SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Wzruszająca wypowiedź ukochanej zmarłego piłkarza. "Nauczył mnie dostrzegać piękno świata"

Wzruszająca wypowiedź ukochanej zmarłego piłkarza. "Nauczył mnie dostrzegać piękno świata"

29.09.2016, godz. 09:54
Daniel Cech i Karolina Jankulovska
foto: Instagram

We wtorek światem czeskiej piłki nożnej wstrząsnęła wiadomość o śmierci 19-letniego piłkarza Banika Ostrava. Daniel Cech zmarł podczas kąpieli, a powodem był najprawdopodobniej atak serca. Jak się okazało młody zawodnik był bardzo blisko z córką byłego reprezentanta Czech Marka Jankulovskiego, która we wzruszającym poście w jednym z portali społecznościowych pożegnała ukochanego - Nauczył mnie wierzyć w przeznaczenie i dostrzegać piękno świata - pisze.

Daniel Cech miał zaledwie 19 lat, gdy zmarł na atak serca. Powodem takiego stanu rzeczy były najprawdopodobniej niewykryte wcześniej problemy zdrowotne, a dokładne przyczyny śmierci ma wyjaśnić sekcja zwłok. Jak się okazało chłopak był w niezwykle bliskich relacjach z córką byłego reprezentanta Czech Marka Jankulovskiego - Karoliną. Dziewczyna na jednym z portali społecznościowych opublikowała wzruszający post, w którym pożegnała ukochanego.

- Nawet trudno sobie wyobrazić, jaką pustkę czuje każdy z nas. On nauczył mnie dostrzegać piękno świata. Akceptować i być wdzięcznym za to, co daje nam życie. Nauczył mnie wierzyć w przeznaczenie. A co najważniejsze? Nauczył mnie kochać. Dziękuję, że pokazałeś mi, czym jest miłość. Dałeś mi najlepsze lata mojego życia. I nie tylko mi. Kochamy cię całym sercem i nigdy cię nie zapomnimy, bo tacy jak ty nigdy nie zostaną zapomniani - napisała w poście Karolina Jankulovska.

- Wiem, że on teraz jest gdzieś na górze, patrzy i z zadowoleniem się uśmiecha. Na zawsze pozostanie w naszych sercach. Będzie z nami w najpiękniejszych wspomnieniach i momentach, za którę nigdy nie przestanę dziękować. Przesyłamy ci naszą miłość, a ty przekaż nam proszę swoją wielką siłę - zakończyła.

Ani si nedokážeš představit,kolik si toho v každém z nás po sobě ponechal. Neznám člověka,který by v tobě viděl něco jiného,než tu skvělou zářivou dušičku,která všude jen rozdává radost a vyzařuje tu neskutečně čistou láskyplnou energii. Naučil si mě vnímat krásu světa,naučil si mě věřit,příjmat a děkovat za všechno co nám život přinesl. Naučil si mě věřit v osud, a to nejduležitější? Naučil si mě milovat. A já díky tobě poznala co je to láska,a ty víš,že někoho něco tak silně krásného nepotká ani za celý život. Dal si mi ty nejkrásnější roky v mém životě,a určitě ne jen mě. Milujeme tě z celého srdce,a nikdy na tebe nezapomeneme, protože na dušičku jako je ta tvá,se zapomenout nedá. Vím,že si stále tady s námi a že se teď nahoře spokojeně usmíváš,protože ty to ani jinak neumíš. Navždy zustaneš v naších srdcích. Nechal si tady v nás jen ty nejkrásnější vzpomínky a chvíle a za to ti nikdy nepřestaneme děkovat. Posíláme ti lásku,a ty nám prosím pošli sílu...21

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Jankulovska (@karolinajankulovska) 26 Wrz, 2016 o 12:07 PDT

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: