30 Hoffenheim 5 : 3 Borussia M'gladbach
15.04.2017 15:30 FSV Mainz 1 : 0 Hertha Berlin
15.04.2017 15:30 RB Lipsk 4 : 0 SC Freiburg
15.04.2017 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 Ingolstadt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.04.2017 17:30 Ingolstadt 3 : 2 Darmstadt
09.04.2017 15:30 Hertha Berlin 2 : 0 FC Augsburg
08.04.2017 18:30 Bayern Monachium 4 : 1 Borussia Dortmund
08.04.2017 15:30 1.FC Koeln 2 : 3 Borussia M'gladbach
08.04.2017 15:30 SC Freiburg 1 : 0 FSV Mainz
08.04.2017 15:30 Hamburger SV 2 : 1 1899 Hoffenheim
08.04.2017 15:30 RB Lipsk 1 : 0 Bayer Leverkusen
08.04.2017 15:30 Schalke 04 4 : 1 VfL Wolfsburg
07.04.2017 20:30 Eintracht Frankfurt 2 : 2 Werder Brema
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.04.2017 20:00 FC Augsburg 2 : 3 Ingolstadt
05.04.2017 20:00 Darmstadt 0 : 2 Bayer Leverkusen
05.04.2017 20:00 FSV Mainz 2 : 3 RB Lipsk
05.04.2017 20:00 Borussia M'gladbach 1 : 0 Hertha Berlin
05.04.2017 20:00 VfL Wolfsburg 0 : 1 SC Freiburg
04.04.2017 20:00 Werder Brema 3 : 0 Schalke 04
04.04.2017 20:00 Borussia Dortmund 3 : 0 Hamburger SV
04.04.2017 20:00 1.FC Koeln 1 : 0 Eintracht Frankfurt
04.04.2017 20:00 1899 Hoffenheim 1 : 0 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.04.2017 17:30 Bayer Leverkusen 3 : 3 VfL Wolfsburg
02.04.2017 15:30 Ingolstadt 2 : 1 FSV Mainz
01.04.2017 18:30 Eintracht Frankfurt 0 : 0 Borussia M'gladbach
01.04.2017 15:30 Bayern Monachium 6 : 0 FC Augsburg
01.04.2017 15:30 SC Freiburg 2 : 5 Werder Brema
01.04.2017 15:30 Hamburger SV 2 : 1 1.FC Koeln
01.04.2017 15:30 RB Lipsk 4 : 0 Darmstadt
01.04.2017 15:30 Schalke 04 1 : 1 Borussia Dortmund
31.03.2017 20:30 Hertha Berlin 1 : 3 Hoffenheim
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.03.2017 17:30 Borussia M'gladbach 0 : 1 Bayern Monachium
19.03.2017 15:30 FSV Mainz 0 : 1 Schalke 04
18.03.2017 18:30 Eintracht Frankfurt 0 : 0 Hamburger SV
18.03.2017 15:30 FC Augsburg 1 : 1 SC Freiburg
18.03.2017 15:30 Werder Brema 3 : 0 RB Lipsk
18.03.2017 15:30 1.FC Koeln 4 : 2 Hertha Berlin
18.03.2017 15:30 Hoffenheim 1 : 0 Bayer Leverkusen
18.03.2017 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 0 Darmstadt
17.03.2017 20:30 Borussia Dortmund 1 : 0 Ingolstadt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12.03.2017 17:30 Hamburger SV 2 : 1 Borussia M'gladbach
12.03.2017 15:30 Schalke 04 3 : 0 FC Augsburg
11.03.2017 18:30 Ingolstadt 2 : 2 1.FC Koeln
11.03.2017 15:30 Bayern Monachium 3 : 0 Eintracht Frankfurt
11.03.2017 15:30 Darmstadt 2 : 1 FSV Mainz
11.03.2017 15:30 SC Freiburg 1 : 1 Hoffenheim
11.03.2017 15:30 Hertha Berlin 2 : 1 Borussia Dortmund
11.03.2017 15:30 RB Lipsk 0 : 1 VfL Wolfsburg
10.03.2017 20:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 Werder Brema
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.03.2017 17:30 Hamburger SV 1 : 0 Hertha Berlin
05.03.2017 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 2 SC Freiburg
04.03.2017 18:30 Borussia M'gladbach 4 : 2 Schalke 04
04.03.2017 15:30 Werder Brema 2 : 0 Darmstadt
04.03.2017 15:30 Borussia Dortmund 6 : 2 Bayer Leverkusen
04.03.2017 15:30 1.FC Koeln 0 : 3 Bayern Monachium
04.03.2017 15:30 Hoffenheim 5 : 2 Ingolstadt
04.03.2017 15:30 FSV Mainz 1 : 1 VfL Wolfsburg
03.03.2017 20:30 FC Augsburg 2 : 2 RB Lipsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.02.2017 17:30 Schalke 04 1 : 1 Hoffenheim
26.02.2017 15:30 Ingolstadt 0 : 2 Borussia M'gladbach
25.02.2017 18:30 Hertha Berlin 2 : 0 Eintracht Frankfurt
25.02.2017 15:30 Bayern Monachium 8 : 0 Hamburger SV
25.02.2017 15:30 Darmstadt 1 : 2 FC Augsburg
25.02.2017 15:30 SC Freiburg 0 : 3 Borussia Dortmund
25.02.2017 15:30 Bayer Leverkusen 0 : 2 FSV Mainz
25.02.2017 15:30 RB Lipsk 3 : 1 1.FC Koeln
24.02.2017 20:30 VfL Wolfsburg 1 : 2 Werder Brema
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.02.2017 17:30 1.FC Koeln 1 : 1 Schalke 04
19.02.2017 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 2 RB Lipsk
18.02.2017 18:30 Hamburger SV 2 : 2 SC Freiburg
18.02.2017 15:30 Borussia Dortmund 3 : 0 VfL Wolfsburg
18.02.2017 15:30 Eintracht Frankfurt 0 : 2 Ingolstadt
18.02.2017 15:30 Hertha Berlin 1 : 1 Bayern Monachium
18.02.2017 15:30 Hoffenheim 2 : 0 Darmstadt
18.02.2017 15:30 FSV Mainz 0 : 2 Werder Brema
17.02.2017 20:30 FC Augsburg 1 : 3 Bayer Leverkusen
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12.02.2017 17:30 SC Freiburg 2 : 1 1.FC Koeln
12.02.2017 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Hoffenheim
11.02.2017 18:30 Schalke 04 2 : 0 Hertha Berlin
11.02.2017 15:30 Werder Brema 0 : 1 Borussia M'gladbach
11.02.2017 15:30 Darmstadt 2 : 1 Borussia Dortmund
11.02.2017 15:30 Ingolstadt 0 : 2 Bayern Monachium
11.02.2017 15:30 Bayer Leverkusen 3 : 0 Eintracht Frankfurt
11.02.2017 15:30 RB Lipsk 0 : 3 Hamburger SV
10.02.2017 20:30 FSV Mainz 2 : 0 FC Augsburg
15.01.2017 15:00 Udinese 0 : 1 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.02.2017 17:30 Eintracht Frankfurt 2 : 0 Darmstadt
05.02.2017 15:30 FC Augsburg 3 : 2 Werder Brema
04.02.2017 18:30 Borussia Dortmund 1 : 0 RB Lipsk
04.02.2017 15:30 Bayern Monachium 1 : 1 Schalke 04
04.02.2017 15:30 1.FC Koeln 1 : 0 VfL Wolfsburg
04.02.2017 15:30 Hertha Berlin 1 : 0 Ingolstadt
04.02.2017 15:30 Hoffenheim 4 : 0 FSV Mainz
04.02.2017 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 0 SC Freiburg
03.02.2017 20:30 Hamburger SV 1 : 0 Bayer Leverkusen
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.01.2017 17:30 FSV Mainz 1 : 1 Borussia Dortmund
29.01.2017 15:30 SC Freiburg 2 : 1 Hertha Berlin
28.01.2017 18:30 Bayer Leverkusen 2 : 3 Borussia M'gladbach
28.01.2017 15:30 Werder Brema 1 : 2 Bayern Monachium
28.01.2017 15:30 Darmstadt 1 : 6 1.FC Koeln
28.01.2017 15:30 Ingolstadt 3 : 1 Hamburger SV
28.01.2017 15:30 RB Lipsk 2 : 1 Hoffenheim
28.01.2017 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 2 FC Augsburg
27.01.2017 20:30 Schalke 04 0 : 1 Eintracht Frankfurt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.01.2017 17:30 FSV Mainz 0 : 0 1.FC Koeln
22.01.2017 15:30 Bayer Leverkusen 3 : 1 Hertha Berlin
21.01.2017 18:30 RB Lipsk 3 : 0 Eintracht Frankfurt
21.01.2017 15:30 FC Augsburg 0 : 2 Hoffenheim
21.01.2017 15:30 Werder Brema 1 : 2 Borussia Dortmund
21.01.2017 15:30 Darmstadt 0 : 0 Borussia M'gladbach
21.01.2017 15:30 Schalke 04 1 : 0 Ingolstadt
21.01.2017 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 0 Hamburger SV
20.01.2017 20:30 SC Freiburg 1 : 2 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.12.2016 20:00 Bayern Monachium 3 : 0 RB Lipsk
21.12.2016 20:00 1.FC Koeln 1 : 1 Bayer Leverkusen
21.12.2016 20:00 Hertha Berlin 2 : 0 Darmstadt
21.12.2016 20:00 Hoffenheim 1 : 1 Werder Brema
21.12.2016 20:00 Ingolstadt 1 : 2 SC Freiburg
20.12.2016 20:00 Borussia Dortmund 1 : 1 FC Augsburg
20.12.2016 20:00 Eintracht Frankfurt 3 : 0 FSV Mainz
20.12.2016 20:00 Hamburger SV 2 : 1 Schalke 04
20.12.2016 20:00 Borussia M'gladbach 1 : 2 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.12.2016 17:30 Bayer Leverkusen 1 : 2 Ingolstadt
18.12.2016 15:30 Darmstadt 0 : 1 Bayern Monachium
17.12.2016 18:30 VfL Wolfsburg 1 : 0 Eintracht Frankfurt
17.12.2016 15:30 FC Augsburg 1 : 0 Borussia M'gladbach
17.12.2016 15:30 Werder Brema 1 : 1 1.FC Koeln
17.12.2016 15:30 FSV Mainz 3 : 1 Hamburger SV
17.12.2016 15:30 RB Lipsk 2 : 0 Hertha Berlin
17.12.2016 15:30 Schalke 04 1 : 1 SC Freiburg
16.12.2016 20:30 Hoffenheim 2 : 2 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.12.2016 17:30 Schalke 04 0 : 1 Bayer Leverkusen
11.12.2016 16:15 Celta Vigo 0 : 3 Sevilla
11.12.2016 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 0 FSV Mainz
10.12.2016 18:30 Hertha Berlin 0 : 1 Werder Brema
10.12.2016 15:30 Bayern Monachium 5 : 0 VfL Wolfsburg
10.12.2016 15:30 1.FC Koeln 1 : 1 Borussia Dortmund
10.12.2016 15:30 SC Freiburg 1 : 0 Darmstadt
10.12.2016 15:30 Hamburger SV 1 : 0 FC Augsburg
10.12.2016 15:30 Ingolstadt 1 : 0 RB Lipsk
09.12.2016 20:30 Eintracht Frankfurt 0 : 0 Hoffenheim
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.12.2016 17:30 FC Augsburg 1 : 1 Eintracht Frankfurt
04.12.2016 15:30 Darmstadt 0 : 2 Hamburger SV
03.12.2016 18:30 RB Lipsk 2 : 1 Schalke 04
03.12.2016 15:30 Werder Brema 2 : 1 Ingolstadt
03.12.2016 15:30 Borussia Dortmund 4 : 1 Borussia M'gladbach
03.12.2016 15:30 Hoffenheim 4 : 0 1.FC Koeln
03.12.2016 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 SC Freiburg
03.12.2016 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 3 Hertha Berlin
02.12.2016 20:30 FSV Mainz 1 : 3 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.11.2016 17:30 Hertha Berlin 2 : 1 FSV Mainz
27.11.2016 15:30 Schalke 04 3 : 1 Darmstadt
26.11.2016 18:30 Bayern Monachium 2 : 1 Bayer Leverkusen
26.11.2016 15:30 1.FC Koeln 0 : 0 FC Augsburg
26.11.2016 15:30 Eintracht Frankfurt 2 : 1 Borussia Dortmund
26.11.2016 15:30 Hamburger SV 2 : 2 Werder Brema
26.11.2016 15:30 Ingolstadt 1 : 1 VfL Wolfsburg
26.11.2016 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 1 Hoffenheim
25.11.2016 20:30 SC Freiburg 1 : 4 RB Lipsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.11.2016 17:30 Werder Brema 1 : 2 Eintracht Frankfurt
20.11.2016 15:30 Hoffenheim 2 : 2 Hamburger SV
19.11.2016 18:30 Borussia Dortmund 1 : 0 Bayern Monachium
19.11.2016 15:30 FC Augsburg 0 : 0 Hertha Berlin
19.11.2016 15:30 Darmstadt 0 : 1 Ingolstadt
19.11.2016 15:30 FSV Mainz 4 : 2 SC Freiburg
19.11.2016 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 2 1.FC Koeln
19.11.2016 15:30 VfL Wolfsburg 0 : 1 Schalke 04
18.11.2016 20:30 Bayer Leverkusen 2 : 3 RB Lipsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.11.2016 17:30 Schalke 04 3 : 1 Werder Brema
06.11.2016 15:30 RB Lipsk 3 : 1 FSV Mainz
05.11.2016 18:30 Eintracht Frankfurt 1 : 0 1.FC Koeln
05.11.2016 15:30 Bayern Monachium 1 : 1 Hoffenheim
05.11.2016 15:30 SC Freiburg 0 : 3 VfL Wolfsburg
05.11.2016 15:30 Hamburger SV 2 : 5 Borussia Dortmund
05.11.2016 15:30 Ingolstadt 0 : 2 FC Augsburg
05.11.2016 15:30 Bayer Leverkusen 3 : 2 Darmstadt
04.11.2016 20:30 Hertha Berlin 3 : 0 Borussia M'gladbach
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.10.2016 17:30 1.FC Koeln 3 : 0 Hamburger SV
30.10.2016 15:30 Hoffenheim 1 : 0 Hertha Berlin
29.10.2016 18:30 Borussia Dortmund 0 : 0 Schalke 04
29.10.2016 15:30 FC Augsburg 1 : 3 Bayern Monachium
29.10.2016 15:30 Werder Brema 1 : 3 SC Freiburg
29.10.2016 15:30 Darmstadt 0 : 2 RB Lipsk
29.10.2016 15:30 FSV Mainz 2 : 0 Ingolstadt
29.10.2016 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 2 Bayer Leverkusen
28.10.2016 20:30 Borussia M'gladbach 0 : 0 Eintracht Frankfurt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.10.2016 17:30 Schalke 04 3 : 0 FSV Mainz
23.10.2016 15:30 RB Lipsk 3 : 1 Werder Brema
22.10.2016 18:30 Bayern Monachium 2 : 0 Borussia M'gladbach
22.10.2016 15:30 Darmstadt 3 : 1 VfL Wolfsburg
22.10.2016 15:30 SC Freiburg 2 : 1 FC Augsburg
22.10.2016 15:30 Hertha Berlin 2 : 1 1.FC Koeln
22.10.2016 15:30 Ingolstadt 3 : 3 Borussia Dortmund
22.10.2016 15:30 Bayer Leverkusen 0 : 3 Hoffenheim
21.10.2016 20:30 Hamburger SV 0 : 3 Eintracht Frankfurt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.10.2016 17:30 VfL Wolfsburg 0 : 1 RB Lipsk
16.10.2016 15:30 FSV Mainz 2 : 1 Darmstadt
15.10.2016 18:30 Werder Brema 2 : 1 Bayer Leverkusen
15.10.2016 15:30 FC Augsburg 1 : 1 Schalke 04
15.10.2016 15:30 1.FC Koeln 2 : 1 Ingolstadt
15.10.2016 15:30 Eintracht Frankfurt 2 : 2 Bayern Monachium
15.10.2016 15:30 Hoffenheim 2 : 1 SC Freiburg
15.10.2016 15:30 Borussia M'gladbach 0 : 0 Hamburger SV
14.10.2016 20:30 Borussia Dortmund 1 : 1 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.10.2016 17:30 Schalke 04 4 : 0 Borussia M'gladbach
02.10.2016 15:30 VfL Wolfsburg 0 : 0 FSV Mainz
01.10.2016 18:30 Bayer Leverkusen 2 : 0 Borussia Dortmund
01.10.2016 15:30 Bayern Monachium 1 : 1 1.FC Koeln
01.10.2016 15:30 Darmstadt 2 : 2 Werder Brema
01.10.2016 15:30 SC Freiburg 1 : 0 Eintracht Frankfurt
01.10.2016 15:30 Hertha Berlin 2 : 0 Hamburger SV
01.10.2016 15:30 Ingolstadt 1 : 2 Hoffenheim
30.09.2016 20:30 RB Lipsk 2 : 1 FC Augsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.09.2016 17:45 1.FC Koeln 1 : 1 RB Lipsk
25.09.2016 15:30 Hoffenheim 2 : 1 Schalke 04
24.09.2016 18:30 Werder Brema 2 : 1 VfL Wolfsburg
24.09.2016 15:30 FC Augsburg 1 : 0 Darmstadt
24.09.2016 15:30 Eintracht Frankfurt 3 : 3 Hertha Berlin
24.09.2016 15:30 Hamburger SV 0 : 1 Bayern Monachium
24.09.2016 15:30 FSV Mainz 2 : 3 Bayer Leverkusen
24.09.2016 15:30 Borussia M'gladbach 2 : 0 Ingolstadt
23.09.2016 20:30 Borussia Dortmund 3 : 1 SC Freiburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2016 20:00 Bayern Monachium 3 : 0 Hertha Berlin
21.09.2016 20:00 Werder Brema 1 : 2 FSV Mainz
21.09.2016 20:00 Bayer Leverkusen 0 : 0 FC Augsburg
21.09.2016 20:00 RB Lipsk 1 : 1 Borussia M'gladbach
21.09.2016 20:00 Schalke 04 1 : 3 1.FC Koeln
21.09.2016 20:00 Darmstadt 1 : 1 Hoffenheim
21.09.2016 20:00 SC Freiburg 1 : 0 Hamburger SV
21.09.2016 20:00 Ingolstadt 0 : 2 Eintracht Frankfurt
21.09.2016 20:00 VfL Wolfsburg 1 : 5 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.09.2016 17:30 Hertha Berlin 2 : 0 Schalke 04
18.09.2016 15:30 FC Augsburg 1 : 3 FSV Mainz
17.09.2016 18:30 Borussia M'gladbach 4 : 1 Werder Brema
17.09.2016 15:30 Bayern Monachium 3 : 1 Ingolstadt
17.09.2016 15:30 Borussia Dortmund 6 : 0 Darmstadt
17.09.2016 15:30 Eintracht Frankfurt 2 : 1 Bayer Leverkusen
17.09.2016 15:30 Hamburger SV 0 : 4 RB Lipsk
17.09.2016 15:30 Hoffenheim 0 : 0 VfL Wolfsburg
16.09.2016 20:30 1.FC Koeln 3 : 0 SC Freiburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.09.2016 17:30 FSV Mainz 4 : 4 Hoffenheim
11.09.2016 15:30 Werder Brema 1 : 2 FC Augsburg
10.09.2016 18:30 RB Lipsk 1 : 0 Borussia Dortmund
10.09.2016 15:30 Darmstadt 1 : 0 Eintracht Frankfurt
10.09.2016 15:30 SC Freiburg 3 : 1 Borussia M'gladbach
10.09.2016 15:30 Ingolstadt 0 : 2 Hertha Berlin
10.09.2016 15:30 Bayer Leverkusen 3 : 1 Hamburger SV
10.09.2016 15:30 VfL Wolfsburg 0 : 0 1.FC Koeln
09.09.2016 20:30 Schalke 04 0 : 2 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.08.2016 17:30 Hoffenheim 2 : 2 RB Lipsk
28.08.2016 15:30 Hertha Berlin 2 : 1 SC Freiburg
27.08.2016 18:30 Borussia M'gladbach 2 : 1 Bayer Leverkusen
27.08.2016 15:30 FC Augsburg 0 : 2 VfL Wolfsburg
27.08.2016 15:30 Borussia Dortmund 2 : 1 FSV Mainz
27.08.2016 15:30 1.FC Koeln 2 : 0 Darmstadt
27.08.2016 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 0 Schalke 04
27.08.2016 15:30 Hamburger SV 1 : 1 Ingolstadt
26.08.2016 20:30 Bayern Monachium 6 : 0 Werder Brema
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.11.2015 17:30 FC Augsburg 1 : 2 Werder Brema
08.11.2015 15:30 Borussia Dortmund 3 : 2 Schalke 04
07.11.2015 18:30 Darmstadt 1 : 1 Hamburger SV
07.11.2015 15:30 Bayern Monachium 4 : 0 VfB Stuttgart
07.11.2015 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 2 FC Koeln
07.11.2015 15:30 Borussia M'gladbach 0 : 0 Ingolstadt
07.11.2015 15:30 Hoffenheim 0 : 0 Eintracht Frankfurt
07.11.2015 15:30 FSV Mainz 2 : 0 VfL Wolfsburg
06.11.2015 20:30 Hannover 96 1 : 3 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.11.2015 17:30 Hamburger SV 1 : 2 Hannover 96
01.11.2015 15:30 VfB Stuttgart 2 : 0 Darmstadt
31.10.2015 18:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Bayer Leverkusen
31.10.2015 15:30 Schalke 04 1 : 1 Ingolstadt
31.10.2015 15:30 FC Augsburg 3 : 3 FSV Mainz
31.10.2015 15:30 Werder Brema 1 : 3 Borussia Dortmund
31.10.2015 15:30 FC Koeln 0 : 0 Hoffenheim
31.10.2015 15:30 Hertha Berlin 1 : 4 Borussia M'gladbach
30.10.2015 20:30 Eintracht Frankfurt 0 : 0 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.10.2015 17:30 Borussia M'gladbach 3 : 1 Schalke 04
25.10.2015 15:30 Borussia Dortmund 5 : 1 FC Augsburg
24.10.2015 18:30 Ingolstadt 0 : 1 Hertha Berlin
24.10.2015 15:30 Darmstadt 0 : 1 VfL Wolfsburg
24.10.2015 15:30 Hannover 96 1 : 2 Eintracht Frankfurt
24.10.2015 15:30 FSV Mainz 1 : 3 Werder Brema
24.10.2015 15:30 Bayern Monachium 4 : 0 FC Koeln
24.10.2015 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 3 VfB Stuttgart
23.10.2015 20:30 Hoffenheim 0 : 1 Hamburger SV
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.10.2015 17:30 VfB Stuttgart 1 : 0 Ingolstadt
18.10.2015 15:30 FC Koeln 0 : 1 Hannover 96
17.10.2015 18:30 Eintracht Frankfurt 1 : 5 Borussia M'gladbach
17.10.2015 15:30 Werder Brema 0 : 1 Bayern Monachium
17.10.2015 15:30 FC Augsburg 0 : 2 Darmstadt
17.10.2015 15:30 Schalke 04 2 : 1 Hertha Berlin
17.10.2015 15:30 VfL Wolfsburg 4 : 2 Hoffenheim
17.10.2015 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Bayer Leverkusen
16.10.2015 20:30 FSV Mainz 0 : 2 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.10.2015 17:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 FC Augsburg
04.10.2015 17:30 Bayern Monachium 5 : 1 Borussia Dortmund
04.10.2015 15:30 Schalke 04 0 : 3 FC Koeln
03.10.2015 15:30 Borussia M'gladbach 2 : 0 VfL Wolfsburg
03.10.2015 15:30 Hoffenheim 2 : 2 VfB Stuttgart
03.10.2015 15:30 Hertha Berlin 3 : 0 Hamburger SV
03.10.2015 15:30 Ingolstadt 2 : 0 Eintracht Frankfurt
03.10.2015 15:30 Hannover 96 1 : 0 Werder Brema
02.10.2015 20:30 Darmstadt 2 : 3 FSV Mainz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.09.2015 17:30 Borussia Dortmund 2 : 2 Darmstadt
27.09.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 1 Hertha Berlin
26.09.2015 18:30 Hamburger SV 0 : 1 Schalke 04
26.09.2015 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 1 Hannover 96
26.09.2015 15:30 VfB Stuttgart 1 : 3 Borussia M'gladbach
26.09.2015 15:30 FSV Mainz 0 : 3 Bayern Monachium
26.09.2015 15:30 Werder Brema 0 : 3 Bayer Leverkusen
26.09.2015 15:30 FC Augsburg 1 : 3 Hoffenheim
25.09.2015 20:30 FC Koeln 1 : 1 Ingolstadt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2015 20:00 Ingolstadt 0 : 1 Hamburger SV
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.09.2015 20:00 Schalke 04 2 : 0 Eintracht Frankfurt
23.09.2015 20:00 Borussia M'gladbach 4 : 2 FC Augsburg
23.09.2015 20:00 Bayer Leverkusen 1 : 0 FSV Mainz
23.09.2015 20:00 Hoffenheim 1 : 1 Borussia Dortmund
23.09.2015 20:00 Hannover 96 1 : 3 VfB Stuttgart
22.09.2015 20:00 Hertha Berlin 2 : 0 FC Koeln
22.09.2015 20:00 Darmstadt 2 : 1 Werder Brema
22.09.2015 20:00 Bayern Monachium 5 : 1 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.09.2015 17:30 Borussia Dortmund 3 : 0 Bayer Leverkusen
20.09.2015 15:30 FC Augsburg 2 : 0 Hannover 96
19.09.2015 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Eintracht Frankfurt
19.09.2015 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 0 Hertha Berlin
19.09.2015 15:30 FC Koeln 1 : 0 Borussia M'gladbach
19.09.2015 15:30 Werder Brema 0 : 1 Ingolstadt
19.09.2015 15:30 Darmstadt 0 : 3 Bayern Monachium
19.09.2015 15:30 VfB Stuttgart 0 : 1 Schalke 04
18.09.2015 20:30 FSV Mainz 3 : 1 Hoffenheim
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.09.2015 17:30 Schalke 04 2 : 1 FSV Mainz
13.09.2015 15:30 Hoffenheim 1 : 3 Werder Brema
12.09.2015 18:30 Eintracht Frankfurt 6 : 2 FC Koeln
12.09.2015 15:30 Ingolstadt 0 : 0 VfL Wolfsburg
12.09.2015 15:30 Hertha Berlin 2 : 1 VfB Stuttgart
12.09.2015 15:30 Hannover 96 2 : 4 Borussia Dortmund
12.09.2015 15:30 Bayer Leverkusen 0 : 1 Darmstadt
12.09.2015 15:30 Bayern Monachium 2 : 1 FC Augsburg
11.09.2015 20:30 Borussia M'gladbach 0 : 3 Hamburger SV
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.08.2015 15:30 Borussia Dortmund 3 : 1 Hertha Berlin
30.08.2015 15:30 Werder Brema 2 : 1 Borussia M'gladbach
29.08.2015 15:30 FC Augsburg 0 : 1 Ingolstadt
29.08.2015 15:30 Darmstadt 0 : 0 Hoffenheim
29.08.2015 15:30 FC Koeln 2 : 1 Hamburger SV
29.08.2015 15:30 FSV Mainz 3 : 0 Hannover 96
29.08.2015 15:30 VfB Stuttgart 1 : 4 Eintracht Frankfurt
29.08.2015 15:30 Bayern Monachium 3 : 0 Bayer Leverkusen
28.08.2015 20:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 Schalke 04
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.08.2015 15:30 Ingolstadt 0 : 4 Borussia Dortmund
23.08.2015 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 2 FSV Mainz
22.08.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 1 FC Augsburg
22.08.2015 15:30 FC Koeln 1 : 1 VfL Wolfsburg
22.08.2015 15:30 Hannover 96 0 : 1 Bayer Leverkusen
22.08.2015 15:30 Hoffenheim 1 : 2 Bayern Monachium
22.08.2015 15:30 Schalke 04 1 : 1 Darmstadt
22.08.2015 15:30 Hamburger SV 3 : 2 VfB Stuttgart
21.08.2015 20:30 Hertha Berlin 1 : 1 Werder Brema
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.08.2015 15:30 VfB Stuttgart 2 : 1 FC Koeln
16.08.2015 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Eintracht Frankfurt
15.08.2015 15:30 Borussia Dortmund 4 : 0 Borussia M'gladbach
15.08.2015 15:30 Werder Brema 0 : 3 Schalke 04
15.08.2015 15:30 FSV Mainz 0 : 1 Ingolstadt
15.08.2015 15:30 Darmstadt 2 : 2 Hannover 96
15.08.2015 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 1 Hoffenheim
15.08.2015 15:30 FC Augsburg 0 : 1 Hertha Berlin
14.08.2015 20:30 Bayern Monachium 5 : 0 Hamburger SV
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.05.2015 20:30 Real Madryt 7 : 3 Getafe
23.05.2015 18:30 Almeria 2 : 3 Valencia
23.05.2015 18:30 Eibar 3 : 0 Cordoba CF
23.05.2015 18:30 Rayo Vallecano 2 : 4 Real Sociedad
23.05.2015 18:30 Malaga 2 : 3 Sevilla
23.05.2015 18:30 Granada CF 0 : 0 Atletico Madryt
23.05.2015 18:30 Athletic Bilbao 4 : 0 Villarreal
23.05.2015 18:30 FC Barcelona 2 : 2 Deportivo LC
23.05.2015 18:30 Celta Vigo 3 : 2 Espanyol
23.05.2015 16:30 Levante 0 : 0 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.05.2015 15:30 FC Koeln 2 : 2 VfL Wolfsburg
23.05.2015 15:30 Hamburger SV 2 : 0 Schalke 04
23.05.2015 15:30 Hoffenheim 2 : 1 Hertha Berlin
23.05.2015 15:30 Hannover 96 2 : 1 SC Freiburg
23.05.2015 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 3 FC Augsburg
23.05.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 2 : 1 Bayer Leverkusen
23.05.2015 15:30 Bayern Monachium 2 : 0 FSV Mainz
23.05.2015 15:30 Borussia Dortmund 3 : 2 Werder Brema
23.05.2015 15:30 Paderborn 1 : 2 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.05.2015 19:00 Sevilla 2 : 1 Almeria
17.05.2015 19:00 Atletico Madryt 0 : 1 FC Barcelona
17.05.2015 19:00 Valencia 1 : 1 Celta Vigo
17.05.2015 19:00 Villarreal 2 : 1 Malaga
17.05.2015 19:00 Espanyol 1 : 4 Real Madryt
17.05.2015 19:00 Deportivo LC 2 : 0 Levante
17.05.2015 19:00 Getafe 1 : 1 Eibar
17.05.2015 19:00 Cordoba CF 1 : 2 Rayo Vallecano
17.05.2015 19:00 Elche CF 2 : 3 Athletic Bilbao
17.05.2015 19:00 Real Sociedad 0 : 3 Granada CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.05.2015 15:30 SC Freiburg 2 : 1 Bayern Monachium
16.05.2015 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 0 Hoffenheim
16.05.2015 15:30 Hertha Berlin 0 : 0 Eintracht Frankfurt
16.05.2015 15:30 FC Augsburg 1 : 2 Hannover 96
16.05.2015 15:30 Werder Brema 0 : 2 Borussia M'gladbach
16.05.2015 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Borussia Dortmund
16.05.2015 15:30 FSV Mainz 2 : 0 FC Koeln
16.05.2015 15:30 Schalke 04 1 : 0 Paderborn
16.05.2015 15:30 VfB Stuttgart 2 : 1 Hamburger SV
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.05.2015 17:30 FC Koeln 2 : 0 Schalke 04
10.05.2015 15:30 Paderborn 1 : 3 VfL Wolfsburg
09.05.2015 18:30 VfB Stuttgart 2 : 0 FSV Mainz
09.05.2015 15:30 Bayern Monachium 0 : 1 FC Augsburg
09.05.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 3 : 1 Hoffenheim
09.05.2015 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 0 Bayer Leverkusen
09.05.2015 15:30 Hannover 96 1 : 1 Werder Brema
09.05.2015 15:30 Borussia Dortmund 2 : 0 Hertha Berlin
08.05.2015 20:30 Hamburger SV 1 : 1 SC Freiburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.05.2015 17:30 Hertha Berlin 1 : 2 Borussia M'gladbach
03.05.2015 15:30 FSV Mainz 1 : 2 Hamburger SV
02.05.2015 18:30 Bayer Leverkusen 2 : 0 Bayern Monachium
02.05.2015 15:30 Hoffenheim 1 : 1 Borussia Dortmund
02.05.2015 15:30 Schalke 04 3 : 2 VfB Stuttgart
02.05.2015 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 2 Hannover 96
02.05.2015 15:30 Werder Brema 1 : 0 Eintracht Frankfurt
02.05.2015 15:30 SC Freiburg 1 : 2 Paderborn
02.05.2015 15:30 FC Augsburg 0 : 0 FC Koeln
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.04.2015 17:30 Borussia M'gladbach 1 : 0 VfL Wolfsburg
26.04.2015 15:30 Paderborn 2 : 2 Werder Brema
25.04.2015 18:30 Bayern Monachium 1 : 0 Hertha Berlin
25.04.2015 15:30 Borussia Dortmund 2 : 0 Eintracht Frankfurt
25.04.2015 15:30 Hamburger SV 3 : 2 FC Augsburg
25.04.2015 15:30 VfB Stuttgart 2 : 2 SC Freiburg
25.04.2015 15:30 Hannover 96 1 : 2 Hoffenheim
25.04.2015 15:30 FC Koeln 1 : 1 Bayer Leverkusen
24.04.2015 20:30 FSV Mainz 2 : 0 Schalke 04
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.04.2015 17:30 VfL Wolfsburg 1 : 1 Schalke 04
19.04.2015 15:30 Werder Brema 1 : 0 Hamburger SV
18.04.2015 18:30 FC Augsburg 2 : 1 VfB Stuttgart
18.04.2015 15:30 Hertha Berlin 0 : 0 FC Koeln
18.04.2015 15:30 Borussia Dortmund 3 : 0 Paderborn
18.04.2015 15:30 SC Freiburg 2 : 3 FSV Mainz
18.04.2015 15:30 Hoffenheim 0 : 2 Bayern Monachium
18.04.2015 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 0 Hannover 96
17.04.2015 20:30 Eintracht Frankfurt 0 : 0 Borussia M'gladbach
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12.04.2015 17:30 VfB Stuttgart 3 : 2 Werder Brema
12.04.2015 15:30 FC Koeln 3 : 2 Hoffenheim
11.04.2015 18:30 Hamburger SV 0 : 2 VfL Wolfsburg
11.04.2015 15:30 FSV Mainz 2 : 3 Bayer Leverkusen
11.04.2015 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 1 Borussia Dortmund
11.04.2015 15:30 Bayern Monachium 3 : 0 Eintracht Frankfurt
11.04.2015 15:30 Paderborn 2 : 1 FC Augsburg
11.04.2015 15:30 Schalke 04 0 : 0 SC Freiburg
10.04.2015 20:30 Hannover 96 1 : 1 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.04.2015 17:30 Hertha Berlin 2 : 0 Paderborn
05.04.2015 15:30 FC Augsburg 0 : 0 Schalke 04
04.04.2015 18:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Bayern Monachium
04.04.2015 15:30 Werder Brema 0 : 0 FSV Mainz
04.04.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 2 : 2 Hannover 96
04.04.2015 15:30 SC Freiburg 1 : 0 FC Koeln
04.04.2015 15:30 Hoffenheim 1 : 4 Borussia M'gladbach
04.04.2015 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 0 Hamburger SV
04.04.2015 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 1 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 17:30 Bayern Monachium 0 : 2 Borussia M'gladbach
22.03.2015 15:30 FSV Mainz 1 : 1 VfL Wolfsburg
21.03.2015 18:30 Schalke 04 0 : 1 Bayer Leverkusen
21.03.2015 15:30 Hannover 96 2 : 3 Borussia Dortmund
21.03.2015 15:30 SC Freiburg 2 : 0 FC Augsburg
21.03.2015 15:30 VfB Stuttgart 3 : 1 Eintracht Frankfurt
21.03.2015 15:30 1.FC Koeln 1 : 1 Werder Brema
21.03.2015 15:30 SC Paderborn 1 : 1 Hoffenheim
20.03.2015 20:30 Hamburger SV 0 : 1 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.03.2015 17:30 Borussia M'gladbach 2 : 0 Hannover 96
15.03.2015 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 SC Freiburg
14.03.2015 18:30 Borussia Dortmund 0 : 0 1.FC Koeln
14.03.2015 15:30 FC Augsburg 0 : 2 FSV Mainz
14.03.2015 15:30 Hoffenheim 3 : 0 Hamburger SV
14.03.2015 15:30 Hertha Berlin 2 : 2 Schalke 04
14.03.2015 15:30 Werder Brema 0 : 4 Bayern Monachium
14.03.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 4 : 0 SC Paderborn
13.03.2015 20:30 Bayer Leverkusen 4 : 0 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.03.2015 17:30 SC Paderborn 0 : 3 Bayer Leverkusen
08.03.2015 15:30 1.FC Koeln 4 : 2 Eintracht Frankfurt
07.03.2015 18:30 FSV Mainz 2 : 2 Borussia M'gladbach
07.03.2015 15:30 Schalke 04 3 : 1 Hoffenheim
07.03.2015 15:30 FC Augsburg 1 : 0 VfL Wolfsburg
07.03.2015 15:30 Hannover 96 1 : 3 Bayern Monachium
07.03.2015 15:30 SC Freiburg 0 : 1 Werder Brema
07.03.2015 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Borussia Dortmund
06.03.2015 20:30 VfB Stuttgart 0 : 0 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.03.2015 17:30 Werder Brema 3 : 5 VfL Wolfsburg
01.03.2015 15:30 Borussia M'gladbach 2 : 0 SC Paderborn
28.02.2015 18:30 Eintracht Frankfurt 2 : 1 Hamburger SV
28.02.2015 15:30 Borussia Dortmund 3 : 0 Schalke 04
28.02.2015 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 0 SC Freiburg
28.02.2015 15:30 Hoffenheim 2 : 0 FSV Mainz
28.02.2015 15:30 Hannover 96 1 : 1 VfB Stuttgart
28.02.2015 15:30 Hertha Berlin 1 : 0 FC Augsburg
27.02.2015 20:30 Bayern Monachium 4 : 1 1.FC Koeln
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.02.2015 17:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Hertha Berlin
22.02.2015 15:30 Hamburger SV 1 : 1 Borussia M'gladbach
21.02.2015 18:30 1.FC Koeln 1 : 1 Hannover 96
21.02.2015 15:30 Schalke 04 1 : 1 Werder Brema
21.02.2015 15:30 FSV Mainz 3 : 1 Eintracht Frankfurt
21.02.2015 15:30 FC Augsburg 2 : 2 Bayer Leverkusen
21.02.2015 15:30 SC Freiburg 1 : 1 Hoffenheim
21.02.2015 15:30 SC Paderborn 0 : 6 Bayern Monachium
20.02.2015 20:30 VfB Stuttgart 2 : 3 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.02.2015 17:30 Hannover 96 1 : 2 SC Paderborn
15.02.2015 15:30 Hertha Berlin 0 : 2 SC Freiburg
14.02.2015 18:30 Eintracht Frankfurt 1 : 0 Schalke 04
14.02.2015 15:30 Bayern Monachium 8 : 0 Hamburger SV
14.02.2015 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 0 1.FC Koeln
14.02.2015 15:30 Hoffenheim 2 : 1 VfB Stuttgart
14.02.2015 15:30 Werder Brema 3 : 2 FC Augsburg
13.02.2015 20:30 Borussia Dortmund 4 : 2 FSV Mainz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.02.2015 17:30 FC Augsburg 2 : 2 Eintracht Frankfurt
08.02.2015 15:30 Werder Brema 2 : 1 Bayer Leverkusen
07.02.2015 18:30 Hamburger SV 2 : 1 Hannover 96
07.02.2015 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 Hoffenheim
07.02.2015 15:30 FSV Mainz 0 : 2 Hertha Berlin
07.02.2015 15:30 SC Freiburg 0 : 3 Borussia Dortmund
07.02.2015 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 Bayern Monachium
07.02.2015 15:30 1.FC Koeln 0 : 0 SC Paderborn
06.02.2015 20:30 Schalke 04 1 : 0 Borussia M'gladbach
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.02.2015 20:00 Borussia Dortmund 0 : 1 FC Augsburg
04.02.2015 20:00 Hoffenheim 1 : 2 Werder Brema
04.02.2015 20:00 Hertha Berlin 0 : 1 Bayer Leverkusen
04.02.2015 20:00 1.FC Koeln 0 : 0 VfB Stuttgart
04.02.2015 20:00 SC Paderborn 0 : 3 Hamburger SV
03.02.2015 20:00 Bayern Monachium 1 : 1 Schalke 04
03.02.2015 20:00 Borussia M'gladbach 1 : 0 SC Freiburg
03.02.2015 20:00 Hannover 96 1 : 1 FSV Mainz
03.02.2015 20:00 Eintracht Frankfurt 1 : 1 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.02.2015 17:30 FC Augsburg 3 : 1 Hoffenheim
01.02.2015 15:30 Werder Brema 2 : 0 Hertha Berlin
31.01.2015 18:30 Bayer Leverkusen 0 : 0 Borussia Dortmund
31.01.2015 15:30 FSV Mainz 5 : 0 SC Paderborn
31.01.2015 15:30 SC Freiburg 4 : 1 Eintracht Frankfurt
31.01.2015 15:30 VfB Stuttgart 0 : 1 Borussia M'gladbach
31.01.2015 15:30 Hamburger SV 0 : 2 1.FC Koeln
30.01.2015 20:30 VfL Wolfsburg 4 : 1 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.12.2014 17:30 SC Freiburg 2 : 2 Hannover 96
21.12.2014 15:30 Hertha Berlin 0 : 5 Hoffenheim
20.12.2014 18:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 1.FC Koeln
20.12.2014 15:30 Schalke 04 0 : 0 Hamburger SV
20.12.2014 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 Eintracht Frankfurt
20.12.2014 15:30 FC Augsburg 2 : 1 Borussia M'gladbach
20.12.2014 15:30 Werder Brema 2 : 1 Borussia Dortmund
20.12.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 0 SC Paderborn
19.12.2014 20:30 FSV Mainz 1 : 2 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.12.2014 20:00 SC Paderborn 1 : 2 Schalke 04
17.12.2014 20:00 Eintracht Frankfurt 4 : 4 Hertha Berlin
17.12.2014 20:00 Hoffenheim 0 : 1 Bayer Leverkusen
17.12.2014 20:00 Borussia M'gladbach 4 : 1 Werder Brema
17.12.2014 20:00 Borussia Dortmund 2 : 2 VfL Wolfsburg
16.12.2014 20:00 1.FC Koeln 0 : 0 FSV Mainz
16.12.2014 20:00 Hamburger SV 0 : 1 VfB Stuttgart
16.12.2014 20:00 Hannover 96 2 : 0 FC Augsburg
16.12.2014 20:00 Bayern Monachium 2 : 0 SC Freiburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.12.2014 17:30 VfL Wolfsburg 1 : 1 SC Paderborn
14.12.2014 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 Borussia M'gladbach
13.12.2014 18:30 FSV Mainz 1 : 1 VfB Stuttgart
13.12.2014 15:30 SC Freiburg 0 : 0 Hamburger SV
13.12.2014 15:30 Werder Brema 3 : 3 Hannover 96
13.12.2014 15:30 Hertha Berlin 1 : 0 Borussia Dortmund
13.12.2014 15:30 FC Augsburg 0 : 4 Bayern Monachium
13.12.2014 15:30 Schalke 04 1 : 2 1.FC Koeln
12.12.2014 20:30 Hoffenheim 3 : 2 Eintracht Frankfurt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.12.2014 17:30 Eintracht Frankfurt 5 : 2 Werder Brema
07.12.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 2 FSV Mainz
06.12.2014 18:30 Bayern Monachium 1 : 0 Bayer Leverkusen
06.12.2014 15:30 SC Paderborn 1 : 1 SC Freiburg
06.12.2014 15:30 1.FC Koeln 1 : 2 FC Augsburg
06.12.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 4 Schalke 04
06.12.2014 15:30 Hannover 96 1 : 3 VfL Wolfsburg
06.12.2014 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 2 Hertha Berlin
06.12.2014 15:30 SC Paderborn 1 : 1 SC Freiburg
05.12.2014 20:30 Borussia Dortmund 1 : 0 Hoffenheim
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.12.2014 15:30 Hertha Berlin 0 : 1 Bayern Monachium
30.11.2014 17:30 Eintracht Frankfurt 2 : 0 Borussia Dortmund
30.11.2014 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 0 Borussia M'gladbach
29.11.2014 18:30 Hoffenheim 4 : 3 Hannover 96
29.11.2014 15:30 FC Augsburg 3 : 1 Hamburger SV
29.11.2014 15:30 Bayer Leverkusen 5 : 1 1.FC Koeln
29.11.2014 15:30 Schalke 04 4 : 1 FSV Mainz
29.11.2014 15:30 Werder Brema 4 : 0 SC Paderborn
28.11.2014 20:30 SC Freiburg 1 : 4 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.11.2014 17:30 VfB Stuttgart 0 : 1 FC Augsburg
23.11.2014 15:30 Hamburger SV 2 : 0 Werder Brema
22.11.2014 18:30 1.FC Koeln 1 : 2 Hertha Berlin
22.11.2014 15:30 FSV Mainz 2 : 2 SC Freiburg
22.11.2014 15:30 Bayern Monachium 4 : 0 Hoffenheim
22.11.2014 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 3 Eintracht Frankfurt
22.11.2014 15:30 Hannover 96 1 : 3 Bayer Leverkusen
22.11.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 2 Borussia Dortmund
22.11.2014 15:30 Schalke 04 3 : 2 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 17:30 Borussia Dortmund 1 : 0 Borussia M'gladbach
09.11.2014 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 0 Hamburger SV
08.11.2014 18:30 Werder Brema 2 : 0 VfB Stuttgart
08.11.2014 15:30 Bayer Leverkusen 0 : 0 FSV Mainz
08.11.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 0 : 4 Bayern Monachium
08.11.2014 15:30 FC Augsburg 3 : 0 SC Paderborn
08.11.2014 15:30 SC Freiburg 2 : 0 Schalke 04
08.11.2014 15:30 Hoffenheim 3 : 4 1.FC Koeln
07.11.2014 20:30 Hertha Berlin 0 : 2 Hannover 96
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.11.2014 17:30 1.FC Koeln 0 : 1 SC Freiburg
02.11.2014 17:30 SC Paderborn 3 : 1 Hertha Berlin
02.11.2014 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 1 1899 Hoffenheim
01.11.2014 18:30 Bayern Monachium 2 : 1 Borussia Dortmund
01.11.2014 15:30 FSV Mainz 1 : 2 Werder Brema
01.11.2014 15:30 Hannover 96 1 : 0 Eintracht Frankfurt
01.11.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 4 VfL Wolfsburg
01.11.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 0 Bayer Leverkusen
31.10.2014 20:30 Schalke 04 1 : 0 FC Augsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 17:30 Borussia M'gladbach 0 : 0 Bayern Monachium
26.10.2014 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 FSV Mainz
25.10.2014 18:30 Bayer Leverkusen 1 : 0 Schalke 04
25.10.2014 15:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Hannover 96
25.10.2014 15:30 FC Augsburg - : - SC Freiburg
25.10.2014 15:30 1899 Hoffenheim 1 : 0 SC Paderborn
25.10.2014 15:30 Hertha Berlin 3 : 0 Hamburger SV
25.10.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 4 : 5 VfB Stuttgart
24.10.2014 20:30 Werder Brema 0 : 1 1.FC Koeln
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.10.2014 17:30 SC Paderborn 3 : 1 Eintracht Frankfurt
19.10.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 1 Hoffenheim
18.10.2014 18:30 Schalke 04 2 : 0 Hertha Berlin
18.10.2014 15:30 Bayern Monachium 6 : 0 Werder Brema
18.10.2014 15:30 FSV Mainz 2 : 1 FC Augsburg
18.10.2014 15:30 Hannover 96 0 : 3 Borussia M'gladbach
18.10.2014 15:30 SC Freiburg 1 : 2 VfL Wolfsburg
18.10.2014 15:30 VfB Stuttgart 3 : 3 Bayer Leverkusen
18.10.2014 15:30 1.FC Koeln 2 : 1 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 17:00 Borussia M'gladbach 1 : 1 FSV Mainz
05.10.2014 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 0 FC Augsburg
04.10.2014 18:30 Eintracht Frankfurt 3 : 2 1.FC Koeln
04.10.2014 15:30 Bayern Monachium 4 : 0 Hannover 96
04.10.2014 15:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Hamburger SV
04.10.2014 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 2 SC Paderborn
04.10.2014 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 1 Schalke 04
04.10.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 SC Freiburg
03.10.2014 20:30 Hertha Berlin 3 : 2 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2014 17:30 Hamburger SV 1 : 2 Eintracht Frankfurt
28.09.2014 15:30 FC Augsburg 1 : 0 Hertha Berlin
27.09.2014 18:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Werder Brema
27.09.2014 15:30 Schalke 04 2 : 1 Borussia Dortmund
27.09.2014 15:30 SC Freiburg 0 : 0 Bayer Leverkusen
27.09.2014 15:30 VfB Stuttgart 1 : 0 Hannover 96
27.09.2014 15:30 1.FC Koeln 0 : 2 Bayern Monachium
27.09.2014 15:30 SC Paderborn 1 : 2 Borussia M'gladbach
26.09.2014 20:30 FSV Mainz 0 : 0 1899 Hoffenheim
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.09.2014 20:00 Borussia Dortmund 2 : 2 VfB Stuttgart
24.09.2014 20:00 Bayer Leverkusen 1 : 0 FC Augsburg
24.09.2014 20:00 Borussia M'gladbach 1 : 0 Hamburger SV
24.09.2014 20:00 Hannover 96 1 : 0 1.FC Koeln
24.09.2014 20:00 Hertha Berlin 1 : 0 VfL Wolfsburg
23.09.2014 20:00 Bayern Monachium 4 : 0 SC Paderborn
23.09.2014 20:00 1899 Hoffenheim 3 : 3 SC Freiburg
23.09.2014 20:00 Werder Brema 0 : 3 Schalke 04
23.09.2014 20:00 Eintracht Frankfurt 2 : 2 FSV Mainz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 17:30 1.FC Koeln 0 : 0 Borussia M'gladbach
21.09.2014 15:30 VfL Wolfsburg 4 : 1 Bayer Leverkusen
20.09.2014 18:30 FSV Mainz 2 : 0 Borussia Dortmund
20.09.2014 15:30 Schalke 04 2 : 2 Eintracht Frankfurt
20.09.2014 15:30 FC Augsburg 4 : 2 Werder Brema
20.09.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1899 Hoffenheim
20.09.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Bayern Monachium
20.09.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 0 Hannover 96
19.09.2014 20:30 SC Freiburg 2 : 2 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.09.2014 17:30 Hannover 96 2 : 0 Hamburger SV
14.09.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 0 : 1 FC Augsburg
13.09.2014 18:30 Borussia M'gladbach 4 : 1 Schalke 04
13.09.2014 15:30 Bayern Monachium 2 : 0 VfB Stuttgart
13.09.2014 15:30 Borussia Dortmund 3 : 1 SC Freiburg
13.09.2014 15:30 1899 Hoffenheim 1 : 1 VfL Wolfsburg
13.09.2014 15:30 Hertha Berlin 1 : 3 FSV Mainz
13.09.2014 15:30 SC Paderborn 0 : 0 1.FC Koeln
12.09.2014 20:30 Bayer Leverkusen 3 : 3 Werder Brema
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 17:30 SC Freiburg 0 : 0 Borussia M'gladbach
31.08.2014 15:30 FSV Mainz 0 : 0 Hannover 96
30.08.2014 18:30 Schalke 04 1 : 1 Bayern Monachium
30.08.2014 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 2 Hertha Berlin
30.08.2014 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 2 Eintracht Frankfurt
30.08.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 1899 Hoffenheim
30.08.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1.FC Koeln
30.08.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 3 SC Paderborn
29.08.2014 20:30 FC Augsburg 2 : 3 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.08.2014 17:30 Borussia M'gladbach 1 : 1 VfB Stuttgart
24.08.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 2 FSV Mainz
23.08.2014 18:30 Borussia Dortmund 0 : 2 Bayer Leverkusen
23.08.2014 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 0 FC Augsburg
23.08.2014 15:30 Hannover 96 2 : 1 Schalke 04
23.08.2014 15:30 Hertha Berlin 2 : 2 Werder Brema
23.08.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 0 SC Freiburg
23.08.2014 15:30 1.FC Koeln 0 : 0 Hamburger SV
22.08.2014 20:30 Bayern Monachium 2 : 1 VfL Wolfsburg
drużyna mecze bramki punkty
1. Bayern Monachium 30 73:17 70
2. RB Lipsk 30 56:31 62
3. Borussia Dortmund 30 65:35 56
4. Hoffenheim 30 57:32 55
5. Hertha Berlin 30 38:35 46
6. SC Freiburg 30 38:52 44
7. Werder Brema 30 50:51 42
8. 1.FC Koeln 30 43:37 41
9. Eintracht Frankfurt 30 32:34 41
10. Borussia M'gladbach 30 39:44 39
11. Schalke 04 30 39:35 38
12. Bayer Leverkusen 30 43:46 36
13. FSV Mainz 30 39:49 33
14. VfL Wolfsburg 30 30:43 33
15. Hamburger SV 30 30:55 33
16. FC Augsburg 30 29:49 32
17. Ingolstadt 30 33:54 28
18. Darmstadt 30 23:58 21

Wyniki

Tabele

<Premier League>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.05.2017 21:00 Watford FC - : - Liverpool
30.04.2017 17:30 Tottenham - : - Arsenal
30.04.2017 15:05 Everton - : - Chelsea
30.04.2017 15:05 Middlesbrough - : - Manchester City
30.04.2017 13:00 Manchester United - : - Swansea City
29.04.2017 18:30 Crystal Palace - : - Burnley FC
29.04.2017 16:00 Southampton - : - Hull City
29.04.2017 16:00 Stoke - : - West Ham United
29.04.2017 16:00 Sunderland - : - AFC Bournemouth
29.04.2017 16:00 West Bromwich Albion - : - Leicester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.05.2017 20:45 Leicester City - : - Tottenham
16.05.2017 21:00 Manchester City - : - West Bromwich Albion
16.05.2017 20:45 Arsenal - : - Sunderland
25.04.2017 20:45 Chelsea - : - Southampton
23.04.2017 17:30 Liverpool 1 : 2 Crystal Palace
23.04.2017 15:15 Burnley FC 0 : 2 Manchester United
22.04.2017 16:00 AFC Bournemouth 4 : 0 Middlesbrough
22.04.2017 16:00 Hull City 2 : 0 Watford FC
22.04.2017 16:00 Swansea City 2 : 0 Stoke City
22.04.2017 16:00 West Ham United 0 : 0 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.04.2017 21:00 Middlesbrough 1 : 2 Arsenal
16.04.2017 17:00 Manchester United 2 : 0 Chelsea
16.04.2017 14:30 West Bromwich Albion 0 : 1 Liverpool
15.04.2017 18:30 Southampton 0 : 3 Manchester City
15.04.2017 16:00 Crystal Palace 2 : 2 Leicester City
15.04.2017 16:00 Everton 3 : 1 Burnley FC
15.04.2017 16:00 Stoke City 3 : 1 Hull City
15.04.2017 16:00 Sunderland 2 : 2 West Ham United
15.04.2017 16:00 Watford FC 1 : 0 Swansea City
15.04.2017 13:30 Tottenham 4 : 0 AFC Bournemouth
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.04.2017 21:00 Crystal Palace 3 : 0 Arsenal
09.04.2017 17:00 Everton 4 : 2 Leicester City
09.04.2017 14:30 Sunderland 0 : 3 Manchester United
08.04.2017 18:30 AFC Bournemouth 1 : 3 Chelsea
08.04.2017 16:00 Manchester City 3 : 1 Hull City
08.04.2017 16:00 Middlesbrough 0 : 0 Burnley FC
08.04.2017 16:00 Stoke 1 : 2 Liverpool
08.04.2017 16:00 West Bromwich Albion 0 : 1 Southampton
08.04.2017 16:00 West Ham United 1 : 0 Swansea City
08.04.2017 13:30 Tottenham 4 : 0 Watford FC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.04.2017 21:00 Chelsea 2 : 1 Manchester City
05.04.2017 21:00 Liverpool 2 : 2 AFC Bournemouth
05.04.2017 20:45 Arsenal 3 : 0 West Ham United
05.04.2017 20:45 Hull City 4 : 2 Middlesbrough
05.04.2017 20:45 Southampton 3 : 1 Crystal Palace
05.04.2017 20:45 Swansea City 1 : 3 Tottenham
04.04.2017 21:00 Manchester United 1 : 1 Everton
04.04.2017 20:45 Burnley FC 1 : 0 Stoke
04.04.2017 20:45 Leicester City 2 : 0 Sunderland
04.04.2017 20:45 Watford FC 2 : 0 West Bromwich Albion
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.04.2017 17:00 Arsenal 2 : 2 Manchester City
02.04.2017 14:30 Swansea City 0 : 0 Middlesbrough
01.04.2017 18:30 Southampton 0 : 0 AFC Bournemouth
01.04.2017 16:00 Burnley FC 0 : 2 Tottenham
01.04.2017 16:00 Chelsea 1 : 2 Crystal Palace
01.04.2017 16:00 Hull City 2 : 1 West Ham United
01.04.2017 16:00 Leicester City 2 : 0 Stoke City
01.04.2017 16:00 Manchester United 0 : 0 West Bromwich Albion
01.04.2017 16:00 Watford FC 1 : 0 Sunderland
01.04.2017 13:30 Liverpool 3 : 1 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.03.2017 17:30 Manchester City 1 : 1 Liverpool
19.03.2017 15:15 Tottenham 2 : 1 Southampton
19.03.2017 13:00 Middlesbrough 1 : 3 Manchester United
18.03.2017 18:30 AFC Bournemouth 2 : 0 Swansea City
18.03.2017 16:00 Crystal Palace 1 : 0 Watford FC
18.03.2017 16:00 Everton 4 : 0 Hull City
18.03.2017 16:00 Stoke City 1 : 2 Chelsea
18.03.2017 16:00 Sunderland 0 : 0 Burnley FC
18.03.2017 16:00 West Ham United 2 : 3 Leicester City
18.03.2017 13:30 West Bromwich Albion 3 : 1 Arsenal
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.04.2017 21:00 Crystal Palace - : - Tottenham
26.04.2017 20:45 Arsenal - : - Leicester City
26.04.2017 20:45 Middlesbrough - : - Sunderland
12.03.2017 17:00 Liverpool 2 : 1 Burnley FC
11.03.2017 16:00 AFC Bournemouth 3 : 2 West Ham United
11.03.2017 16:00 Everton 3 : 0 West Bromwich Albion
11.03.2017 16:00 Hull City 2 : 1 Swansea City
08.03.2017 21:00 Manchester City 0 : 0 Stoke City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.03.2017 21:00 West Ham United 1 : 2 Chelsea
05.03.2017 17:00 Sunderland 0 : 2 Manchester City
05.03.2017 14:30 Tottenham 3 : 2 Everton
04.03.2017 18:30 Liverpool 3 : 1 Arsenal
04.03.2017 16:00 Leicester City 3 : 1 Hull City
04.03.2017 16:00 Stoke City 2 : 0 Middlesbrough
04.03.2017 16:00 Swansea City 3 : 2 Burnley FC
04.03.2017 16:00 Watford FC 3 : 4 Southampton
04.03.2017 16:00 West Bromwich Albion 0 : 2 Crystal Palace
04.03.2017 13:30 Manchester United 1 : 1 AFC Bournemouth
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.04.2017 21:00 Manchester City - : - Manchester United
27.02.2017 21:00 Leicester City 3 : 1 Liverpool
26.02.2017 14:30 Tottenham 4 : 0 Stoke City
25.02.2017 18:30 Watford FC 1 : 1 West Ham United
25.02.2017 16:00 Chelsea 3 : 1 Swansea City
25.02.2017 16:00 Crystal Palace 1 : 0 Middlesbrough
25.02.2017 16:00 Everton 2 : 0 Sunderland
25.02.2017 16:00 Hull City 1 : 1 Burnley FC
25.02.2017 16:00 West Bromwich Albion 2 : 1 AFC Bournemouth
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.02.2017 21:00 AFC Bournemouth 0 : 2 Manchester City
12.02.2017 17:00 Swansea City 2 : 0 Leicester City
12.02.2017 14:30 Burnley FC 1 : 1 Chelsea
11.02.2017 18:30 Liverpool 2 : 0 Tottenham
11.02.2017 16:00 Manchester United 2 : 0 Watford FC
11.02.2017 16:00 Middlesbrough 0 : 0 Everton
11.02.2017 16:00 Stoke City 1 : 0 Crystal Palace
11.02.2017 16:00 Sunderland 0 : 4 Southampton
11.02.2017 16:00 West Ham United 2 : 2 West Bromwich Albion
11.02.2017 13:30 Arsenal 2 : 0 Hull City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.02.2017 17:00 Leicester City 0 : 3 Manchester United
05.02.2017 14:30 Manchester City 2 : 1 Swansea City
04.02.2017 18:30 Tottenham 1 : 0 Middlesbrough
04.02.2017 16:00 Crystal Palace 0 : 4 Sunderland
04.02.2017 16:00 Everton 6 : 3 AFC Bournemouth
04.02.2017 16:00 Hull City 2 : 0 Liverpool
04.02.2017 16:00 Southampton 1 : 3 West Ham United
04.02.2017 16:00 Watford FC 2 : 1 Burnley FC
04.02.2017 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Stoke City
04.02.2017 13:30 Chelsea 3 : 1 Arsenal
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.02.2017 21:00 Manchester United 0 : 0 Hull City
01.02.2017 21:00 Stoke City 1 : 1 Everton
01.02.2017 20:45 West Ham United 0 : 4 Manchester City
31.01.2017 21:00 Liverpool 1 : 1 Chelsea
31.01.2017 20:45 Arsenal 1 : 2 Watford FC
31.01.2017 20:45 AFC Bournemouth 0 : 2 Crystal Palace
31.01.2017 20:45 Burnley FC 1 : 0 Leicester City
31.01.2017 20:45 Middlesbrough 1 : 1 West Bromwich Albion
31.01.2017 20:45 Sunderland 0 : 0 Tottenham
31.01.2017 20:45 Swansea City 2 : 1 Southampton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.01.2017 17:30 Chelsea 2 : 0 Hull City
22.01.2017 15:15 Arsenal 2 : 1 Burnley FC
22.01.2017 13:00 Southampton 3 : 0 Leicester City
21.01.2017 18:30 Manchester City 2 : 2 Tottenham
21.01.2017 16:00 AFC Bournemouth 2 : 2 Watford FC
21.01.2017 16:00 Crystal Palace 0 : 1 Everton
21.01.2017 16:00 Middlesbrough 1 : 3 West Ham United
21.01.2017 16:00 Stoke City 1 : 1 Manchester United
21.01.2017 16:00 West Bromwich Albion 2 : 0 Sunderland
21.01.2017 13:30 Liverpool 2 : 3 Swansea City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.01.2017 17:00 Manchester United 1 : 1 Liverpool
15.01.2017 14:30 Everton 4 : 0 Manchester City
14.01.2017 18:30 Leicester City 0 : 3 Chelsea
14.01.2017 16:00 Burnley FC 1 : 0 Southampton
14.01.2017 16:00 Hull City 3 : 1 AFC Bournemouth
14.01.2017 16:00 Sunderland 1 : 3 Stoke City
14.01.2017 16:00 Swansea City 0 : 4 Arsenal
14.01.2017 16:00 Watford FC 0 : 0 Middlesbrough
14.01.2017 16:00 West Ham United 3 : 0 Crystal Palace
14.01.2017 13:30 Tottenham 4 : 0 West Bromwich Albion
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.01.2017 21:00 Tottenham 2 : 0 Chelsea
03.01.2017 21:00 Crystal Palace 1 : 2 Swansea City
03.01.2017 21:00 Stoke City 2 : 0 Watford FC
03.01.2017 20:45 AFC Bournemouth 3 : 3 Arsenal
02.01.2017 16:00 Everton 3 : 0 Southampton
02.01.2017 16:00 Manchester City 2 : 1 Burnley FC
02.01.2017 16:00 Sunderland 2 : 2 Liverpool
02.01.2017 16:00 West Bromwich Albion 3 : 1 Hull City
02.01.2017 13:30 Middlesbrough 0 : 0 Leicester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.01.2017 17:00 Arsenal 2 : 0 Crystal Palace
01.01.2017 14:30 Watford FC 1 : 4 Tottenham
31.12.2016 18:30 Liverpool 1 : 0 Manchester City
31.12.2016 16:00 Burnley FC 4 : 1 Sunderland
31.12.2016 16:00 Chelsea 4 : 2 Stoke City
31.12.2016 16:00 Leicester City 1 : 0 West Ham United
31.12.2016 16:00 Manchester United 2 : 1 Middlesbrough
31.12.2016 16:00 Southampton 1 : 2 West Bromwich Albion
31.12.2016 16:00 Swansea City 0 : 3 AFC Bournemouth
30.12.2016 21:00 Hull City 2 : 2 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.12.2016 20:45 Southampton 1 : 4 Tottenham
27.12.2016 18:15 Liverpool 4 : 1 Stoke City
26.12.2016 18:15 Hull City 0 : 3 Manchester City
26.12.2016 16:00 Arsenal 1 : 0 West Bromwich Albion
26.12.2016 16:00 Burnley FC 1 : 0 Middlesbrough
26.12.2016 16:00 Chelsea 3 : 0 AFC Bournemouth
26.12.2016 16:00 Leicester City 0 : 2 Everton
26.12.2016 16:00 Manchester United 3 : 1 Sunderland
26.12.2016 16:00 Swansea City 1 : 4 West Ham United
26.12.2016 13:30 Watford FC 1 : 1 Crystal Palace
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.12.2016 21:00 Everton 0 : 1 Liverpool
18.12.2016 17:00 Manchester City 2 : 1 Arsenal
18.12.2016 17:00 Tottenham 2 : 1 Burnley FC
18.12.2016 14:30 AFC Bournemouth 1 : 3 Southampton
17.12.2016 18:30 West Bromwich Albion 0 : 2 Manchester United
17.12.2016 16:00 Middlesbrough 3 : 0 Swansea City
17.12.2016 16:00 Stoke City 2 : 2 Leicester City
17.12.2016 16:00 Sunderland 1 : 0 Watford FC
17.12.2016 16:00 West Ham United 1 : 0 Hull City
17.12.2016 13:30 Crystal Palace 0 : 1 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.12.2016 21:00 Crystal Palace 1 : 2 Manchester United
14.12.2016 21:00 Manchester City 2 : 0 Watford FC
14.12.2016 21:00 Stoke City 0 : 0 Southampton
14.12.2016 21:00 Tottenham 3 : 0 Hull City
14.12.2016 21:00 West Bromwich Albion 3 : 1 Swansea City
14.12.2016 20:45 Middlesbrough 0 : 3 Liverpool
14.12.2016 20:45 Sunderland 0 : 1 Chelsea
14.12.2016 20:45 West Ham United 1 : 0 Burnley FC
13.12.2016 20:45 AFC Bournemouth 1 : 0 Leicester City
13.12.2016 20:45 Everton 2 : 1 Arsenal
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.12.2016 17:30 Liverpool 2 : 2 West Ham United
11.12.2016 15:15 Manchester United 1 : 0 Tottenham
11.12.2016 15:15 Southampton 1 : 0 Middlesbrough
11.12.2016 13:00 Chelsea 1 : 0 West Bromwich Albion
10.12.2016 18:30 Leicester City 4 : 2 Manchester City
10.12.2016 16:00 Arsenal 3 : 1 Stoke City
10.12.2016 16:00 Burnley FC 3 : 2 AFC Bournemouth
10.12.2016 16:00 Hull City 3 : 3 Crystal Palace
10.12.2016 16:00 Swansea City 3 : 0 Sunderland
10.12.2016 13:30 Watford FC 3 : 2 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.12.2016 21:00 Middlesbrough 1 : 0 Hull City
04.12.2016 17:00 Everton 1 : 1 Manchester United
04.12.2016 14:30 AFC Bournemouth 4 : 3 Liverpool
03.12.2016 18:30 West Ham United 1 : 5 Arsenal
03.12.2016 16:00 Crystal Palace 3 : 0 Southampton
03.12.2016 16:00 Stoke City 2 : 0 Burnley FC
03.12.2016 16:00 Sunderland 2 : 1 Leicester City
03.12.2016 16:00 Tottenham 5 : 0 Swansea City
03.12.2016 16:00 West Bromwich Albion 3 : 1 Watford FC
03.12.2016 13:30 Manchester City 1 : 3 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.11.2016 17:30 Manchester United 1 : 1 West Ham United
27.11.2016 17:30 Southampton 1 : 0 Everton
27.11.2016 15:15 Arsenal 3 : 1 AFC Bournemouth
27.11.2016 13:00 Watford FC 0 : 1 Stoke City
26.11.2016 16:00 Hull City 1 : 1 West Bromwich Albion
26.11.2016 16:00 Leicester City 2 : 2 Middlesbrough
26.11.2016 16:00 Liverpool 2 : 0 Sunderland
26.11.2016 16:00 Swansea City 5 : 4 Crystal Palace
26.11.2016 13:30 Burnley FC 1 : 2 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.11.2016 21:00 West Bromwich Albion 4 : 0 Burnley FC
20.11.2016 17:00 Middlesbrough 0 : 1 Chelsea
19.11.2016 18:30 Tottenham 3 : 2 West Ham United
19.11.2016 16:00 Crystal Palace 1 : 2 Manchester City
19.11.2016 16:00 Everton 1 : 1 Swansea City
19.11.2016 16:00 Southampton 0 : 0 Liverpool
19.11.2016 16:00 Stoke City 0 : 1 AFC Bournemouth
19.11.2016 16:00 Sunderland 3 : 0 Hull City
19.11.2016 16:00 Watford FC 2 : 1 Leicester City
19.11.2016 13:30 Manchester United 1 : 1 Arsenal
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.11.2016 17:30 Leicester City 1 : 2 West Bromwich Albion
06.11.2016 16:00 Swansea City 1 : 3 Manchester United
06.11.2016 15:15 Hull City 2 : 1 Southampton
06.11.2016 15:15 Liverpool 6 : 1 Watford FC
06.11.2016 13:00 Arsenal 1 : 1 Tottenham
05.11.2016 18:30 Chelsea 5 : 0 Everton
05.11.2016 16:00 AFC Bournemouth 1 : 2 Sunderland
05.11.2016 16:00 Burnley FC 3 : 2 Crystal Palace
05.11.2016 16:00 Manchester City 1 : 1 Middlesbrough
05.11.2016 16:00 West Ham United 1 : 1 Stoke City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.10.2016 21:00 Stoke City 3 : 1 Swansea City
30.10.2016 17:00 Southampton 0 : 2 Chelsea
30.10.2016 14:30 Everton 2 : 0 West Ham United
29.10.2016 18:30 Crystal Palace 2 : 4 Liverpool
29.10.2016 16:00 Manchester United 0 : 0 Burnley FC
29.10.2016 16:00 Middlesbrough 2 : 0 AFC Bournemouth
29.10.2016 16:00 Tottenham 1 : 1 Leicester City
29.10.2016 16:00 Watford FC 1 : 0 Hull City
29.10.2016 16:00 West Bromwich Albion 0 : 4 Manchester City
29.10.2016 13:30 Sunderland 1 : 4 Arsenal
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.10.2016 17:00 Chelsea 4 : 0 Manchester United
23.10.2016 14:30 Manchester City 1 : 1 Southampton
22.10.2016 18:30 Liverpool 2 : 1 West Bromwich Albion
22.10.2016 16:00 Arsenal 0 : 0 Middlesbrough
22.10.2016 16:00 Burnley FC 2 : 1 Everton
22.10.2016 16:00 Hull City 0 : 2 Stoke City
22.10.2016 16:00 Leicester City 3 : 1 Crystal Palace
22.10.2016 16:00 Swansea City 0 : 0 Watford FC
22.10.2016 16:00 West Ham United 1 : 0 Sunderland
22.10.2016 13:30 AFC Bournemouth 0 : 0 Tottenham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.10.2016 21:00 Liverpool 0 : 0 Manchester United
16.10.2016 17:00 Southampton 3 : 1 Burnley FC
16.10.2016 14:30 Middlesbrough 0 : 1 Watford FC
15.10.2016 18:30 Crystal Palace 0 : 1 West Ham United
15.10.2016 16:00 Arsenal 3 : 2 Swansea City
15.10.2016 16:00 AFC Bournemouth 6 : 1 Hull City
15.10.2016 16:00 Manchester City 1 : 1 Everton
15.10.2016 16:00 Stoke City 2 : 0 Sunderland
15.10.2016 16:00 West Bromwich Albion 1 : 1 Tottenham
15.10.2016 13:30 Chelsea 3 : 0 Leicester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.10.2016 17:30 Burnley FC 0 : 1 Arsenal
02.10.2016 15:15 Leicester City 0 : 0 Southampton
02.10.2016 13:00 Tottenham 2 : 0 Manchester City
02.10.2016 13:00 Manchester United 1 : 1 Stoke City
01.10.2016 16:00 Hull City 0 : 2 Chelsea
01.10.2016 16:00 Watford FC 2 : 2 AFC Bournemouth
01.10.2016 16:00 West Ham United 1 : 1 Middlesbrough
01.10.2016 13:30 Swansea City 1 : 2 Liverpool
30.09.2016 21:00 Everton 1 : 1 Crystal Palace
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.09.2016 21:00 Burnley FC 2 : 0 Watford FC
25.09.2016 17:00 West Ham United 0 : 3 Southampton
24.09.2016 18:30 Arsenal 3 : 0 Chelsea
24.09.2016 16:00 AFC Bournemouth 1 : 0 Everton
24.09.2016 16:00 Liverpool 5 : 1 Hull City
24.09.2016 16:00 Middlesbrough 1 : 2 Tottenham
24.09.2016 16:00 Stoke City 1 : 1 West Bromwich Albion
24.09.2016 16:00 Sunderland 2 : 3 Crystal Palace
24.09.2016 16:00 Swansea City 1 : 3 Manchester City
24.09.2016 13:30 Manchester United 4 : 1 Leicester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.09.2016 17:30 Tottenham 1 : 0 Sunderland
18.09.2016 15:15 Crystal Palace 4 : 1 Stoke City
18.09.2016 15:15 Southampton 1 : 0 Swansea City
18.09.2016 13:00 Watford FC 3 : 1 Manchester United
17.09.2016 18:30 Everton 3 : 1 Middlesbrough
17.09.2016 16:00 Hull City 1 : 4 Arsenal
17.09.2016 16:00 Leicester City 3 : 0 Burnley FC
17.09.2016 16:00 Manchester City 4 : 0 AFC Bournemouth
17.09.2016 16:00 West Bromwich Albion 4 : 2 West Ham United
16.09.2016 21:00 Chelsea 1 : 2 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12.09.2016 21:00 Sunderland 0 : 3 Everton
11.09.2016 17:00 Swansea City 2 : 2 Chelsea
10.09.2016 18:30 Liverpool 4 : 1 Leicester City
10.09.2016 16:00 Arsenal 2 : 1 Southampton
10.09.2016 16:00 AFC Bournemouth 1 : 0 West Bromwich Albion
10.09.2016 16:00 Burnley FC 1 : 1 Hull City
10.09.2016 16:00 Middlesbrough 1 : 2 Crystal Palace
10.09.2016 16:00 Stoke City 0 : 4 Tottenham
10.09.2016 16:00 West Ham United 2 : 4 Watford FC
10.09.2016 13:30 Manchester United 1 : 2 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.08.2016 17:00 Manchester City 3 : 1 West Ham United
28.08.2016 14:30 West Bromwich Albion 0 : 0 Middlesbrough
27.08.2016 18:30 Hull City 0 : 1 Manchester United
27.08.2016 16:00 Chelsea 3 : 0 Burnley FC
27.08.2016 16:00 Crystal Palace 1 : 1 AFC Bournemouth
27.08.2016 16:00 Everton 1 : 0 Stoke City
27.08.2016 16:00 Leicester City 2 : 1 Swansea City
27.08.2016 16:00 Southampton 1 : 1 Sunderland
27.08.2016 16:00 Watford FC 1 : 3 Arsenal
27.08.2016 13:30 Tottenham 1 : 1 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.08.2016 17:00 West Ham United 1 : 0 AFC Bournemouth
21.08.2016 14:30 Sunderland 1 : 2 Middlesbrough
20.08.2016 18:30 Leicester City 0 : 0 Arsenal
20.08.2016 16:00 Burnley FC 2 : 0 Liverpool
20.08.2016 16:00 Swansea City 0 : 2 Hull City
20.08.2016 16:00 Tottenham 1 : 0 Crystal Palace
20.08.2016 16:00 Watford FC 1 : 2 Chelsea
20.08.2016 16:00 West Bromwich Albion 1 : 2 Everton
20.08.2016 13:30 Stoke City 1 : 4 Manchester City
19.08.2016 21:00 Manchester United 2 : 0 Southampton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.08.2016 21:00 Chelsea 2 : 1 West Ham United
14.08.2016 17:00 Arsenal 3 : 4 Liverpool
14.08.2016 14:30 AFC Bournemouth 1 : 3 Manchester United
13.08.2016 18:30 Manchester City 2 : 1 Sunderland
13.08.2016 16:00 Burnley FC 0 : 1 Swansea City
13.08.2016 16:00 Crystal Palace 0 : 1 West Bromwich Albion
13.08.2016 16:00 Everton 1 : 1 Tottenham
13.08.2016 16:00 Middlesbrough 1 : 1 Stoke City
13.08.2016 16:00 Southampton 1 : 1 Watford FC
13.08.2016 13:30 Hull City 2 : 1 Leicester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.11.2015 17:15 Liverpool 1 : 0 Swansea City
29.11.2015 17:15 Norwich City 1 : 1 Arsenal Londyn
29.11.2015 15:05 West Ham United 1 : 1 West Bromwich Albion
29.11.2015 13:00 Tottenham 0 : 0 Chelsea
28.11.2015 18:30 Leicester City 1 : 1 Manchester United
28.11.2015 16:00 Aston Villa 2 : 3 Watford FC
28.11.2015 16:00 AFC Bournemouth 3 : 3 Everton
28.11.2015 16:00 Crystal Palace 5 : 1 Newcastle United
28.11.2015 16:00 Manchester City 3 : 1 Southampton
28.11.2015 16:00 Sunderland 2 : 0 Stoke City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.11.2015 21:00 Crystal Palace 0 : 1 Sunderland
22.11.2015 17:00 Tottenham 4 : 1 West Ham United
21.11.2015 18:00 Manchester City 1 : 4 Liverpool
21.11.2015 16:00 Chelsea 1 : 0 Norwich City
21.11.2015 16:00 Everton 4 : 0 Aston Villa
21.11.2015 16:00 Newcastle United 0 : 3 Leicester City
21.11.2015 16:00 Southampton 0 : 1 Stoke
21.11.2015 16:00 Swansea City 2 : 2 AFC Bournemouth
21.11.2015 16:00 West Bromwich Albion 2 : 1 Arsenal Londyn
21.11.2015 13:45 Watford FC 1 : 2 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.11.2015 17:00 Arsenal Londyn 1 : 1 Tottenham
08.11.2015 17:00 Liverpool 1 : 2 Crystal Palace
08.11.2015 14:30 Aston Villa 0 : 0 Manchester City
07.11.2015 18:30 Stoke 1 : 0 Chelsea
07.11.2015 16:00 Leicester City 2 : 1 Watford FC
07.11.2015 16:00 Manchester United 2 : 0 West Bromwich Albion
07.11.2015 16:00 Norwich City 1 : 0 Swansea City
07.11.2015 16:00 Sunderland 0 : 1 Southampton
07.11.2015 16:00 West Ham United 1 : 1 Everton
07.11.2015 13:45 AFC Bournemouth 0 : 1 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.11.2015 21:00 Tottenham 3 : 1 Aston Villa
01.11.2015 17:00 Southampton 2 : 0 AFC Bournemouth
01.11.2015 14:30 Everton 6 : 2 Sunderland
31.10.2015 16:00 West Bromwich Albion 2 : 3 Leicester City
31.10.2015 16:00 Watford FC 2 : 0 West Ham United
31.10.2015 16:00 Swansea City 0 : 3 Arsenal Londyn
31.10.2015 16:00 Newcastle United 0 : 0 Stoke City
31.10.2015 16:00 Manchester City 2 : 1 Norwich City
31.10.2015 16:00 Crystal Palace 0 : 0 Manchester United
31.10.2015 13:45 Chelsea 1 : 3 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.10.2015 17:15 Liverpool 1 : 1 Southampton
25.10.2015 15:05 AFC Bournemouth 1 : 5 Tottenham
25.10.2015 15:05 Manchester United 0 : 0 Manchester City
25.10.2015 13:00 Sunderland 3 : 0 Newcastle United
24.10.2015 18:30 Arsenal Londyn 2 : 1 Everton
24.10.2015 16:00 Aston Villa 1 : 2 Swansea City
24.10.2015 16:00 Leicester City 1 : 0 Crystal Palace
24.10.2015 16:00 Norwich City 0 : 1 West Bromwich Albion
24.10.2015 16:00 Stoke 0 : 2 Watford FC
24.10.2015 16:00 West Ham United 2 : 1 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.10.2015 21:00 Swansea City 0 : 1 Stoke
18.10.2015 17:00 Newcastle United 6 : 2 Norwich City
17.10.2015 18:30 Watford FC 0 : 3 Arsenal Londyn
17.10.2015 16:00 Manchester City 5 : 1 AFC Bournemouth
17.10.2015 16:00 Chelsea 2 : 0 Aston Villa
17.10.2015 16:00 Everton 0 : 3 Manchester United
17.10.2015 16:00 Southampton 2 : 2 Leicester City
17.10.2015 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Sunderland
17.10.2015 16:00 Crystal Palace 1 : 3 West Ham United
17.10.2015 13:45 Tottenham 0 : 0 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.10.2015 17:00 Arsenal Londyn 3 : 0 Manchester United
04.10.2015 17:00 Swansea City 2 : 2 Tottenham
04.10.2015 14:30 Everton 1 : 1 Liverpool
03.10.2015 18:30 Chelsea 1 : 3 Southampton
03.10.2015 16:00 Sunderland 2 : 2 West Ham United
03.10.2015 16:00 Aston Villa 0 : 1 Stoke
03.10.2015 16:00 Norwich City 1 : 2 Leicester City
03.10.2015 16:00 AFC Bournemouth 1 : 1 Watford FC
03.10.2015 16:00 Manchester City 6 : 1 Newcastle United
03.10.2015 13:45 Crystal Palace 2 : 0 West Bromwich Albion
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2015 21:00 West Bromwich Albion 2 : 3 Everton
27.09.2015 17:00 Watford FC 0 : 1 Crystal Palace
26.09.2015 18:30 Newcastle United 2 : 2 Chelsea
26.09.2015 16:00 West Ham United 2 : 2 Norwich City
26.09.2015 16:00 Stoke 2 : 1 AFC Bournemouth
26.09.2015 16:00 Southampton 3 : 1 Swansea City
26.09.2015 16:00 Manchester United 3 : 0 Sunderland
26.09.2015 16:00 Liverpool 3 : 2 Aston Villa
26.09.2015 16:00 Leicester City 2 : 5 Arsenal Londyn
26.09.2015 13:45 Tottenham 4 : 1 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.09.2015 17:00 Southampton 2 : 3 Manchester United
20.09.2015 17:00 Liverpool 1 : 1 Norwich City
20.09.2015 14:30 Tottenham 1 : 0 Crystal Palace
19.09.2015 18:30 Manchester City 1 : 2 West Ham United
19.09.2015 16:00 Swansea City 0 : 0 Everton
19.09.2015 16:00 Stoke 2 : 2 Leicester City
19.09.2015 16:00 Newcastle United 1 : 2 Watford FC
19.09.2015 16:00 AFC Bournemouth 2 : 0 Sunderland
19.09.2015 16:00 Aston Villa 0 : 1 West Bromwich Albion
19.09.2015 13:45 Chelsea 2 : 0 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.09.2015 21:00 West Ham United 2 : 0 Newcastle United
13.09.2015 17:00 Leicester City 3 : 2 Aston Villa
13.09.2015 14:30 Sunderland 0 : 1 Tottenham
12.09.2015 18:30 Manchester United 3 : 1 Liverpool
12.09.2015 16:00 West Bromwich Albion 0 : 0 Southampton
12.09.2015 16:00 Watford FC 1 : 0 Swansea City
12.09.2015 16:00 Norwich City 3 : 1 AFC Bournemouth
12.09.2015 16:00 Crystal Palace 0 : 1 Manchester City
12.09.2015 16:00 Arsenal Londyn 2 : 0 Stoke
12.09.2015 13:45 Everton 3 : 1 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.08.2015 17:00 Swansea City 2 : 1 Manchester United
30.08.2015 14:30 Southampton 3 : 0 Norwich City
29.08.2015 18:30 Tottenham 0 : 0 Everton
29.08.2015 16:00 Stoke 0 : 1 West Bromwich Albion
29.08.2015 16:00 Manchester City 2 : 0 Watford FC
29.08.2015 16:00 Liverpool 0 : 3 West Ham United
29.08.2015 16:00 Chelsea 1 : 2 Crystal Palace
29.08.2015 16:00 AFC Bournemouth 1 : 1 Leicester City
29.08.2015 16:00 Aston Villa 2 : 2 Sunderland
29.08.2015 13:45 Newcastle United 0 : 1 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.08.2015 21:00 Arsenal Londyn 0 : 0 Liverpool
23.08.2015 17:00 Watford FC 0 : 0 Southampton
23.08.2015 17:00 Everton 0 : 2 Manchester City
23.08.2015 14:30 West Bromwich Albion 2 : 3 Chelsea
22.08.2015 16:00 West Ham United 3 : 4 AFC Bournemouth
22.08.2015 16:00 Sunderland 1 : 1 Swansea City
22.08.2015 16:00 Norwich City 1 : 1 Stoke
22.08.2015 16:00 Leicester City 1 : 1 Tottenham
22.08.2015 16:00 Crystal Palace 2 : 1 Aston Villa
22.08.2015 13:45 Manchester United 0 : 0 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.08.2015 21:00 Liverpool 1 : 0 AFC Bournemouth
16.08.2015 17:00 Manchester City 3 : 0 Chelsea
16.08.2015 14:30 Crystal Palace 1 : 2 Arsenal Londyn
15.08.2015 16:00 West Ham United 1 : 2 Leicester City
15.08.2015 16:00 Watford FC 0 : 0 West Bromwich Albion
15.08.2015 16:00 Tottenham 2 : 2 Stoke
15.08.2015 16:00 Swansea City 2 : 0 Newcastle United
15.08.2015 16:00 Sunderland 1 : 3 Norwich City
15.08.2015 13:45 Southampton 0 : 3 Everton
14.08.2015 20:45 Aston Villa 0 : 1 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.08.2015 21:00 West Bromwich Albion 0 : 3 Manchester City
09.08.2015 17:00 Stoke 0 : 1 Liverpool
09.08.2015 14:30 Newcastle United 2 : 2 Southampton
09.08.2015 14:30 Arsenal Londyn 0 : 2 West Ham United
08.08.2015 18:30 Chelsea 2 : 2 Swansea City
08.08.2015 16:00 Norwich City 1 : 3 Crystal Palace
08.08.2015 16:00 Leicester City 4 : 2 Sunderland
08.08.2015 16:00 Everton 2 : 2 Watford FC
08.08.2015 16:00 AFC Bournemouth 0 : 1 Aston Villa
08.08.2015 13:45 Manchester United 1 : 0 Tottenham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.05.2015 16:00 Everton 0 : 1 Tottenham
24.05.2015 16:00 Crystal Palace 1 : 0 Swansea City
24.05.2015 16:00 Hull City 0 : 0 Manchester United
24.05.2015 16:00 Manchester City 2 : 0 Southampton
24.05.2015 16:00 Chelsea 3 : 1 Sunderland
24.05.2015 16:00 Leicester City 5 : 1 Queens Park Rangers
24.05.2015 16:00 Aston Villa 0 : 1 Burnley FC
24.05.2015 16:00 Arsenal Londyn 4 : 1 West Bromwich Albion
24.05.2015 16:00 Newcastle United 2 : 0 West Ham United
16.05.2015 16:00 Stoke 6 : 1 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.05.2015 21:00 West Bromwich Albion 3 : 0 Chelsea
17.05.2015 17:00 Manchester City 1 : 1 Arsenal Londyn
17.05.2015 14:30 Swansea City 2 : 4 Manchester City
16.05.2015 18:30 Liverpool 1 : 3 Crystal Palace
16.05.2015 16:00 Queens Park Rangers 2 : 1 Newcastle United
16.05.2015 16:00 West Ham United 1 : 2 Everton
16.05.2015 16:00 Tottenham 2 : 0 Hull City
16.05.2015 16:00 Burnley FC 0 : 0 Stoke
16.05.2015 16:00 Sunderland 0 : 0 Leicester City
16.05.2015 13:45 Southampton 6 : 1 Aston Villa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2015 21:00 Arsenal Londyn 0 : 1 Swansea City
10.05.2015 17:00 Chelsea 1 : 1 Liverpool
10.05.2015 14:30 Manchester City 6 : 0 Queens Park Rangers
09.05.2015 18:30 Crystal Palace 1 : 2 Manchester United
09.05.2015 16:00 Aston Villa 1 : 0 West Ham United
09.05.2015 16:00 Newcastle United 1 : 1 West Bromwich Albion
09.05.2015 16:00 Hull City 0 : 1 Burnley FC
09.05.2015 16:00 Stoke 3 : 0 Tottenham
09.05.2015 16:00 Leicester City 2 : 0 Southampton
09.05.2015 13:45 Everton 0 : 2 Sunderland
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.05.2015 21:00 Hull City 1 : 3 Arsenal Londyn
03.05.2015 17:00 Tottenham 0 : 1 Manchester City
03.05.2015 14:30 Chelsea 1 : 0 Crystal Palace
02.05.2015 18:30 Manchester United 0 : 1 West Bromwich Albion
02.05.2015 16:00 Swansea City 2 : 0 Stoke
02.05.2015 16:00 Liverpool 2 : 1 Queens Park Rangers
02.05.2015 16:00 Liverpool 2 : 1 Queens Park Rangers
02.05.2015 16:00 Sunderland 2 : 1 Southampton
02.05.2015 16:00 West Ham United 1 : 0 Burnley FC
02.05.2015 16:00 Aston Villa 3 : 2 Everton
02.05.2015 13:45 Leicester City 3 : 0 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.04.2015 17:00 Arsenal Londyn 0 : 0 Chelsea
26.04.2015 14:30 Everton 3 : 0 Manchester United
25.04.2015 18:30 Manchester City 3 : 2 Aston Villa
25.04.2015 16:00 Queens Park Rangers 0 : 0 West Ham United
25.04.2015 16:00 West Bromwich Albion 0 : 0 Liverpool
25.04.2015 16:00 Crystal Palace 0 : 2 Hull City
25.04.2015 16:00 Burnley FC 0 : 1 Leicester City
25.04.2015 16:00 Stoke 1 : 1 Sunderland
25.04.2015 16:00 Newcastle United 2 : 3 Swansea City
25.04.2015 13:45 Southampton 2 : 2 Tottenham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.04.2015 21:00 Liverpool 2 : 0 Newcastle United
12.04.2015 17:00 Manchester United - : - Manchester City
12.04.2015 14:30 Queens Park Rangers 0 : 1 Chelsea
11.04.2015 18:30 Burnley FC 0 : 1 Arsenal Londyn
11.04.2015 16:00 Sunderland 1 : 4 Crystal Palace
11.04.2015 16:00 Tottenham 0 : 1 Aston Villa
11.04.2015 16:00 Southampton 2 : 0 Hull City
11.04.2015 16:00 West Bromwich Albion 2 : 3 Leicester City
11.04.2015 16:00 West Ham United 1 : 1 Stoke
11.04.2015 13:45 Swansea City 1 : 1 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.05.2015 20:45 Arsenal Londyn 0 : 0 Sunderland
28.04.2015 20:45 Hull City 1 : 0 Liverpool
19.04.2015 17:00 Newcastle United 1 : 3 Tottenham
19.04.2015 14:30 Manchester City 2 : 0 West Ham United
18.04.2015 18:30 Chelsea 1 : 0 Manchester United
18.04.2015 16:00 Crystal Palace 0 : 2 West Bromwich Albion
18.04.2015 16:00 Leicester City 2 : 0 Swansea City
18.04.2015 16:00 Stoke 2 : 1 Southampton
18.04.2015 16:00